смолянски мами

  • 21 147
  • 283
# 270
Здравейте момичета, живяла съм Смолян 7 години. Това са най-хубавите ми години. Толкова хубави спомени ме свързват със Смолян. Не съм идвала  отдавна там. Казаха ми че града е станал много красив.

На всички мами от Смолян  bouquet
Виж целия пост
# 271
Момичета  отново  да  припомня  на  желаещите  за  концерта  на  Михаела- остават  2  дни
ЩЕ ВЗЕМАТ УЧАСИЕ  Ели Раданова,Русина,Респект,малката Ралица,Big Sha(Конса и DJ Дани),Албена от АНСАМБЪЛ БЪЛГАРЧЕ и още много други!За  съжаление  Елица  и  Стунжи  няма  да  присъстват

Всеки който иска да заповяда,билетите са 8 лв,мястото е кино-театър "Гео Милев",дата е 16.12. начало 18.00!!!
Заповядайте!!!  

  Феисбук група
Тема  в БГ МАМА
Виж целия пост
# 272
ехоооо здравейте смолянски мами
пише ли някой в този форум?
Виж целия пост
# 273
за съжаление мамите не са активни
Виж целия пост
# 274
Не  Sunglasses

За съжаление...
Виж целия пост
# 275
Жалко. Аз съм от Смолян , но от 10 год. живея в Хасково и понякога като ми стане мъчно ми се иска да науча нещо ново за града. Иначе какво се случва в Смолян?Вие правите ли си срещи? А сега имате ли голям сняг Simple Smile
Виж целия пост
# 276
За радост на децата ,да имаме си сняг.Срещи не правим поне от както аз гледам тук ,защото няма с кой newsm78,може би мамите стоят на топло с мъничетата и за това,знам ли...
Виж целия пост
# 277
И аз предполагам , че се топлят в къщи , но тогава трябва да са по-активни във форума  Grinning
Виж целия пост
# 278
 Naughty
Виж целия пост
# 279
Момичета , кажете добър интернет доставчик в Смолян с ниска месечка такса към 10 лв. например.
Виж целия пост
# 280
на този етап само вивател виж им офертите
Виж целия пост
# 281
Аз на Виваком ги гледах,но тази тарифа от 10 лв. е само промоционално за 2 месеца и после е 20 лева.А аз искам да пусна на моите родители, а те не са  ентусиазирани за нет чак толкова. Затова си мислех нещо към 10 лв. А в Еском как са с цените?Тук в Хасково нета им е добър , а и цените не са високи.
Виж целия пост
# 282
http://www.smolyandnes.com/obshtestvo/terapiyata-na-patsienti-za … veche-i-v-smolyan
Виж целия пост
# 283
Здравейте мами!
Търся инфо за хотел в с.Давидково- санаториум е доколкото знам...
Знаете ли телефони, адрес...
Търсих инфо в нет-а, но нищо не намирам Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия