Име за момче

  • 7 709
  • 93
       Моля ви мили мами и бъдещи такива събирам предложения за име за момче!!! Просто за сега само за момиче си харесваме с мъжа и не ни грабва нито едно мъжко. Може би защото мечтая за момиченце, но съдбата може да ми изиграе лоша шега и да сме неподготвени!
     
        Помагайте мерси предварително! Целуувки и хубав ден!    bouquet
Виж целия пост
# 1
Има страшно много хубави мъжки имена, но ти не си посочила с коя буквичка предпочиташ да започва... Иначе ето ти няколко хубави имена: Андрей, Атанас, Антон,Боян,Васил, Валери,Валентин,Веселин,Виктор, Георги, Димитър, Иван, Йоан, Кристиа(я)н, Калин, Кирил, Константин, Михаил, Марин, Мартин, Никола, Петър, Теодор, Тодор, Христо. Наистина са страшно много, просто за тези се сетих сега. Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Александър,Мартин,Николай Hug
Виж целия пост
# 3
За мъжки имена харесвам-Николай,Александър,Борис,Виктор,Кристиан. Peace
Виж целия пост
# 4
         Мерси много момичета прекрасни сте , просто като чета в именниците са все е дни тъпи
     bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Константин, Георги, Тодор, Иван, Никола, Рангел, Стефан, Трифон, Филип  Peace
Виж целия пост
# 6
Велизар Blush, Лъчезар, Деян, Ясен, Калин, Калоян, Михаил, Боян, Светослав са ми едни от любимите мъжки имена.
Зависи ТВОЯТ вкъс какъв е...  newsm78
Виж целия пост
# 7
Ако имам второ дете съм си намислила следните имена / тъй като искам пак да е момче  Laughing / -
Антоан , Давид или Станислав   Heart Eyes

Синът ми се казва Мартин  Hug
Виж целия пост
# 8
Александър и Мирослав са ми най-любими
Виж целия пост
# 9
Има много хубави имена- Ивайло, Борис, Калоян, Константин, Боян, Александър...
Виж целия пост
# 10
Георги, Калоян и Иван са мъжките имена, които аз харесвам най-много.
Виж целия пост
# 11
Най-много харесвам Деян и съм го използвала... И аз като теб имах име за момиче, а за момче се наложи да измислям впоследствие...  Peace
Виж целия пост
# 12
моето любимо име доста често е споменато.хахаха
другите които ми харесват са Камен и Константин
Виж целия пост
# 13
Най-много харесвам Деян и съм го използвала... И аз като теб имах име за момиче, а за момче се наложи да измислям впоследствие...  Peace
и аз,а за второ момче ooooh!
Виж целия пост
# 14
Вариации много.  newsm78
Имаш ли поне предпочитание за буквичка ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия