детска ясла Звънче гр.Варна

  • 12 063
  • 31
Моля майките от Варна да се включат с отзиви, намерих темата ...погоре ама последно е писано началото на 2007 та кажете нещо актуално към момента?
Бебо е много малък и  се притеснявам дали ще го гледат добре, пък то косата ми настръхна от прочетеното в старата тема: има ли деца които спят по 2 на легло? .. и лелките крищят ли им? Shocked

А май ще бъде във II гр, ама може и да искам друга ако препоръчате. 10х
Виж целия пост
# 1
За съжаление моите отзиви са също от миналата година - "избягахме" от там. Но в интерес на истината проблемни тогава бяха ІІІ и ІV група. Най-големият проблем беше, че групите са прекалено големи и няма как и при добро желание да се обърне внимание на децата. На площадката има майка, чието дете е в V група и споделя, че не е доволна - позволяват да има болни деца и така здравите се заразяват. Това е което знам. Дано са намали броя на децата в групите, защото то иначе е един зверилник, а не група Naughty
Виж целия пост
# 2
Нещата не са се променили,децата са над 50 в група,недостига персонал,а директорката г-жа Иванова позволява на майките с болни деца да посещават повереното и детско заведение.И така децата почти винаги са заразени от въздушно капкови и чревни инфекции.Само незнам с каква цел се допускат болните деца....,вероятно да се увеличат отсъстващите деца и по този начин г-жа Иванова се опитва да намали посещаемостта по групите....,ние сме до септември в тази ясла,защото нямаме баби.Но не е минал месец през който детето ми да не е на антибиотично лечение.Призовавам и други майки да се включат в дискусията.
Виж целия пост
# 3
За съжаление и аз не мога да похваля тази ясла.Детето ми  по принцип не боледува,но за малкото време през което ходеше хващаше всички болести.Ама няма как да е друго,като пред очите ми идваха кашлящи,сополиви и деца с Т даже,невъзстановени от заболявания.Първо една много сериозна инфекция на третия ден като тръгна през юни,юли месец- чревен вирус-хайде в болница,септември- вирусна пневмония оттам-пак в болница и дотук.Закрепих я 6 месеца,не ходи,беше здрава.А през това време там постоянно карантина-Варицела и незнам още какво.Пробвах април отново,на третия ден ми донесе вкъщи вирусна ангина,много заразна,изтръшка ни всички вкъщи.И толкова беше с яслата.
Много са в група,бяхме във ІІ група.Имаше и други като нас-здрави но яслата им повлия много зле и я напуснаха.
Дано като тръгнем на градина да не се повтаря това с болестите.
Виж целия пост
# 4
Миналата година,освен варицела имахме и менингит.Странното беше,че яслата не беше регистрирана в ХЕИ .И не бяха взети сериозни мерки .А гнойните ангини и бронхо пневмониите,са едни от ежедневните болести в тази ясла.Защо сестрите не провеждат филтър?!Това им е едно от основните задължения всяка сутрин.....Тази ясла е по страшна и от Ал Кайда  #2gunfire
Виж целия пост
# 5
І гр. при Радева, много е добра и мила с децата. Peace
Виж целия пост
# 6
Миналата година,освен варицела имахме и менингит.

Да, наистина дълго време имаше карантина заради варицела, но това с менингита е силно преувеличено. Миналата година здраво се стреснах заради такива слухове. Какво се оказа- за едно дете е имало съмнение , че е болно от менингит. Детето обаче не е посещавало яслата повече от два месеца преди да се появят симптомите.

Виж целия пост
# 7
 Rolling Eyes Започваме след месец там и много ме успокоихте ooooh!
Виж целия пост
# 8
2 месеца бяхме в 3-та група при г-жа Ангелова и всяка седмица бяхме болни,за последно бяхме в болница на лечение и от тогава не съм го водила там.До 1 годинка съм нямала термометър в къщи детето не  е боледувало по никакви поводи а като започна там.....думи нямам.Много нерви и пари за лекарства ще спестиш ако намериш друг вариант за детенцето.А за това че са по 50 деца няма да се учудя Иванова не връща никой готов да "спонсорира" яслата.
Виж целия пост
# 9
здравейте мами,
за съжаление нещата не са различни и към днешна дата09.10.2008.ние днес се отписахме от яслата.ходихме няколко пъти в 4-та група.възмутена съм от отношението на персонала към децата-грубо,омразно и незаинтересовано.пълна апатия.никои от педагозите и сестрите не се представи не попита за детето,за навиците му за режима му,алерги4но ли е ,храни ли се само...и.т.н.абсолютно никакъв интерес.дори станах неволен свидетел на доста цветущи изрази по адрес на родителите и то пред децата.моят съвет е ако оби4ате децата си бягайте от там
Виж целия пост
# 10
В 3-та група е коренно различно-поне за сега Simple Smile
Още когато го оставях ме питаха за алергии ,дали е с памперс ,дали се храни сам.На втория ден следващата смяна пак ме пита за същото Peace Имат го написано ,но да е сигурна жената. И двете се представиха ,представиха и лелите Peace Мили и усмихнати са.Когато го прибирам-получавам отчет какво е правил . Сами предложиха когато остане да спи там да ме пуснат да разгледам Peace
Виж целия пост
# 11
Искам да ви попитам. Връщали ли са ви децата под предлог, че имат температура? А, всъщност това изобщо да не е вярно.
Чух, че има и такива случаи. Дано повече майки видят темата и да отговорят.
Виж целия пост
# 12
Съмнявам се да лъжат за такова нещо Rolling Eyes
Поскоро е подивяло повечко детето ,може да е било навлечено и от това да му се е повишила Т. А сестрите просто са реагирали Hug
Виж целия пост
# 13
Няма такива работи,в повечето случаи са се постарали да има температура....  Sick
Виж целия пост
# 14
 Sick Изкарахте ги чудовища.Като не ви харесва не ги водете там Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия