Колко време...

  • 1 576
  • 24
...Можете да изкарате без телевизия?
А?
Виж целия пост
# 1
месеци...мразя ТВ Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не знам. Не съм се пробвала, но не мисля, че ще ми е кой знае колко трудно.  Wink
Виж целия пост
# 3
Имала съм период през който ми се налагаше да не гледам телевизия и той трая цяла година.
Виж целия пост
# 4
Много, ама без интернет не мога.
И сега почти не гледам ТВ, даже ме дразни като е пуснат.
Виж целия пост
# 5
Знам ли  Thinking аз така или иначе гледам само един филм - сериал (Хората на Пако) задължително, ако загледам нещо детето обикновенно ме прекъсва и така съм гледала само началото или края  Crazy. Повечето време само слушам дoкaто си върша домакинските задължения  Mr. Green. Значи мога да изкарам без телевизор 1 седмица - от събота до събота- трябва да си гледам сериала все пак.  Crazy
Виж целия пост
# 6
Не знам.Гледам някои сериали-Анатомията на Грей,Отчаяни съпруги,сега европейското по футбол.Иначе покрай детето нямам много време за гледане.По-скоро слушам,докато правя нещо.Приятно ми е вечер,когато момчето заспи,да гледам някой филм,но рядко ми се случва.Приспиваме се точно когато повечето филми започват и обикновено изпускам кой за какво се бори. Laughing
Виж целия пост
# 7
Ако съм на морето и е топло....даже не се сещам за този вид техника...и без интернет мога...от нета само без бг мама не мога..без мобилня не мога..но ако близките са до мен..и от него бих се оттървала с удоволствие..
Виж целия пост
# 8
От 4 месеца не съм гледала телевизия! Единствения начин да ме върнат пред телевизора е да ми спрат интернета ! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Вечер позаглеждам по малко от новините - късните емисии, и това е. Рядко гледам филм по ТВ.
Ама то е защото имам Интернет. В последно време си тегля по един филм и цял ден го гледам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Въх! Не съм само аз значи. Изобщо не включвам ТВ-то, нищо не следя и не гледам, не ме интересува, абе пълна апатия ме е обзела. Вися в нета, гледам си сериали и филми и друго не ми трябва.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Успокоих се.Повече от година у дома сме без телевизия .Не ни липсва ,но като споменем за това ,повечето хора ни гледат странно.Е,щом не сме единствени ,значи не е сериозно отклонение.  Laughing
Виж целия пост
# 12
Без телевизия мога, но без интернет не Simple Smile
Иначе ТВ-то се пуска вкъщи само за новините и някой филм за приспиване.
Виж целия пост
# 13
Николко, като бяха взели кабела циганите, направо откачих, а беше само  20 часа липсата.
Виж целия пост
# 14
Ами на мен така или иначе надали ми се събира повече от час гледане на ден. Докато вечеряме, слушаме новините и това е. После занимавки с децата, домакинстване - нямам време за ТВ. Обаче ако знам, че нямам ТВ, ще откача. Crazy Имам си нужда понякога да си седна с мохитото пред екрана и да си гледам някое сериалче или филмче... колкото и рядко да се случва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия