Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 27 192
  • 456
                                            Бургаска кърмаческа дружина  



                                                       
Мери и Ива
addi и Цвета
Бунгичка и Максим
herelina и Станислав
Лилита и Ванко
moonlady и Нора
Гогуна и Георги
Никки и Петър
Reni27 и Мая
Шушона и Ивчо
Krasi72 и Деница
kalka и Мария
nikol5 и Симеон
antineq и Коко
Ани и Никола
eovin и Микаела
evanik и Никола
Нарина и Пламена
mira (vatan 1919) и Иван
valentinа db и Валери
Ренито и Галин
bebe jeni
                                             
Виж целия пост
# 1
Пускам нова темичка. Дано е повод за повече кърмачески срещи, съвети, помощ, отколкото с уговорки за срещи, които не се състоят, честитки и т.н. Не че има нещо лошо в това, но смисълът и целта на темата понякога се изместват. Всички нови майки и кандидат такива са добре дошли.  Списъкът не е актуален. Трябва да поработя върху него.
Успешно кърмене!
Виж целия пост
# 2
Ане, благодарим за новата темичка! Hug Добре си го казала. Винаги има нужда от обмен на информация, съвети и т.н. А, и ССК наближава.

Чакаме уговорка за среща.
Виж целия пост
# 3
супер ! Hug
Виж целия пост
# 4
Ани,
идеята ти е чудесна. Предлагам ако някой е ходил на истинска кърмаческа среща да сподели как обикновено протичат те, за да се постараем и ние да се  подготвим както си му е редът.
Виж целия пост
# 5
Ние сме в Бургас до края на месеца Simple Smile Ако организирате нещо свиркайте  Hug
Много ще се радваме да ви видим  Heart Eyes

А за това как протичат срещите.. В Пловдив определяме Тема за срещата, но винаги помагаме и отговаряме на всякакви въпроси и проблеми Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Чакайте и аз да се запиша набързо, че да не стана бивша кърмачка докато се наканя ... Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Sinara в събота, 21 юни 2008, 09:04
Аз да питам има ли тук  майчета  от района от Сан Стефано до Борисовата?

И аз съм сравнително близо до Борисовата, само че в обратната посока към Фердинандова, по-точно до бившия р-т Стария елен.
Благодаря на Ади за линка към този форум. Аз съм от февруарките, Мери ми беше казала, че има форум на бургаските кърмачки и аз уж търсих, но явно не където трябва. Аз също излизам надвечер - общо взето след 17ч. и към 21ч.най-късно гледам да съм вкъщи. Ще се радвам да се срещна с вас в Морската или другаде, където определите! Особено днес, съм се понаспала (като никой път), защото Настя заспиваше след кърменията. На обяд, обаче, като и се приспа, пак стана много крива, не може да заспи сама и ако я оставя ще реве до скъсване. И се наложи да я сложа в слинга пак - единственото спасение, добре че наскоро си взех от нета слинг-шал и ми е малко по-удобно, не че не се иска здрав кръст, де. От известно време съвсем не може да заспива самичка, аз се надявах малко по малко да я израства тази ревливост, но то по-зле стана. Някъде четох, че около 5-6 мес. има такъв труден период. Ох, дано след това да ми даде малко мира! Хайде, стига съм се оплаквала, че предполагам много от вас имат повече от едно дете и не ми се мисли как се справят!
Приятен ден на всички от мен и Настя!
 
Виж целия пост
# 8
Това не трябва ли да е трета част на темата? newsm78
Виж целия пост
# 9
Desi sunshine, през деня на Борисовата ли ходите?
Виж целия пост
# 10
Привет на всички! Синара, през деня не излизаме. Само след 17ч. в центъра или Морската, може и на Борисовата, ако има компания  Wink Ако ми ти излизаш вечер също, мога да ти пратя тел.си на лични или ти ми прати своя.
Виж целия пост
# 11
A, нова темичка  Wink
Виж целия пост
# 12
Записвам се и аз и дано тази тема наистина е в помощ на майките, които кърмят и се нуждаят от съвети. То аз от няколко месеца вече не съм за тук, ама пък с радост бих предала опита си и споделила тревогите и радостите си относно кърменето. Надявам се скоро да се осъществи среща с голямо присъствие  Naughty

Ние сме в Бургас до края на месеца Simple Smile Ако организирате нещо свиркайте  Hug
Много ще се радваме да ви видим  Heart Eyes

Много ще се радвам да се видим!
Виж целия пост
# 13
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314818.msg8095019;topicseen#new
Виж целия пост
# 14
Здравейте,момичета!И аз да се присъединя към вас с моето кърмаче Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия