Ирисодиагностика гр.Велико Търново-Елмазов

  • 6 136
  • 7
Моля Ви нека се включат момичета ,които са ходили при него.Той се намира в гр.Велико Търново.Лекува  с билки.Благодаря ви предварително Peace
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти помогна с инфо за него,но съм ходила в Плевен при д-р Алексиев и съм много доволна.
Бяхме двамата с мъжа ми,постави ни удивително точни диагнози и на двамата.


Така че ако не намериш отговор за лекаря който търсиш мога да те насоча към него,на нас горещо ни го препоръчаха и не съжаляваме Peace
Виж целия пост
# 2
Съпругът ми ходи - диагностика - точна, но лечение Naughty Пръснахме маса пари за нищо
Същата диагноза му дадоха и при другите лекари при които ходихме, така че  newsm78
Виж целия пост
# 3
Въпросния д-р се намира на ул.Кселифорска.Аз съм ходила при него,но нещо много ме съмнява.Изписами ужасно много билки за около 120лв,И то за всички органи  #CrazyКаза ми че имам увеличен черен дроб,далак,жлъчка,кисти на яйчниците,т.е всички органи са ми увредени,та за това питам да ли някой е ходил при него и дали е доволен newsm78.Благодаря на момичетата,които все пак са ми отговорили Peace
Виж целия пост
# 4
На нас също ни изписа билки,но понеже имаше по няколко неща,които да лекуваме с мъжа ми каза,че трябва да го правим едно по едно-т.е. не да лекуваме всичко наведнъж.

Всъщност само не успя да види,че съм бременна,може би защото беше съвсем в началото,а и ние не знаехме още.Само това беше нещото което "не позна".

Иначе мъжа ми си пи билките и един сироп и се чувстваше отлично.Трябваше да отидем за още билки или поне да му се обадим да ни ги прати,но покрай моято бременност и т.н. съвсем забавихме нещата.В края на лятото мисля пак да отидем и задължително да заведа майка ми и баща ми.
Прегледите и на двама ни с по една чанта билки тогава ни излезе около 70 лв.
Иначе ни насочиха познати,които наистина имаха резултати от лечението Peace
Виж целия пост
# 5
Никой ли не  е ходил друг? newsm78
Виж целия пост
# 6
Питай в отчетната по градове-Велико Търново,може някое от момичетата да знаят повече,все пак живеят там,а и едва ли повечето от тях посещават този подфорум.
Виж целия пост
# 7
Питай в отчетната по градове-Велико Търново,може някое от момичетата да знаят повече,все пак живеят там,а и едва ли повечето от тях посещават този подфорум.



Правилно.Как не се сетих по рано.Мерсииии Peace
Да но аз нищо не намерих.Дайте ми линк,моля...... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия