Давайте цветни идеи за детски стаи - 5

  • 47 570
  • 282
Старите теми:

Давайте цветни идеи за детски стаи

Давайте цветни идеи за детски стаи - 2

Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

Давайте цветни идеи за детски стаи - 4

Виж целия пост
# 1
Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Пльос и аз тук....... Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Наблюдавам ви Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз да се запиша, че ще поръчваме и ние обзавеждането за детската стая. Но не съм избрала още какви да са цветовете ooooh!
Виж целия пост
# 5
Нашата детска май ще е в жълто и синьо  Thinking
Виж целия пост
# 6
Нашата ще  е в лилаво и  синьо,надявам се другия месец да се отчета със снимки   Party
Виж целия пост
# 7
И аз бях в чуденка за цветовете. В крайна сметка реших, че мебелите ще са в бяло и синьо. Банално, може би, но мъжът ми отказа да са в избелен дъб, както ми се щеше. Този път реших да го послушам, от мен да мине.  Laughing
За съжаление, нашето детско обзавеждане ще пристигне чак октомври към края. То всъщност още не съм го и поръчала, ако трябва да бъда честна.  Crazy
Виж целия пост
# 8
 Peace
Виж целия пост
# 9
Хайде на идеите-запис.
 Моята щерка пък няма търпение и все пита къде й е стаята.Засега сме поръчали новата врата и ест.паркет,после ще боядисваме и накрая /за десерт/ ще отидем да купим  дет. мебели,само дето няма консенсус по въпроса кои точно да вземем.Колебанията продължават.
Виж целия пост
# 10
И аз в кюпа.
Виж целия пост
# 11
цоп и аз
Виж целия пост
# 12
И ние в очакване ... останаха бюрцето и една ракла, и килима, и пердето, и украсата ... Много се проточи, бе ...
Виж целия пост
# 13
И нашият майстор окончателно взе размерите. Тези дни очаквам да ми каже колко ще излезе като цена и да започва да го работи това детско, че децата вече нямат търпение. През това време ще им сменим дограмата, ще слагаме изолация, накрая и боядисване, много работа ни чака.

Виж целия пост
# 14
Запис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия