как да го науча да заспива в кошарата

  • 1 019
  • 16
майчета,давайте съвети,павел вече е на 2 год.преди няколко месеца си лягаше без проблем в кошарата,четях му приказки и той се унасяше.обаче сега не иска.кърмя го и после започва едно гушкане до замайване или иска да ляга на нашето легло,а аз не искам да свиква така.смятам,че вече е достатъчно голям,за да си ляга самичък и да си заспива след приказка.как научихте вашите деца да си заспиват направо в кошарата?
Виж целия пост
# 1
 Rolling Eyes ох неприятна ситуация, ми как рев....давах биба, вода, храна...ooooh! ставах луда.....
Виж целия пост
# 2
Ами не знам-от раждането си заспива в нейната кошара,не съм чела приказки,не съм пяла за заспиване,само я помилвам и излизам Rolling EyesПри коликите е спала няколко пъти при нас,после за зъби пак няколко пъти,но през другото време-само в кошарата Naughty
Виж целия пост
# 3
И нас нас това ни е болна тема. Малката е на година и половина и спи при нас, сложа ли я в креватчето изпада в истерия. Дано намерите решение, аз ще черпя идеи Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз вечерно време лягам с дъщеря ми на спалнята пускам и някое анимационо филмче тя гледа обеснявам и след 20 минути заспива  и след това я местя в леглото Peace
Виж целия пост
# 5
Щерката още е далече от двете годинки, но до сега е заспивала само в лелгото си (или в количката по време на разходка) и през ум не и е минавало, че има друга опция. Може би като порасне ще се разсейва повече и ще е по-трудно. За сега просто я оставям да дивее до изтощение, после я слагам в леглото и често заспива без да мръдне или гъкне.
Виж целия пост
# 6
абе xора как да го накарам да спи в креватчето си като се приспиваме на раце и не признаваме друго а е вече почти на 4 месеца newsm78 newsm78 newsm78 newsm12 newsm45[/cohttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/784/1425372450.JPGlor]
Виж целия пост
# 7
абе xора как да го накарам да спи в креватчето си като се приспиваме на раце и не признаваме друго а е вече почти на 4 месеца newsm78 newsm78 newsm78 newsm12 newsm45[/cohttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/784/1425372450.JPGlor]

Ехеее,  до 1-ви клас някой ги носят на ръце, ти за 4 месечно бебе ревеш. Laughing
Лошото е, че малките дяловчета, изключително бързо привикват към носене, люлеене и пр. неприятни навици.
В родилното една акушерка ми каза:"Както си го научиш от първия ден". И беше права.
Виж целия пост
# 8
Приспивах го на ръце до 8-9 месеца и после го оставях в кошарата, никога не е спал в нашето легло. Не виждах как ще се откаже от това, но като  започна да се изправя , да пълзи активно явно  доста се уморяваше и започна да заспива сам в кошарата.
Виж целия пост
# 9
В родилното една акушерка ми каза:"Както си го научиш от първия ден". И беше права.

Подкрепям  Peace

 Колкото по-рано, толкова по-добре и по-лесно става. С течение на времето по-трудно се "научават" децата да заспиват сами, особено след като вече са научени на друго.
Виж целия пост
# 10
Записвам се да следя темата,4е многооо ме вьлнува.Денис не заспива никьде освен в нашето легло Tired
Виж целия пост
# 11
Моята дъщеря заспива само в нейното си легло. Вече и в преносимата кошара не иска. На нашата спалня никога не е спала.
Понякога ми става тъжно като я гледам как сама си заспива в кошарата, между решетките  Confused .. все едно не искам да я гушкам .. Но така свикна, което незначи, че не я обичам повече от тези, които се гушкат Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Докато навърши годинка заспиваше само в ръцете ми и после го оставях в неговото си легло. После лека полека сам започна да се дърпа и да не иска да го люшкам. Сега вече повече от месец заспива сам. Стана от само себе си, без плач и излишни нерви.
Виж целия пост
# 13
От 7-8 месец започна да заспива сам в кошарата,само веднъж сме го приспивали при нас на леглото и после го преместих пак в кошарката. Peace
Виж целия пост
# 14
Ами не съм го научила съвсем. Приспивахме се на ръце доста време, след това сменихме две кошари, но без успех. Искаше да си спи при мен. Накрая отрязахме чекмеджетата на кошарата, махнахме решетката и я долепихме до спалнята. Така хем си е в кревата, хем е до мен. Сам идея си нямам кога ще започне да заспива сам. Иначе слетобяд когато е при баба си, заспива самичък в креватчето си без проблем. Но вкъщи не иска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия