Twin Peaks

  • 5 472
  • 27
http://uk.youtube.com/watch?v=VFUGZpKXWiI&feature=related
Помните ли това колко беше романтично?
Виж целия пост
# 1
http://uk.youtube.com/watch?v=-tsIAd5JNQQ&feature=related
Виж целия пост
# 2
това е любимият ми филм. newsm44
Виж целия пост
# 3
И на мен ми е любим още от малка! Grinning Помните ли го? newsm10
Виж целия пост
# 4
Помня го да.Няма да забравя и когато откриха ЛОРА  нежива.С нетърпение го чаках филма но незнам дали тук в БГ имаше ли край.Всъжност не помня кой беше виновника и краяж и  книгите ги имам но съм ги  чела  преди сума години а сега са някъде в някой кашон.ПОмня даже с трепет ги чаках да ги пуснат и на  пазара Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Виж целия пост
# 6
Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Да  бе верно беше в баща и и имаше дух.Ппо късно май се опитваше и в агента да се всели
Виж целия пост
# 7
Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Да  бе верно беше в баща и и имаше дух.Ппо късно май се опитваше и в агента да се всели
Да, така беше!
Виж целия пост
# 8
Нещо последния път като го повтаряха не ми беше интересен, но все още обожавам музиката от филма.
Виж целия пост
# 9
Този филм няма аналог Heart Eyes
А саундтрака е направо убийствен. Peace
Аз наскоро дръпнах и втората част:''Fire walk with me'',но просто няма място за сравнение със сериала.
Виж целия пост
# 10
Наистина е страхотен! Аз съм си го сложила на телефона!
Виж целия пост
# 11
Много ме кефи този филм
Виж целия пост
# 12
Много ме кефи този филм
И мен!
Виж целия пост
# 13
Ей..... и на мен ми беше адски любим този сериал,направо бях като вманиачена......... CrazyИмах и книгите и касетка със саундтрака и ходих на кино да гледам продължението ама то не може да се сравни с филма определено.
Виж целия пост
# 14
Детски спомени  Laughing Sunglasses Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия