Изолация.Координати?София

  • 945
  • 10
Вече нямам нерви....
За три месеца съм получила обещанието на четери фирми да ми направят изолацията на къщата ми и до там остана.
От последната фирма от която ми обещаха,че ще свършат работа днес ми се обадиха....че хората не им стигали,че нямали възможност,че може би след август ще могат ама не е сигурно....
Вече незнам към коя фирма да се обърна с молба да ми сложат изолация и да направят мазилка на къщата.
Толкова ли е трудно!Вече съм разочарована и отчаяна,че мога да намеря съвестни хора.
Моля,ако някой тук има координати на хора които могат да свършат тази работа да ми помогне.
От София съм.
Помагайте,моля ви! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
При майката на жена ми са се настанили под наем едни типове, които се занимават с това. Цената била 35 лв. на квадрат с материалите. Слагали 5 см. стиропор с плътност 15 - 17 кг. на куб.м. Изненадах се от ниската цена. Преди 2 години беше около 42 - 45 лв/кв.м. Ако кажеш, ще взема номера на тартора им.
Виж целия пост
# 2
ЗеФсче,плийййййз! Praynig
Виж целия пост
# 3
Утре. Днес е късно.Но идея нямам как работят.
Виж целия пост
# 4
освен да ти пратя мъжа ми и кума ми, но могат само събота и неделя Rolling Eyes
а и да пусна моя мъж при теб...............от кога му се иска да съм с малко дупе като твоето Crazy
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Къща или апартамент?
35 лв - може вероятно, но само с извънредно евтини материали. Само драсканата мазилка (Баумит или Теразид) е около 10-тачка за м2. А тези на циментова основа (Ангро,Изомат) не са толкова качествени.

За съжаление в момента е пик за майсторите. Би могла да намериш само ако оферираш повече отколкото върви че да зарежат някой и да цъфнат при теб.

Ако искат да ти полагат мазилката по жегата през деня - направо ги отсвирвай преди да са почнали! Стените се правя нацяло, без прекъсване...
Виж целия пост
# 6
Пиши ми на лични колко кв. трябва да е изолацията и с какви материали искаш да се работи. Мога да успея да ти намеря хора  Wink
Виж целия пост
# 7
освен да ти пратя мъжа ми и кума ми, но могат само събота и неделя Rolling Eyes
а и да пусна моя мъж при теб...............от кога му се иска да съм с малко дупе като твоето Crazy
 Heart Eyes
Ама жена....луда си ти! Mr. Green
Вече не  ми е малко дупето....турнах 3 килца и заформих трътка! Joy
Така,че донт уори! Wink

Камамбер-пиша мила! Hug
Виж целия пост
# 8
Момичета, може ли да помоля тези, които са правли вече такава изолация и са доволни да ми пишат координати на майстори тук или на лични? На мен ми трябват за септимври- октомври - дано да могат да ме вкл. в графика си. За София питам.
Виж целия пост
# 9
Заключвам темата!
Голямо БЛАГОДАРЯ на ЗеФс и Камамбер!
Зефсче,златен си! Hug
Виж целия пост
# 10
Пу, пу, да не ми е уруки...  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия