МОЛЯ много съм притеснена!КЛОСТИЛБЕГИТ и КЪРВЕНЕ с леки БОЛКИ!

  • 1 474
  • 8
За пръв път пия клостилбегит, днес ми е 10 ден, вчера имах леко ръждиво зацапване а днес се появи леко кървене и нещо като леки контракции.В петък имах няколко фоликула по 13мм.
Досега не можах да се свържа с докторката и ужасно съм притеснена.Моля ако на някой му се е случвало или знае нещо по въпроса да пише.
Благодаря на всички!
Виж целия пост
# 1
понякога при овулация има такова кратко ръждиво течение или дори много слабо кървене.
чак пък да се притесняваш ужасно от такова нещо, не бива. спокойно изчакай лекаря си.
Виж целия пост
# 2
Мерси, че ми писа.
Аз се нагълтах с Но шпа и нещата като че ли малко утихнаха, но вчера по едно време имах такива контракции, че направо се уплаших яко.
С докторката още не съм се свързала, ще отида при друг лекар днес ако до обяд не се свържа с нея.
Виж целия пост
# 3
motoneti, не се притеснявай. Аз също съм имала леко кървене около овулацията при няколко цикъла тази пролет. Не съм приемала обаче Клостилбегит или какъвто и да е друг медикамент през тези цикли. До тогава не ми се беше случвало и отидох на гинеколог, който ми каза, че е нормално, прегледа ме и не установи проблем. От тогава не съм прокървявала покрай овулация.

Стискам палци при теб всичко да е наред! И успех с бебеправенето. fingerscrossed
На нас тоя месец ни се размина пак - вчера ми дойде.  Cry Другия месец ще ходим в репродуктивен център да ни чифтосват изкуствено.  Confused
Виж целия пост
# 4
Понякога,като се пие Клостилбегит се получават такива силни болки около Ову, и аз ги имах, направо нетърпими бяха - обяниха ми, ч е е от засилената стимулация с лекарството newsm78
Виж целия пост
# 5
Пропуснах да отбележа, че аз винаги си усещам овулацията. Понякога тя е дори по-болезнена от менструацията ми. Никога не са ме стимулирали и не съм приемала подобни медикаменти. Смятам, че леки болки по това време не са проблем. Особено на фона на прием на лекаства, както казва zwezda.
Виж целия пост
# 6
Мерси на всички, днес бях на преглед фоликулчетата са пораснали 6 броя по 18мм и 5-6 по малки, е как да не ме боли ooooh!
Докторката каза да не се притеснявам, тези дни ще ми бъде овулацията и се надявам да успея и да има с9 какво да се похваля, а не само да се оплаквам.

cubbit дано има с какво да се похвалиш и ти Praynig
Нали помниш какво ти писах, нека дадем пример и да повлечем крак и на други да сбъднат мечтата си  Hug
Виж целия пост
# 7
мислите ли че след лапароскопия и да пиете клостилбегит 6те има ефект
Виж целия пост
# 8
Малко неясно ми звучи въпроса, опитай пак да обясниш моля Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия