Имам/е нужда от медийно партньорство за случая Недка!

  • 4 146
  • 33
Мили момичета,отново се обръщам с молба за помощ от ваша страна.Пускам отделна тема,за да ангажирам,ако е възможно ,вниманието на повече от вас (в другата ми тема за Недка основно аз си пиша)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316375.0

Накратко,за да се открие дарителски номер с името на Недка,е необходимо стабилно медийно пратньорство,където дадената медия да се ангажира да излъчва,публикува и т.н. този дарителски номер.Много,горещо ще съм благодарна на тези от вас,които имат възможност,да помогнат!
Дано пак не е "глас в пустиня"!
Виж целия пост
# 1
Мддааа,явно на никого не е интересна една млада жена със сериозен проблем.....
Виж целия пост
# 2
Мддааа,явно на никого не е интересна една млада жена със сериозен проблем.....

По-скоро, дори и да има в момента представители на медиите във форума, те не са на такова ниво, че да вземат решение за медийна подкрепа.
Виж целия пост
# 3
Мддааа,явно на никого не е интересна една млада жена със сериозен проблем.....

По-скоро, дори и да има в момента представители на медиите във форума, те не са на такова ниво, че да вземат решение за медийна подкрепа.

Чак се изненадвам... Могат поне да дадат предложение на шефовете си
Виж целия пост
# 4
Чак се изненадвам... Могат поне да дадат предложение на шефовете си
[/quote]

По-скоро ти изготви писма до медиите, в които си се прицелила, и ги изпрати.
Виж целия пост
# 5
Чак се изненадвам... Могат поне да дадат предложение на шефовете си

По-скоро ти изготви писма до медиите, в които си се прицелила, и ги изпрати.
[/quote]То,че ще пиша,ще пиша,но се надявах накоя от вас да хелпне,че ми е доста нанагорно
п.п. Много ти благодаря,че се включваш!
Виж целия пост
# 6
Ще преместя темата с надежда да има повече полезни отговори.
Виж целия пост
# 7
Ще преместя темата с надежда да има повече полезни отговори.
Дано! Щото вече съм останала без много надежди за Недка... Всичко е толкова сложно...
Виж целия пост
# 8
Охххххх,но тук посещаемостта е слаба! То в клюкарника нямаше файда,а тук съвсем... Sad
Виж целия пост
# 9
дайте малко повече информация, освен една епикриза в другата тема не видях, тази банкова сметка трябва да е разрешена от министерството за да се набират средства, ( поне така беше преди, без това разрешение не може да се направи набирателна сметка, или поне не би била законна) не може ли да преснимате всички документи и да ги пуснете за да се видят

съжалявам ако изглежда грубо, но по Витошка всеки ден може да се видят хора набиращи пари с уж навит редовно документи
Виж целия пост
# 10
Ще преместя темата с надежда да има повече полезни отговори.
Дано! Щото вече съм останала без много надежди за Недка... Всичко е толкова сложно...

цялата държава е сложна!!!!!!!Системата е сложна,хората са сложни.В Абсурдистан вси4ко е мноооооооооооооооооооого сложно #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Хелта, аз следя твоята тема в Клюкарника, но трябва да разбереш, че тази работа с ДМС е супер трудна. Както казах и в другата тема "условията са повече от възможностите". Сама си се наела да вършиш трудна и отговорна задача. Дори и някой да иска да ти предложи медийна подкрепа те търсят стабилна НПО, а не "сам войн". Все пак пазят имидж, не ги съди прекалено строго.  Wink

Незнам на каква точно помощ разчиташ от форума, тук нещата не се случват с магическа пръчка. Както виждаш молби за помощ стотици и според мен в крайна сметка се стига до една боза. Форумските потребители могат много да ти помогнат, но те не са НПО. Правят ми впечатление крайните ти изказвания, те нямат да ти спечелят и 1 привърженик.

Стискайте палци и се молете да не ви застигат такива беди,че човешкото бездушие е навсякъде!

Това е много грубо според мен! Арогантността винаги ме вбесява! 
Виж целия пост
# 12


Стискайте палци и се молете да не ви застигат такива беди,че човешкото бездушие е навсякъде!

Това е много грубо според мен! Арогантността винаги ме вбесява! 
[/quote]Виж Михалко,не знам защо реши ,че е грубо и арогантно моето изказване.Но честно да кажа аз много залагах на форумците (просто ви чувствам приятели) и сега ми е малко тъжно,че толкова малко хора се интересуват от този (а и от други) случай.Обезверена съм ,това е.Просто искам да помогна .Но щом ще ми се ядосвате и ще ме наказвате за отчаяните изказвания,с които искам да предизвикам поне малко  внимание,ваша работа...
Като кача случая в коледа 365,ще може да видите и документите (сканирани)
Желая здраве на всички!
Виж целия пост
# 13
Хелта, кой те е наказал?
На всички ни е тъжно.
Представа нямаш колко хора отчаяно се нуждаят от помощ, но започваш да разбираш колко трудно се случва всичко.
Свържи се с НПО, които имат опит в това и потърси помощ от тях.
Надявам се да успееш, наистина.

За съжаление не притежавам медия.
Виж целия пост
# 14
хелта , тепърва започваш нещо,  което хората в този подфорум правят от години.  Разбирам разочарованието ти, но не скачай срещу нас и не ни обвинявай в незаинтересованост. Криво ти, че в Клюкарника малко хора се включили, тука малко хора влизали. Да, малко са, но правят чудеса. PeaceНе става изведнъж и не става лесно.  Едва ли си смятала, че точно ти като се заемеш и веднага ще започнат да се случват нещата. Ентусиазма ти е добър, но в случая не ти е от голяма полза. За тази работа е нужно много търпение, находчивост и сърце! В противен случай ще остане само едно добро намерение. 
Успех ти желая и карай по-мъдро! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия