Струни за китара - Варна

  • 4 442
  • 8
Някой знае ли, къде във Варна продават струни за китара - поединично? Постоянно ни се къса първа струна и все нови комплекти купуваме.
Не може да няма в цял град, да продават струни на бройка.  newsm78
 
Виж целия пост
# 1
Наистина ли никой не знае?  Tired
Виж целия пост
# 2
Ако китарата ви е класическа.Струни поединични никъде не продават.Само комплекти.
Ако е електрическа тогава продават поединично струни във всеки музикален магазин.....Във Варна не знам къде има такива....Трябва да провериш.....Имаше един такъв магазин на главната улица(като тръгнеш от Валентината към хотел Черно Море се пдаше от ляво),ама не знам дали още съществува(отдавна съм излязла от Варна и идвам само лятото при мама и тате Crazy ).... newsm78
Виж целия пост
# 3
Ако китарата ви е класическа.Струни поединични никъде не продават.Само комплекти.
Ако е електрическа тогава продават поединично струни във всеки музикален магазин.....Във Варна не знам къде има такива....Трябва да провериш.....Имаше един такъв магазин на главната улица(като тръгнеш от Валентината към хотел Черно Море се пдаше от ляво),ама не знам дали още съществува(отдавна съм излязла от Варна и идвам само лятото при мама и тате Crazy ).... newsm78

Май го няма вече /мисля, че се сещам за кой ми говориш/. Но това и няма значение, тъй като става въпрос за класическа китара.
Благодаря все пак!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Струни за класическа китара - поединично - ул. Владислав
светофара на маслобойните, по посока към съда
там има музикален магазин
Виж целия пост
# 5
Струни за класическа китара - поединично - ул. Владислав
светофара на маслобойните, по посока към съда
там има музикален магазин

Тъкмо тръгваме от работа и ще мина от там!  Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 6
Канев нямат ли?
По диагонал на Експресбанк се намира,на Владислав.
Имат и друг магазин,но не съм сигурна точно къде.
Май около Руското консулство се намира.
Виж целия пост
# 7
Момичета благодаря ви! Купих прословутите струни!
Hakiba , точно от Канев ги взех, по съвет на Dobitu.

  bouquet  bouquet  bouquet

Сега ще принтирам и още някоя песничка от Пей сърце и познайте довечера к`во ще става... Ще разгоня съседите  Joy
Виж целия пост
# 8
И в Бургас няма на бройка..... та имам няколко комплекта, но без първа струна... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия