За или против Евростар

  • 29 745
  • 103
# 90
evcheto871, мило момиче, наблегни повечко на българския- явно в тази школа не получаваш необходимото за теб  Peace.
Виж целия пост
# 91
Съжалявам, но на компютъра не съм много добра в правописа.  Confused
Виж целия пост
# 92
Съжалявам, но на компютъра не съм много добра в правописа.  Confused
Човек или пише правилно, или не. Няма никакво значение дали използваш молив, химикал, паче перо или клавиатура. Щом тук си написала " Згрешите" вероятността да го направиш и на лист хартия е много голяма.  Peace
Виж целия пост
# 93
   Няма идеални учители! В Евростар детето ми е в малък и спокоен клас. Иванови са първите в София,
 които направиха обучение по здравна и физическа култура с бойни изкуства и фитнес... Искам детето ми освен умно, да е здраво и със самочуствие!
Виж целия пост
# 94
       
        Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш. Майка Тереза
  Много често говорим с критика. Децата четат...и няма полза! Макар и строги в Евростар учителите обичат децата. Доволен съм, че има физическо възпитание с бойни изкуства и здравна култура.

 
Виж целия пост
# 95
       
        Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш. Майка Тереза
  Много често говорим с критика. Децата четат...и няма полза! Макар и строги в Евростар учителите обичат децата. Доволен съм, че има физическо възпитание с бойни изкуства и здравна култура.

Бойните изкуства са нещо много модерно и престижно, всяко частно училище и даже детска градина предлагат обучение по бойни изкуства. Но за някакво качество на обучението в тези групи просто не бива да се мисли. Всичко е само за реклама.
Виж целия пост
# 96
     
                  Моето дете е доволно от обучението си! Имам и по-малък син и него ще запиша догодина в Евростар. Китайците казват - Ако не помагаш, не пречи! Като не ви харесва... има и други училища. Децата ни четат и критиките не ни правят чест. Макар да е трудно Иванови работят с децата и се стремят да им дават повече с добър екип учители! В България само негативна енергия ли има... За това сме на този хал!  Иванови са Готини, който не работи -той не греши!
Виж целия пост
# 97
В една тема със заглавие " За или против..." не може да има само положителни отзиви, а и кому е нужно това?  Mr. Green
Виж целия пост
# 98
     
                  Моето дете е доволно от обучението си! Имам и по-малък син и него ще запиша догодина в Евростар. Китайците казват - Ако не помагаш, не пречи! Като не ви харесва... има и други училища. Децата ни четат и критиките не ни правят чест. Макар да е трудно Иванови работят с децата и се стремят да им дават повече с добър екип учители! В България само негативна енергия ли има... За това сме на този хал!  Иванови са Готини, който не работи -той не греши!

Бре, бре, колко си надъхан. Иванови нито ги познавам, нито ме интересуват. Само забелязах, че два пъти подред, без някой друг да е писал в темата, споменаваш, че се били тренирали БИ, сякаш това е върхът на сладоледа. И реших да ти отворя очите за нивото на БИ в тези училища. Нищо повече.
Виж целия пост
# 99

                                          Иванови имат невероятна школа.Въпреки трудностите НИЕ,УЧЕНИЦИТЕ  им дължим едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!  Peace


Виж целия пост
# 100
Мили момичета, от няколко дни влизам във форума считайки, че именно тук ще намеря обективна информация (поводът е първокласник Simple Smile).

По дискутираната тема: Евростар ме интересува, защото синът на приятелка учеше там 6-7 клас. Тя беше стресирана и възмутена от първата си среща с Иванов, детето разстроено. Въпреки това, направиха втора среща, на която присъстваше и таткото, в резултат на която записаха детето там. На кратко - младежът влезе в немската с висок бал, родителите бяха изключително доволни от подхода, от положителната промяна у детето и тн. Момчето си харесваше много училището и съжаляваше, че се е преместило от там. Това са фактите, които знам от приятелката ми и мога да и имам доверие. Все пак съм на ясно, че подходът е до известна степен краен и едва ли е подходящ за всяко дете.

Извън темата: Изненадана съм от атмосферата във форума. Защо е тази враждебност? Имам чувството, че само чакате да се появи някой с различно от вашето мнение за да го сдъвчете Simple Smile. Моля, не се сърдете на коментара ми. Споделям от позиция на страничен наблюдател. Уважавам много това място и мисля, че е много полезно за всички ни. Именно за това се изкушавам да напиша това. Да, възможно е да има и различни от вашето мнения, бъдете толерантни към тях. А за това с грешките... Струва ли си да нападате така някого, още повече ако наистина е дете? Ок, проблемът е явен, ама наша работа ли е? Дори да е, нека не сме толкова лоши Simple Smile.

В заключение:
Апелирам за обективност във форума. Неговата цел е да е полезен. Това е страхотно място, защо не го уважаваме повече и избягваме генериране на излишно съдържание.

Повече усмивки на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Мили момичета, от няколко дни влизам във форума считайки, че именно тук ще намеря обективна информация (поводът е първокласник Simple Smile).

По дискутираната тема: Евростар ме интересува, защото синът на приятелка учеше там 6-7 клас. Тя беше стресирана и възмутена от първата си среща с Иванов, детето разстроено. Въпреки това, направиха втора среща, на която присъстваше и таткото, в резултат на която записаха детето там. На кратко - младежът влезе в немската с висок бал, родителите бяха изключително доволни от подхода, от положителната промяна у детето и тн. Момчето си харесваше много училището и съжаляваше, че се е преместило от там. Това са фактите, които знам от приятелката ми и мога да и имам доверие. Все пак съм на ясно, че подходът е до известна степен краен и едва ли е подходящ за всяко дете.

Извън темата: Изненадана съм от атмосферата във форума. Защо е тази враждебност? Имам чувството, че само чакате да се появи някой с различно от вашето мнение за да го сдъвчете Simple Smile. Моля, не се сърдете на коментара ми. Споделям от позиция на страничен наблюдател. Уважавам много това място и мисля, че е много полезно за всички ни. Именно за това се изкушавам да напиша това. Да, възможно е да има и различни от вашето мнения, бъдете толерантни към тях. А за това с грешките... Струва ли си да нападате така някого, още повече ако наистина е дете? Ок, проблемът е явен, ама наша работа ли е? Дори да е, нека не сме толкова лоши Simple Smile.

В заключение:
Апелирам за обективност във форума. Неговата цел е да е полезен. Това е страхотно място, защо не го уважаваме повече и избягваме генериране на излишно съдържание.

Повече усмивки на всички! Simple Smile
Благодаря запожеланието, но къде видяхте необективност? Както Вие можете да си кажете Вашето мнение, така и всеки един, който не мисли като Вас. А за правописа на "децата", мисля че всички забележки бяха съвсем уместни и най-малкото човек когато си даде детето в едно добро училище е да очаква то да пише правилно - нали?
Виж целия пост
# 102
pak sam az, vie ste ZLE tova e sait a ne konkur za PRAVOPIS  a puk i vie komentirate samo u4enicite na evrostar ami az akozapo4na da vi komentiram nqma da ima spirka we tupaciiiii                da znam 4e ima pravopisnii i punktuacionni gre6ki NE MI PUKAAAA

Аз отдавна не търся училище за дъщеря си, но след като прочетох този пост, никога не бих записаля детето си в "Евростар". Едва ли някой здравомислещ родител би го направил. Особено пък ако са верни предположенията, че г-н Иванов сам пуска публикациите на гостите или моли негови протежета за това.

И аз съм ученичка в Евростар,и смятам,както и другите възпитаници на Иванови,че не може да давате коментар,без да знаете за какво става дума!Вярно е ,че се учи много,но така е ако искаш да успееш .-.
Не знам кои сте и какво правите в тази тема,щом не знаете абсолютно нищо и за школата, и за Иванови!?
Колкото и да е сложно,всички се справяме с напрежението.Може би просто вашите деца не успяват '-'
Виж целия пост
# 103
Айдеее, след пет години някой пак съживи темата. Да не би да набирате ученици, господа от Евростар? Поне го правете по-интелигентно и без обиди, щото ние тук не ядем доматите с колците. Отговаряте на пост от преди шест години мила госпожице Недялкова, дали това Ви направи впечатление? Децата на писалите тук отдавна са завършили университета  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия