Тестовете за бременност

  • 1 203
  • 29
Здравейте,
Въпросът, който страшно много ме вълнува е - възможно ли е да си бременна и тестовете за бременност да са отрицателни, въпреки че са минали повече от 2 месеца от последната менструация?
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че е възможно. Иди на лекар  Peace
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че е възможно. Иди на лекар  Peace
Peace
Виж целия пост
# 3
Едва ли има някакъв шанс да си бремена.Иди на генеколог.
Виж целия пост
# 4
Силно се съмнявам след два месеца теста да се окаже негативен а ти да си бременна.  Wink Освен ако теста за бреленност не е с изтекъл срок. Иди на лекар!
Виж целия пост
# 5
Мисля, че не е възможно Peace
2 месеца е много време и най добре посети гинеколога си Peace
Виж целия пост
# 6
Мисля, че не е възможно Peace
2 месеца е много време и най добре посети гинеколога си Peace


 Peace И аз така мисля.
Виж целия пост
# 7
Теста не може да сбърка, освен ако не е с изтекъл срок или не е повреден нещо. Ти на колко години си? Ако си в пубертета може цикълът ти все още да не се е регулирал и затова така да се получава. Иначе съветът ми е да идеш на лекар - там ще ти кажат най-точно какъв е проблема.
Виж целия пост
# 8
При два месеца закъснение се ходи на гинеколог, а не се правят тестове за бременност...  Peace
Виж целия пост
# 9
иди на лекар ! 2 месеца е сериозно закъснение  Tired
Виж целия пост
# 10
иди на лекар ! 2 месеца е сериозно закъснение  Tired
Peace
Виж целия пост
# 11
 Най- сигурният начин при такъв дълъг период е с лекарски преглед.Иначе , ако няма бремнност, може да има някакъв хормонален проблем. Така че действай!
Виж целия пост
# 12
Мисля, че не е възможно Peace
2 месеца е много време и най добре посети гинеколога си Peace
Peace
Виж целия пост
# 13
При два месеца закъснение се ходи на гинеколог, а не се правят тестове за бременност...  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 14
При два месеца закъснение се ходи на гинеколог, а не се правят тестове за бременност...  Peace

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия