Киндербут 6 ПОРЪЧКИ

  • 9 333
  • 129
Момичета започвам нова тема. В тази тема ще обсъждаме и ще правим поръчки от този сайт.


www.erwinmueller.de

     


Преди да започнем нека да огласим правилата.
    Датата до която ще събираме поръчките е 25 август

    1 Всеки желаещще си избере каквото поиска
    2 Пращате ми избора си на лични
    3 Аз правя равносметка и качвам списъка с поръчките и цените във форума
    4 Ще ви дам сметка на която да плащате.
    5 Пращате ми на лични Избора си подкрепен с копия от платежното и къде трябва после да ви   припратя поръчката.
     (може да я снимате с фотоапарата) Това го правя за да не проверявам постояно в сметката от кой са ми дошли парите.
    6 Правя поръчка (ако има промяна или проблем ви съобщавам)
    7 Всички без нерви чакаме кога ще пристигне поръчката
    8  След като пристигне ви ги разпращам по адреси

    Как се дават линковете
    Линковете се дават по специален начин, защото по обичайния обикновено водят до началната страница на сайта, а именно - мишката се позиционира върху снимката на артикула и от менюто отварящо се с десния бутон се избира "Copy link location" /за Мозила/, а след това и Paste в мнението, което ще се публикува.


    Предишната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265746.new;topicseen#new[/list]
    Виж целия пост
    # 1
    аз се записвам да участвам и в тази поръчка, ще разгледам добре сайта, че ми се струва че има доста нови неща и ще пиша!
    Виж целия пост
    # 2
    Записвам се и започвам да разглеждам. Бладогаря на момичетата, които ще организират и осъществят поръчката  bouquet
    Виж целия пост
    # 3
    поздравления wintеr  Hug
    и веднага поръчъвам косачка.
    http://www.erwinmueller.de/eshop/daten_kb/an_bild.php?anz_bild=KB82_317gr.jpg
    само по колко транспортни да преведем,или това накрая?
    Виж целия пост
    # 4
    Поздравления и благодарности за winter и всички, които ще помогнат с каквото могат newsm51
    Виж целия пост
    # 5
    Имаше нещо особено при показването на линк към нещо, което харесаме. Бихте ли припомнили? Аз като запаметявам адреса на картинката по обичайния начин при повторно отваряне ми дама заглавната страница newsm78
    Виж целия пост
    # 6
    кликни в/у самата картинка и там ще ти изкара адрес на конкр.артикул.
    Виж целия пост
    # 7


    това на пръв поглед ми хареса
    Виж целия пост
    # 8
    и аз харесах някои неща но от Baby butt-мога ли да участвам в поръката но с продукти от там
    Виж целия пост
    # 9
    Може да се поръчва от трите сайта.
    Поръчките ще ги събирам до 25 август (вече мисля че времето е достатъчно)
    Поръчките ще ги събирам на лични
    Веднага щом събера поръчката ще сметна всичко и ще кача тук в темата  и от тук нататък действаме от правило 4
    Виж целия пост
    # 10
    За мен времето е достатъчно, дори вече съм избрала какво искам. Но все пак малко повече време ще е по-добре - например до края на месеца.
    Виж целия пост
    # 11
    Копирам написаното от Таня77 в придишната тема за да се има в предвид при постването на линкове и снимки:

    Линковете се дават по специален начин, защото по обичайния обикновено водят до началната страница на сайта, а именно - мишката се позиционира върху снимката на артикула и от менюто отварящо се с десния бутон се избира "Copy link location" /за Мозила/, а след това и Paste в мнението, което ще се публикува.

    winter може да го прибавиш ако искъш към твоя пост


    Виж целия пост
    # 12
    И аз се включвам да разглеждам
    Виж целия пост
    # 13
    Аз искам да участвам. Но ще пусна поръчка към 18-ти. За да съм сигурна, че няма да си сменя мнението до края.
    Виж целия пост
    # 14
    Включвам се да следя темата и най-вероятно ще участвам в поръчката.
    winter,     bouquet
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия