НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 950
  • 139
Здравейте, момичета! Преди повече от месец ми махнаха спиралата, дойде ми на 11.07. (продължи около 4 дена). След като ми свърши започнахме интензивно да бебеправим. Не съм следяла ову, просто си решихме да не се задълбочаваме много.Но ето, 4е ве4е ми закъснява повече от 10 дни и всичките ми тестове(ве4е незнам колко на брой) са отрицателни.По принцип цикъла ми или подранява или закъснява с 2 до 3 дни, не пове4е. Какво ще ме посъветвате да направя? Дали това закъснение се дължи на спиралата, която махнах, тя беше МИРЕНА?И аз незнам....Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
И искам да допълня, 4е имам всички предменструални симптоми, гърдите ме болят и ме боли глава......Луда работа!
Виж целия пост
# 2
Не съм наясно как протича цикъла след премахване на спирала , може и да е от това закъснението , но за твое успокоение може да пуснеш кръвен тест , той ще покаже верния резултат , дано да е това което искаш  Peace
Виж целия пост
# 3
Пусни си кръвен тест или отиди на лекар. Вече би трябвало да се вижда плодно сакче, ако си бременна. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
При условие,че вече си имала един нормален цикъл след махането на спиралата и М не ти закъснява по принцип,според мен това закъснение е или бременност или ановулаторен месец!Лошото е ,че не си следила за наличие на ову и това ме затруднява да ти отговоря.Моят съвет е да изчакаш още 1-2 дни и ако все още не ти е дошло-кръвен тест или пък още сега ,ако нямаш търпение.Всъщност при това закъснение ще се види и на ехограф ако има бебе.Други признаци на бременност имаш ли? Hug
Виж целия пост
# 5
tuzni4kata , имам повишен апетит и всички признаци на бременност (понеже съм на ясно с тях).Но съм объркана,защото при предната ми бременност теста така закова двете 4ерти, 4е.....а сега, е само една. А за овуто, следях поне ЦС, беше доста обилно по средата на цикъла и към края (преди 5 -6 дена). И друго, няколко дни след като правихме секс получих мн бледо розово зацапване-еднократно.Оффф,тотално се обърках...
Виж целия пост
# 6
Това зацапване трябваше веднага да го кажеш,иди веднага на кръвен и пиши да се похвалиш,сигурна съм,че Е ТОВА(няма да го казвам да не те урочасам) Praynig Praynig
Виж целия пост
# 7
Розовото зацапване в повечето случаи е от имплантацията , така че както е казала Тъжничка беж към някоя лаборатория за кръвен тест
Виж целия пост
# 8
 fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed
 стискам палци
Виж целия пост
# 9
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace
Виж целия пост
# 10
На мен също ми закъснява вече с 15 дни,направих тест на 3 ден закъснение и беше отрицателен.Сега ще изчакам до неделя и пак ще направя... признаци май нямам или всъщност ту ме болят гърдите ,ту спират просто незнам какво да си мисля,преди 2 месеца ми закъсня с 19 дни и ми дойде ,затова не се надявам много но дано този път е станало  Praynig
Виж целия пост
# 11
Ама защо ще чакаш newsm78Правила си тест преди 12 дни,доколкото разбирам,така че направи пак веднага,при това закъснение ще покаже с каквото и да е урина(смисъл дори да не е сутрешна)На твое място щях да съм направила....абе доста тестове  bouquetУСПЕХ!
Виж целия пост
# 12
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
 Grinning ами да ви кажа ако поседя още няколко часа в форума може и да литна до аптеката.Просто се занимавам с друго и не го мисля и затова не съм се амбицирала,пък и можеби ме е страх да не жидя пак гадната една черта  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря за отговорите, сега съм на море и след 10 дена ще се прибирам към София, така че май няма да ходя на доктор. Ще изчакам до неделя пък ако до тогава не ми дойде, ще трябва да търся лаборатория за кръвен тест. Целувкии от мен!!И ще ви държа в течение,ако искате разибра се!! Hug
Виж целия пост
# 15
Успех и дано е това което искаш! Peace
Виж целия пост
# 16
И аз на морето получих закъснение от 10 дни.От смяната на климата е.
Виж целия пост
# 17
Не че искам да си подхранвам надеждите,ама аз съм си от морето и почти всеки месец съм тук, така че отпада варианта смяна на климата.... Wink
Виж целия пост
# 18
Да,определено отпада.Нормално е веднъж годишно цикълът да се измества.Аз лично ти пожелавам бременност.
Виж целия пост
# 19
Благодаря ти! Надеждата умира с идването на М.....хахаха Wink
Виж целия пост
# 20
Ако не този месец,следващия ще ни се похвалиш вече.Дай време на организма ти да се възстанови от спиралата с хормони,която си ползвала.
Виж целия пост
# 21
Дай Боже!!!Пожелавам го на всички, които копнеят за бебче! Hug Praynig
Виж целия пост
# 22
И при мен беше така както го описваш,
махнах спиралата, ОК до тук всичко наред, и после не ми дойде,
отидох на лекар, тя каза - няма ти нищо, ще ти дойде, това е от регулирането на цикъла...
    След една седмица пак реших да си направя тест и видях двете чертички. Това беше на 22 ден след закъснението.

Така, че мила, изчакай, и аз се побърквах и що пари за тестове дадох  ooooh!  тук струват по 17 евро бройката.

Късмет и успех

Виж целия пост
# 23
Ама махна спиралата и въобще ли не ти дойде? Всъщност веднага си забременяла, така ли?
Виж целия пост
# 24
да, така стана  Embarassed 
и без това лекарите обясняват, че след като се махне спирала, отворът от шийката към матката е разширен.
Виж целия пост
# 25
 искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?
Виж целия пост
# 26
искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

При всеки  симптомите започват различно- зависи от организма.
Направи си кръвен. Стискам палци да е ++++++ Hug
Виж целия пост
# 27
kremena73 розовото зацапване може да е от имплантирането на оплодената яйцеклетка , може и да е начало на цикъл , за неразположенията които чувстваш може да са породени от ПМС или да са от евентуална бременност , така че ние само може дагадаем , много често от прекалено вглеждане в тялото си си преписваме симптоми на бременност . Пусни си един кръвен тест за бременност и ще разбереш отговора , Дано е това което искаш  Peace
Виж целия пост
# 28
Благодаря ви ! Ще пиша скоро какво е Wink
Виж целия пост
# 29
Пожелавам ти успех Peace
Виж целия пост
# 30
искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

При всеки  симптомите започват различно- зависи от организма.
Направи си кръвен.
:
Peace
Виж целия пост
# 31
Здравейте отновоо!!! Ве4е ми закъснява 16 ден и теста е отрицателен. Вече незнам какво да си мисля. В сряда съм на гинеколог. Може пък да се окаже неспукан фуликул. Дано да греша!
Виж целия пост
# 32
На мен днес ми е 22 ден закъснение,и теста пак е отрицателен.Вече не ми е гадно толкова,че и този път не е станало ,а заради страха от някакъв по кофти проблем.... #Cussing out
Виж целия пост
# 33
Споко и аз съм  така, но до утре ще устискам някак си. Дано да е бебчее....и на тебе ти го пожелавам от сърце Heart Eyes
Виж целия пост
# 34
paraskeva какво каза гинеколога днес? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 35
Каза, че скоро ще ми дойде. Лигавицата на матката ми била удебелена и се очаква много силно кръвотечение, освен ако през последните 10 дена не е имало оплождане. Това е.
Виж целия пост
# 36
И ти дава повод за съмнение дали си бременна така ли?
Виж целия пост
# 37
Ясно,но все пак може пък и да е имало оплождане...или ако е нямало,ще си ти дойде и ще се нормализират нещата  Peace
Виж целия пост
# 38
Параскева,закъснението ти доколкото разбирам е около 20 дни.И как така доктора не може да определи бременна али си или не???Потърси и друго мнение.Че нещо много ме съмнява този доктор.
Виж целия пост
# 39
И аз незнам какво да си мисля ве4е. Ще ходя на доктор ако не ми дойде и септември месец. Ама наистина този не беше много сигурен, гледа ме на коремен ехограф ако това има зна4ение!
Виж целия пост
# 40
paraskeva при такова закъснение трябва да се види евентуално бременност . А защо не те погледна с вагинален ехограф , така ако имаше нещо щеше да се види. Пусни един кръвен тест , ако и той е отрицателен , поне няма да се надяваш и да си в невидение , както в момента  Peace
Виж целия пост
# 41
Кръвен тест си пусни най добре ще покаже Peace
Виж целия пост
# 42
Здравей paraskeva Hug
стискам палци за бебуша.
Потърси мнение и на друг лекар или както са те посъветвали момичетата пусни кръвен тест. Понякога в толков ранен перид немогат да го видят  с коремен ехограф. Някой гледат и незнаят какво виждат.
Успех Hug
Виж целия пост
# 43
Много ви благодаря за съветите, момичета! Мисля да изчакам да ми дойде и поне до 11.09. Ако и тогава лелката не се появи, ще ходя на доктор. Целувки от мен!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 44
Hi na vsi4ki!kato 4eta za va6tite problemi mi se preiska i az da si spodelq makata,ako ne e mnogo nahalno ot moq strana :(na men sa6to mi zakasnqva ,posledniqt mi cikal be na 15 uli i ot togava ne mi e idvalo!Napravih si mn testove no vseki pat otricatelen i zatova re6ih da otida na lekar.Uvi ne sam vremenna a imam ne6to(zabravih kak se kazva to4no ,no ne e kista)na desniqt qi4nik koeto mi zabavq cikala i koeto 6te mi popre4i ili 6te stane po-trudno bebepraveneto.mnogo mi e bolno ot kakto razbrah,kajete ima li nqkoi podoben problem i kak se e izmaknal ot nego....Naistina iskame bebe  smile3504[smilie=smile3541.gif]4ao za sega  bouquet
Виж целия пост
# 45
Моля те пиши на кирилица.
Много съжалявам че така ти се е случило но не усвисвай нос.Стискам палци всичко да е наред с теб и скоро да се похрювалиш че си бременна.  bouquet
Виж целия пост
# 46
ами сега ми предписаха оргаметрил за да ми предизвикат цикъла и след него 6те пробваме пак,дано стане!!!!!успех на вси4ки които желаят 2 4ерти4ли
Виж целия пост
# 47
здравейте, сладури да се запиша и аз тук newsm03 така..не ми идва вече 61 дни newsm12след поредица отрицателни тестове/4/, като последния беше преди 9 дни още не ми идва.след последния отрицателен тест отидох на лекар, същия ден, това беше преди newsm789 дни. не се видя бременност, само 3 фоликулчета едното беше 12мм, а другите две, в другия яйчник-8.4 и 8.9мм. изписаха ми дуфастон и герикапс и така пия ги вече 7 дни и нищо. #2gunfire  а иначе ме болят гърдите и като че ли са подути, заболките ниско долу да не говоря, ту в ляво ту в дясно,кръста също ме боли.и аз не знам какво ми става newsm78но това чакане ме убива.вие какво бихте ме посъветвали, моля помогнете smile3511
Виж целия пост
# 48
параскева,понеже съм в подобно положение, само че мен ме гледаха по всички въжможни начини, можее ли да ми кажеш кога ти беше последната менструация и колко дни ти е цикълът по принцип smile3523
Виж целия пост
# 49
последната М беше на 11.07, а цикъла е 28-30дни. Никога не ми е закъснявало така.За протокола още не ми е дошло. Чакам 11.09, и да видим тогава.
Виж целия пост
# 50
Защо не идете на доктор, бе хора?Как така не ви идва по 2 месеца и седите и чакате ooooh!
Виж целия пост
# 51
аз бях тази седмица на док, но той не видя нищо. каза, 4е ако е имало оплождане е било последните десет дена. Писах ве4е за това.
Виж целия пост
# 52
понеже съм минала по този път,не идва  М  и тест след тест отрицателен бих препоръчала да се обърне внимание на хормоните,обикновено такива признаци имат хормоналните проблеми.не е нормално по 2м.да не идва и да се говори за евентуална бременност.ако не настъпил цикъл,в повечето случай няма и овулация за какво оплождане говорим
Виж целия пост
# 53
И на една прителка така-не и беше дошло,а теста беше отрицателен.ходи на лекар в поликлиниката и казаха че е киста!е тая киста сега на 22-ри септември ще прави 3 годинки и се казва Дарина! Twisted EvilТака че иди при някой спец. който си знае работата  bouquet
Виж целия пост
# 54
За тези момичета, които не знаят, има един хормон на хипофизата - пролактин. Неговото високо ниво понякога е причина за липсата на менструация.Това е хормонът, който предизвиква лактацията при бременната жена, но може да е повишен и без бременност. Нарича се хиперпролактинемия. Това е причина за аменореята, в случая вторична. Дано да не е това при вас, но се консултирайте и с ендокринолог, освен с гинеколог, а най-добре с ендокринен гинеколог.
Виж целия пост
# 55
да се запиша и аз последна менструация на 4 юли и още си чакам!За тези които не са прочели някъде из форума на 8 съм ан д-р.
Виж целия пост
# 56
добро утро момичета, пожелавам ви една щастлива седмица изпълнена само с хубави емоции! идано нещата при нас да са наред, и аз пак ще ходя на лекар, та че ще пиша за резултата. стискам палци на всички Peace
 
Виж целия пост
# 57
На мен ми дойде на 02.09 и вече съм спокойна, че не е нищо сериозно!Нов месец, нов късмет!!!
Виж целия пост
# 58
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514
Виж целия пост
# 59
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514




Този доктор трябваше да ти пусне хормонални изследвания, а не да те заблуждава с тестове.
Виж целия пост
# 60
ох, знам ли и аз вече newsm78 , може би изчаква да ми дойде Thinking
Виж целия пост
# 61
Не той, ти чакаш, а не трябва. Това е сериозен проблем при младите жени. Липсата на менструация не винаги означава бременност. От опит ти го казвам.
Виж целия пост
# 62
И на мен последно ми беше на 12 юли и ми дойде чак сега на 03.09.Обадих се на лекарката и тя ми каза,че все още се нормализират хормоните,тъй като родих март иа и взимах достинекс за спиране на кърмата,и това също може би е оказало някакво влияние на хормоните.
Виж целия пост
# 63
Не той, ти чакаш, а не трябва. Това е сериозен проблем при младите жени. Липсата на менструация не винаги означава бременност. От опит ти го казвам.

Така е, аз след едно ходене на море два месеца нямах цикъл...
Виж целия пост
# 64
И на нервна почва се получава така.Трябва да си спокойна ако си понервна ще има закъснение.
Виж целия пост
# 65
Здравейте момичета,с нетърпение чакам да стане 16 часа да ми дойде реда за гинеколог,днес стават 35 дни закъснение ,и пак от време на време на салфетката си ми прицапва кафяво-жълто течение.От 2 седмици тестове не съм правила,но и вече не мисля ,че има бременност,по скоро е някакво хормоналнпо смущение стискайте ми палци да не е много лошо  Flutter
Виж целия пост
# 66
newsm10,дано е бебче.
Виж целия пост
# 67
мерси пантерка
Виж целия пост
# 68
Сигурно е бебешок!Кажи новините после Peace
Виж целия пост
# 69
И аз стискам палци за бебешор.
Виж целия пост
# 70
Пиши непременно какво е казал доктора , надявам се че си добре и е онова , за което си мечтаеш. Hug
Виж целия пост
# 71
 Cryами не е това закоето си мечтая за съжаление,каза ми че всеки момент ще ми дойде и от 3-5 ден от менструацията да ида да ми вземат кръв за хормони .Само се чудя колко ще ми струват за да си приготвя все пак паричи.5 хормона и кръвна захар
Виж целия пост
# 72
Около 100 лв.
Виж целия пост
# 73
Дано да не е повече ,защото все пак е на частно без здравната каса.Сега съм се шашнала,ами ако имам някакъв дисбаланс в хормоните ,медикаментозно може ли да се балансират.В смисъл има ли решение този проблем  Confused
Виж целия пост
# 74
Разбира се, че има. Но трябва време.
Виж целия пост
# 75
Здравейте и от мен, за първи път се престрашавам да пиша тук. Blush Ние не, че се опитваме да бебеправим, ама имам едни съмнения, че без да се мъчим нещо стана Blush Whistling и вече 4-ти ден ми закъснява. И честно казано колкото повече не идва, толкова повече си мисля, че вече съм готова за бебче.....Сега по време на обедната ми почивка си взех тест ( тука са 2 в опаковка, не знам как точно  е в Бг  newsm78 ), и 2-та бяха отрицателни Sad Толкова се взирах и сякаш виждах втората чертичка, но нямаше нищо...Всеки месец най-много да ми закъснее с ден максимум, а сега 4-ти дни... Thinking И се чудя какво става? Прочетох темата за симптомите и се сетих, че преди 2 дни сякаш имах температура, ту ми ставаше студено , ту топло Crazy
Ох, и не знам какво да си мисля вече.....радвам се, че споделих с вас Hug
Виж целия пост
# 76
Sladurana ИМА доста постове ,на които пише,че теста им е отчел бременност след 10-15 ден закъснение.Може пък да си от тях,без да се опитвам да ти давам напразни надежди.Успех и нека е това което искате и двамата.  Hug
Виж целия пост
# 77
VaNuMiA, благодаря ти за милите думи  bouquet И да, прочетох, че при доста мами  е било така, ще видим какво ще стане при мен  newsm78 Вчера следобяда поддържах ниска температура, ама нарочно не я премерих щото се ядосах на глупавия тест.... #2gunfire
Виж целия пост
# 78
На мен ми отчете след 5 дневно закъснение и имаше 2-ра бледа черта .
Първият и на мен ми бе отрицателен .
Късмет.
Виж целия пост
# 79
VaNuMiA съжалявам,дано др месец е добра новина и всичко да е наред.
Виж целия пост
# 80
Благодаря ти Bunny!Няма да се отчайваме сега,само се моля с хормоните всичко дами е наред..... Sad
Виж целия пост
# 81
Вили, благодаря ти Hug
Седя и си чакам, пък ще видим какво ще става Thinking
Виж целия пост
# 82
Sladurana,виждам че теста си го правила следобед,вземи направи утре сутрин с първа урина.Късмет.
Виж целия пост
# 83
Правих днеска пак и пак нищо....Явно, че не съм бременна  Weary Сега да видим кога ще очаквам включване newsm12
Виж целия пост
# 84
   За първи път ще пиша, но чета форума от 1 месец.Радвам ви се като виждам как се подкрепяте и се окуражавате моя приятелка забременя след като доктора и казал че има проблеми с матката и вероятността да стане някога бебе е минимална. Препоръча и да започнат веднага  да започнат с  опитите защото можело да продължи години с мъките и надеждите за бебе ,но ИЗНЕНАДА ОЩЕ ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ СТАНА .
Виж целия пост
# 85
Здравейте, искам и аз да споделя притеснението си. Закъснява ми вече 4 дни, а теста от днес е отрицателен. Побърквам се вече и миналия месец ми закъсня,  имаше втора бледа черта , но след 7 дневно закъснение ми дойде доста обилно. Сега се надявам да е станало чудото - бебе, и дано теста да не е отчел вярно.  Praynig
Виж целия пост
# 86
elgrima,доста бебета са родени след отрицателни тестове.Стискам палци,и се надявам с теб това да е желаното бебе Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 87
Аз също имах един месец доста голямо закъснение от 2 седмици, постоянно правех тестове , но все отрицателни! Според мен тестовете са достоверни в наше време! Ако е "-", значи наистина е отрицателен. Надявам се да е това, което искаш!   bouquet
Виж целия пост
# 88
zdraveite ,zaksnqva mi ve4e 10 dni pravih test ,no e otricatelen .Mnogo  se pritesnqvam i neznam da iz4akam li o6te i da povtorq testa .Cikalat mi e redoven ,no sega s tova zasnenie mi e dosta napregnato ,a nqmam simptomi za bremennost .Neznam kakvo da pravq .Ako moje nqkoi da dade savet 6te sam mn blagodarna .
Виж целия пост
# 89
cvetivk, според мен не е лошо да си пуснеш един кръвен тест. Ако пак няма бременност отиди на преглед. Може да няма нищо страшно! Понякога цикъл закъснява от нервно напрежение, стрес, а сега и рязка климатична промяна, ако правиш диета също... Стискам ти палци, миличка!  Peace
На мен ми закъснява също, тестът ми е отрицатален като теб. Сега съм затаила дъх и чакам  Whistling...дано не ми дойде  smile3542, защото много, много искам  pregnant и дано вече да видя  EFP
Виж целия пост
# 90
Здравейте момичета. Преди около седмица ходих на лекар понеже имах съмнения и все още имам...каза ми че все още е много рано но въпреки това ме прегледа и видя малката точица за която каза че не може да е напълно сигурна дали е бременност, но каза че е почти сигурна че е . Вече ми закъснява пет дена правя си тестове но всичките са отрицателни. Единствено Престо ми показа  втора бледа чертичка но си го направих преди датата на МЦ сега си правя шуър чек но нищо....Вече незнам какво да си мисля , а прегледа ми е след 10 дена и откачам..
Виж целия пост
# 91
Отиди и си пусни кръвен тест за бременност!  fingerscrossed
Виж целия пост
# 92
Мерси за съвета ще отида и се надявам да се похваля с положителен резултат Simple Smile
Виж целия пост
# 93
zdraveite !! moqt problem e 4e ne mi idva pravihme opiti da zabremeneq no pove4eto testove koito pravih bqha otricatelni na 3 ot tah se poqviha bledi 4erti4ki edva zabelejimi
Виж целия пост
# 94
Snejina, дори и да е бледа втората чертичка, значи тестът е положителен!  Simple Smile Peace Имаш ли закъснение, колко дни е?
Виж целия пост
# 95
11 dena na 1vi trqbva6e da mi doide,no pove4eto bqha otricatelni 
Виж целия пост
# 96
Има ли лаборатория в Силистра, където можеш да си направиш кръвен тест за бременност? (тестът се казва се бета ЧХГ)  (ЧХГ - човешки хорион-гонадотропин)
Виж целия пост
# 97
da ima laboratoriq no neznam kakvi isledvaniq pravqt 6te trqbva da proverq vazmojno li e da sam zabremenqla a testovete da sa otricatelni
Виж целия пост
# 98
От това, което пишеш, тестовете ти са по-скоро положителни - щом имат бледи чертички. Отивай на кръвен.
Виж целия пост
# 99
да, най-добре е да направиш един кръвен тест, той ще покаже със сигурност
Виж целия пост
# 100
Една позната имаше същия проблем, но се оказа, че не е бременна, а просто е претърпяла някаква настинка
Виж целия пост
# 101
Една позната имаше същия проблем, но се оказа, че не е бременна, а просто е претърпяла някаква настинка

От настинка бледа втора черта на тест за бременност няма как да се появи.
Виж целия пост
# 102
ami okaza se 4e ne ne sam bremenna no o6te ne mi e do6lo  i mai pak 6te se hodi na lekar  organizma mi se pobarkva do predi tova ne mi spira6e s meseci a sega obratno neznam 6te se pobarkam ve4e
Виж целия пост
# 103
При мен се оказа,че е киста и затова не ми идва.Досега не ми се беше случвало.Теста си беше категорично отрицателен 5,6 след закъснението,докато накрая разбрах на какво се дължи.
Виж целия пост
# 104
Здравейте и на мен вече 6 ден ми закъснява правих си тест но беше ( - ) не знам на какво може да се дължи.
Виж целия пост
# 105
vdssileva21 отиди на лекар!
Виж целия пост
# 106
И аз мисля,че само лекар може да отговори на този въпрос...
Виж целия пост
# 107
zdraveite az sam nova tuk  iskam da vi spodelq problema si predi da imam polov jivot cikala mi be6e mnogo redoven no sled kato zapo4nahme da probvame za bebe nqkak vze da zakasnqva sega trqbva6e da mi doide na 23 a dnes sme 11 avgust ne smeq da napravq test za6toto imam 4uvstvoto 4e ednata 4erti4ka me presledva zakasnqva mi no interesnoto e 4e ot vreme na vreme imam nqkakvo zacapvane ponqkoga e kafenikavo i ligavo drug pat e savsem 4erveno slagam prevrazka i ni6to ,v momenta dori imam menstrualni bolki no cikal nqma molq vi ako nqkoq e imala takav problem neka mi spodeli 6te otida na lekar no 4ak sled 15 blagodarq predvaritelno
Виж целия пост
# 108
Megito_24 незнам какво те притеснява в тестовете,но аз на твое място да съм направила вече,предполагам че при това закъснение ако има нещо ще се види на преглед,така че  fingerscrossed всичко да е наред!Този месец и аз имах подобен проблем,не можах да разбера защо така стана но в крайна сметка ми дойде,но все пак аз съм раждала и то два пъти като втория беше преди четири месеца а сега ми предстои и преглед,така че отговор може да ти даде единствено лекар!
Виж целия пост
# 109
Здравейте имам нужда от Вашите съвети.С мъжът ми се опитваме от около година за бебе.Цикълът ми е изключително редовен на 28ден в много редки случеи на 29-30 миналия месец ми закъсня с 10 дни притесних се да няма проблем и отидох на гинеколог на 14тия ден след идването.Доктора каза че нямам проблем няма кисти единственото което не видя е доминантен фоликул но си помисли че вече може да се е спукал.Разбрахме се преди да започнем някакво лечение и изследвания този месец да отида на 9ти ден и да следим дали се образува доминантен фоликул и кога се пука.И евентуално след това да  започнем лечение ако се налага.Проблема е обаче че и този месец вече 11ти ден ми закъснява имам отрицателен тест за бременност на 7я ден.Ако предния цикъл ми е бил ановулаторен може ли да има бременност  или и този месец пак да е такъв.Моля Ви за съвет или ако някой е бил в мойто положение да сподели.
Виж целия пост
# 110
Zdr momi4eta izvinqvai te che pisha na latinica no nqmam kirilica ... Moqt problem e sledniq ... na 16.09 pristignax v Wels i cikala mi namalq  ot 4 dni mi spadna na 2 i po malko te4e ... na 05.01 toq mesec trqbvashe da mi doide a mi zakasnqva s 18 dni Sad napravix 5 testa i sa otricatelni .. v oblasta na qi4nicite 4ustvam tejina Sad .. Molq vi daite si mnenieto Blagodarq vi ... Simple Smile
Виж целия пост
# 111

Пиши на кирилица- има кирилизатор на форума!

Друг път случвало ли се е при промяна на времето? На мен ми е закъснявало и е пропускало при много рязка промяна на климата, както и игра на килограмите?
Виж целия пост
# 112
Друг път случвало ли се е при промяна на времето? На мен ми е закъснявало и е пропускало при много рязка промяна на климата, както и игра на килограмите?
Може да ти закъснее ако си пътувала и сменяла климат също. Peace
Виж целия пост
# 113
да случвало ми се веднъж .. но сега ме болят гърдите чувствам тежина в яйчниците .. Да 8 кила качих от както престигнакс в Ук правих теста със содата и шупна много хихи ....  ходих на лекар и каза че е възмойно да съм бременна .. не знам от няколко дни ми е напрегнато неспокойно спа по много ...
Виж целия пост
# 114
...napravix 5 testa i sa otricatelni ...
Извинявай, ама при 5 отрицателни теста, какви тестове със сода правиш  ooooh! Ами хайде направи и този с жабата  Mr. Green Шегата настрана, според мен трябва да отидеш на лекар, за да се види от какво е това закъснение.
Виж целия пост
# 115
тук в Uk  лекарите са много зле отидох и ми каза ще дойде въобще не ме прегледаха ... а 19 ден цикала го няма ... каза направи още един тест след 2 седмици аз само тестове правя секи ден .. а гърдите ме болят ..
Виж целия пост
# 116
Закъснението може да е от много неща , но без изследване нищо не може да се установи.Може просто да се дължи на смяната на климата и стрес .Аз например имах редовен цикъл на еднакви интервали почети година и изведнъж октомври месец от 26-27дни ми беше на 35дни и това беше еднократно .Правих тест съответно отрицателен и си чаках , бях си дала срок и след това да отивам на лекар, но не се наложи.Дано скоро ти олекне като научиш причината и не вярвай на такива тестове със сода , това само може да те заблуди.Единственото сигурно е кръвен тест.
Виж целия пост
# 117
Ама какъв е тоя тест за бременност със сода? #CrazyМомичета, живеем в 21 век все пак. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 118

Може да е от килограмите + времето и т.н., ама не прави глупсоти с тестове със сода... остава да препикаеш и някоя жаба  ooooh!
Лакарят е зле, убеди го, че е добре да те види, ако трябва върви при друг и кажи, че е повече закъснението  Peace
Виж целия пост
# 119
тук в Uk  лекарите са много зле отидох и ми каза ще дойде въобще не ме прегледаха ... а 19 ден цикала го няма ... каза направи още един тест след 2 седмици аз само тестове правя секи ден .. а гърдите ме болят ..
Задължително лекар...Никакви тестове със сода и тн. Не си прави шеги със здравето....Има хиляди причини за закъснение на цикъла....Хайде пък ДАЙ БОЖЕ да е бремено коремчето...Стискам палци да ни зарадваш с такива новини..Надявам се,че ще ни държиш в течение и много късмет желая..... Misc Baby Bottle newsm32 pacifier
Виж целия пост
# 120
здравейте на всички.
имам един въпрос и предварително се извинявам ако не е за тук.
Трябваше да ми дойде на 19.01. На 23.01 си правих тест-отрицателен. По принцип цикълът ми е редовен с изключение на декември ми закъсня с 4-5 дни, понеже баба ми почина и от стрес предполагам. Днес ми дойде, а се съмнявах за бременност, понеже на 6,7,8.01 имах леко розовеещо зацапване. Незнам какво да мисля или най-добре да не мисля вече. Всичко това нормално ли е според вас?
Виж целия пост
# 121
здравейте на всички.
имам един въпрос и предварително се извинявам ако не е за тук.
Трябваше да ми дойде на 19.01. На 23.01 си правих тест-отрицателен. По принцип цикълът ми е редовен с изключение на декември ми закъсня с 4-5 дни, понеже баба ми почина и от стрес предполагам. Днес ми дойде, а се съмнявах за бременност, понеже на 6,7,8.01 имах леко розовеещо зацапване. Незнам какво да мисля или най-добре да не мисля вече. Всичко това нормално ли е според вас?
Ама още нямаш цикъл,така ли?То ако си бременна отдавана вече и на ехограф може да се види,а дори и да не си,при условие,че не ти идва вече 2 седмици,трябва да отидеш да видиш какво става.
Виж целия пост
# 122

Опрделено иди да те видии доктор. Може и да не е сериозно, но .. е добре да се провери  Peace
Виж целия пост
# 123
Точно това че ми дойде, но никога не ми закъснявал чак толкова. И все чета разни неща за извънматочна и т.н. и много се притеснявам.
Виж целия пост
# 124

т.е. ти е дошло, ама със закъснение.. каква извънматочна  ooooh! Ти щеше да умреш от болки ако кървенето беше от това  Peace
Виж целия пост
# 125
Когато започнах да правя опити за бебе,ми закъсняваше с по 12-13-15 дена....Всичко ме болеше за ПМС но цикъл нямаше...Правих тест (-) и след 10-ина мин ми идваше.Проста психика....Вярвате или не,докато се правят опити за дете психически е възможно да подтискате и вие като мене всички признаци на цикъл, вкл. и цикъла си до последната капка надежда,че сте бременни...Аз го преживях стократно това...В момента в който спрях да опитвам за бебе цикъла се уравновеси и си започна да си ми идва на точната дата....Силата на мисълта и самовнушението са страшно нещо...Повярвайте ми,и аз не вярвах ,но се случи....
Виж целия пост
# 126
Вече ще психясам и ще си търся занимание само за да не мисля за нищо. Само трябва да измисля какво да е това занимание. Благодаря ви за помощта  Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Петя моят съвет е да не психясваш,а да се успокоиш и да си кажеш "да става каквото ще..."...Аз направих така и цикъла ми се нормализира,и психическото ми равновесие и живота ми....Просто остави времето да реши кога е дошъл момента....Поздрави
Виж целия пост
# 128
Благодаря много за подкрепата Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Здравейте и от мен  Grinning Моята ситуация е следната..Не правя тестове за Ову,тепърва започваме с опитите,но по мои усещания ,като болки в гърдите,ниско долу и течение,както и БТ, овуто ми е било на 12-13-14 февруари и тогава не се пазихме .Трябваше да ми дойде на 2-ри.Вчера правих тест (може би прибързах),но не беше сутринта , и беше - ..Цикълът ми е редовен и винаги 4-5 дена преди датата започват и симптомите,че лелката се задава..Да,но макар и само с 3 дни закъснение нямам никакви симптоми  newsm78 Вие какво мислите по въпроса ?
Виж целия пост
# 130
здравейте, последния ми цикъл беше 24.01 преди една седмица ми дойде за 1 ден и беше кафяво
правих си тест преди няколко дни беше (-) не знам дали съм бременна или е нещо друго
Виж целия пост
# 131
Здравейте реших и тук да пиша ... да чуя още мнения значи последната ми М беше на 09.02 до към спря на 15.02 от тогава не сме бебе правили но несме се и пазили доло горе мисля че ов е било на 23. 02 трябваше да ми дойде на 09.03  на 28 дена ми е цикала не редовен но попринцип ми идва по рано а не да ми закаснява 4 дена преди М правих тест Престо и беше (-) след с 5 дневно закаснение ходих на АГ но той каза че невижда нищо да си направя тест пак  на 14 .03 си направих тест Шуар Чек но  вечерта към 18 и 30  / 19 ч и пак беше (-) имам доста симптоми главно това често пишкане главоболие леки придърпващи болки ниско доло и доста си хапвам вече сме 19.03 а М още го няма ...
Виж целия пост
# 132
Би трябвало теста вече да показва ако има нещо..Направи си тест рано сутрин и ако пак е - посети лекар (според мен).Успех
Виж целия пост
# 133
 утре ще направя едно тестче ходих на лекар каза ми че съм добре никакви инфекци никакви причини ... нищо но не ввидя и бременост но не я и отрече каза ми да си направя тест затова и направих на 5ден закаснение но -
Виж целия пост
# 134

Може да ти закъснява и заради променящото се време, ту топло ту студено...  Tired
При мен такива промени указваха голямо влияние..
Виж целия пост
# 135
Днес теста пак е (-) Sad
Виж целия пост
# 136
Момичета,
От много време не съм писала в тези рубрики, но искам да ви пожелая от сърце на всички скоро да видите двете черти и да не се отчайвате Simple Smile.
Много пъти съм го писала - аз съм от редките случаи, ккато казва моят АГ доктор, при които и при двете бремености - цикъл нямам, тестове (не мога да ги преброя колко бяха) - всички отрицателни, прегледи на ехографи - липса на бременост и всичко това вече във втори месец на бременостите - и като финал 2 здрави бебета.
Успех на всички още веднъж!
Виж целия пост
# 137
Закъснява ми с 4 дни направих си тест и е отрицателен.При мен по принцип цикълът е редовен и не знам какво да правя.Имах една бременност която прекъснах преди 3 години и тогава се чувствах както сега само ме боляха гърдите а цикъл нямаше.Адски искам да си имам бебе но започвам с опитите от другия месец тъй като пия фолиева киселина.Сега съм малко под стрес и не знам дали това закъснение не се дължи на това.
Виж целия пост
# 138
оооох,кога ли ще убия някоя испанка,днес бях при личната за да я помоля да ми пусне кръвен,оказа се че най рано могат да ми вземат кръв във вторник,което означа, че резултата ще го науча чак четвъртък,това е още една мъчителна седмица,ще полудеяяя,днес отр тест на 9 ден закъснение и разбира се още никакви ПМС, нито за бебе,сетих се за Т мерих я два поредни вечери 37.0;37.1,може ли товада е признак?
Виж целия пост
# 139
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716980.0;topicrefid=19
и иди възможно най-бързо на лекар!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия