Кажете ми какво да правя?

  • 1 804
  • 25
От вчера чувствам някакво неразположение - запушва ми се носа...а днес имам температура 37.3...какво да правя според вас? Да звъня ли на доктора си или да изчакам...в 37г.с. съм...Страх ме е!  Praynig
Виж целия пост
# 1
Мила Детелина, аз бих отишла при лекаря си. Дори да няма нищо притеснително - по-добре той да го установи.

Успех и леко раждане!  Hug
Виж целия пост
# 2
Хубава работа, ами разбира се, че трябва да се обадиш на доктора си! Peace Можеш да вземеш парацетамол, той е съвместим с бременността Peace Аз лично докато бях бременна, много ми помагаше гореща вода на краката. Знаех, че не се препоръчва, обаче мен това ме оправяше
Виж целия пост
# 3
Отиди на лекар и го предупреди...
Виж целия пост
# 4
Говорих с него,каза да пия парацетамол и след 2-3 часа да му се обадя пак! Ще чакам,стискайте палци!
Виж целия пост
# 5
Дано е само лека настинка и бързичко да се оправиш  Praynig
Виж целия пост
# 6
Стискаме!  Praynig
Още малко ти остава - дръж се!  Hug
Виж целия пост
# 7
дано не е нищо сериозно Praynig УСПЕХ, мила
Виж целия пост
# 8
Дано е нещо леко и безобидно, стискам палци! Hug
Виж целия пост
# 9
предполагам е лятно вирусче
даано се размине
Виж целия пост
# 10
В момента има летен грип,който никак не е безобиден,особено в твоето състояние.Не чакай,а се обади на лекаря си!Дано не е нищо сериозно  HugНе се страхувай предварително,че нали знаеш,вредно е за бебчо.За твое успокоение се консултирай с лекар!
Виж целия пост
# 11
Ще чакам,стискайте палци!

 fingerscrossed fingerscrossed Hug
Виж целия пост
# 12
Дано наистина да не е сериозно.Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 13
Извинявам се,не видях,че си писала пак.Хубаво е,че се му звъннала.Пиши как си!Стискам палци и аз!
Виж целия пост
# 14
И аз качих градусите 2-3 пъти, докато бях бременна. Моя док ми беше казал като кача над 37С да пия един парацетамол, но не трябва да се прекалява с него, че увреждал костната система. Освен това, каза да пия и шипков чай с лимон и витамин С 3х3. Дано се оправиш по-бързо! Леко раждане и идеално бебче! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия