Движение на българските майки -ВИДИН тема 20

  • 19 053
  • 291
# 270
Току що ми се обадиха и ме поканиха на едно детско тържество в Монтана, на което децата ще дарят подаръци за нашите деца от домовете. Също така ще рисуват гипсови фигурки за нашия коледен базар. Всичко това ще ми бъде предадено на 6-ти декември.
 Попитаха ме за още две неща (освен гипсовите фигурки), които децата да изработят за базара. Така, че очаквам вашите идеи...с какво могат да ни бъдат полезни. От нас предложенията, от тях изпълнението... Grinning
Виж целия пост
# 271
Боби ,чудесно за децата !

Гале ,готово !


 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada 
Диди има рожденница - първолачка днес ,да й е жива и здрава Анна  !



 party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006
Виж целия пост
# 272

Честита рожденничка, Диди!  nbirthday Да ти е жива и здрава, да те слуша мнооого! newsm59
  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura
Виж целия пост
# 273
Благодаря Ви от сърце момичета! Да са ни живи и здрави всички палавници и ние да имаме сили да ги отгледаме добри деца!
Виж целия пост
# 274
Диди, честита ти рожденничка Анна newsm59 nbirthday Tada bdbaloni baloni baloni hbday happy bd
Да ти е жива и здрава и отлична първокласничка Hug
За теб  smile3525
Виж целия пост
# 275
http://forum.offroad-bulgaria.com/announcement.php?f=31
Виж целия пост
# 276
бързам да напиша

1/днес отложиха на Диана операцията ,снощи се разболяла ,кашля и има темп ,затова се връщат днес или утре -говорих сутринта  с детегледачката й , добре че звъннах ,че  Руми беше на  вратата
**********************************************************************
2/ днес на пресконференцията Офф роуд форум дари на ДБМ  СУМИТЕ  от

5500 лева за нуждите на ДДРЛГ Белоградчик и ДДРЛГ Ново село ,които ще бъдат разходвани след искане на директорката ,което ще се разгледа от комисия в състав
г-н Цанков -Кмет на Община Белоградчик
Член ан ОФФ -РОУД форум
и член на ДБМ

и още бяха дарени

1000 лева за транспортни разходи /горива/ на Движение на българските майки до домовете ,които посещаваме ,тази сума 1000 лв ще се раздели между всички звена

нищо друго не остава освен да
БЛАГОДАРЯ !
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 277
това купи Рут за Диана и днес щеше да й го занесе ,но при така стеклите се обстоятелства ,Дианка се разболя и отложиха операцията ,
но ще го запази до идния път

http://www.lorys.snimka.bg/album.php?album_id=302008
Виж целия пост
# 278
Дано Дианка по- бързо се оправи и по- скоро се извърши операцията, за да дойдат по- бързо и добрите резултати Praynig
Рут, толкова е мило  bouquet

Голямо БЛАГОДАРЯ на момчетата от Офф-роуда Hug
Виж целия пост
# 279
Горкото дете! Жалко, че й се случва това! Дано по-скоро се оправи и всичко да приключи бързо! Praynig
Рут, много хубави неща си купила, като за принцеса. Благодаря ти, че се погрижи!  bouquet
И на Офф роуд огромни благодарности за дарението!  bouquet
Виж целия пост
# 280
да,много са готини и днес пак се убедих в това.

парите са в сметката PeaceВръ4иха ми ги в плик4е  CrazyСЕга 4акаме инструкции кога и на каква сметка да ги пращаме.Тези за бензина ще си ги полу4ита на 4ти hahaha
и да вземете кмета ей Joy
Виж целия пост
# 281
Само да вмъкна един ред, че кмета чете тук от време на време.
Не за друго го пиша, ама да не вземем да му вдигнем акциите с тази наша междуградска обич към него! Flutter
Виж целия пост
# 282
Само да вмъкна един ред, че кмета чете тук от време на време.
Не за друго го пиша, ама да не вземем да му вдигнем акциите с тази наша междуградска обич към него! Flutter




 Joy

  bouquet
Виж целия пост
# 283
За сведение на тълпите желаещи -Видин има сериозни намерения да докара още един зам. кмет на 4-ти/ако успеем да се организираме/ Flutter Обещали сме нагледно да покажем защитеното жилище! Да се наконтите и много -много приказки да няма  hahaha
Виж целия пост
# 284
аз на вас шапка ви свалям!
браво за идеите и за популяризирането на дбм,за приобщаването на децата към света,браво-о-о-о-!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия