Я сега кажете - влязъл прилеп у дома,

  • 26 514
  • 82
# 75
Преди години,наши семейни приятели били на гости в техни съседи на 3 етаж в панелен блок.През отвореният прозорец влетял прилеп и се ударил право в нашия познат.Мъдрата арменка от горния етаж казала,че в когото се е ударил прилепът,той ще умре.И човекът умря на следващата година... Cry
Виж целия пост
# 76
Ти вярваш ли, че прилеп може да се блъсне? То да не е жигули.
Аз съм се опитвал с метла да го ударя и не успях.
Все едно делфин да се блъсне в подводна скала. По вероятно е да е починал от думите на мъдрата арменка.
Виж целия пост
# 77
Да,вярвам.Все едно брат ми да ми го разкаже и да ме излъже.Прилепът влетял в стаята,хората са седяли около масата на разпивка(арменката не е била там) и гадината се хакнала в нашия приятел.Може би е бил ошашавен,а и изведнъж на светло,в неголяма стая,пълна с хора-не знам...Домакинята на вечеринката споделила на следващия ден с арменката и тя казала това нещо.И що да не се блъсне,да прескача като Стефка Костадинова ли?Няма значение,отиде си човекът.А на мен ми се повръща от прилепи,по принцип са ми отвратителни. Sick
Виж целия пост
# 78
Цитат
- Хомосексуализмът също не е присъщ само за човека – прилепите са рекордьори в тази област.
Нов рекорд гонят май Thinking
Може пък и да е на хубаво да ти влезе у дома...
Виж целия пост
# 79
От две вечери идва един и ми оаква терасата! Ако оставя включена лампата пак ли ще идва? Съвсем сериозна съм и уплашена!
Виж целия пост
# 80
От две вечери идва един и ми оаква терасата! Ако оставя включена лампата пак ли ще идва? Съвсем сериозна съм и уплашена!

Не се плаши! Може да Ви е смешно, но китайците вярват, че прилепите носят късмет  Simple Smile Символът им за щастие и прилеп е един и същ! 
Виж целия пост
# 81
От две вечери идва един и ми оаква терасата! Ако оставя включена лампата пак ли ще идва? Съвсем сериозна съм и уплашена!
Ще идва още повече на лампа...  Laughing
Съвсем сериозно - прилепите се хранят с насекоми, а ако оставиш лампата, де що има мухички и пеперуди ще се въртят около нея.

Не знам защо приемате с такъв ужас някой, който унищожава досадните мухи, комари и всякакви подобни насекоми...  newsm78
Виж целия пост
# 82
 Преди няколко години се натъкнах на няколко прилепа на тавана ни. Бяха влезли през отворения прозорец . Като включих тока започнаха да се въртят около лампата. Много неприятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия