СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 730
  • 155
# 120
Аз искам да попитам възможно ли е да увисне и кожата на лицето, напр. клепачите?
Виж целия пост
# 121
Зависи на колко си години, поне при мен е така. До 30 г. няма проблеми, но особено след 35 може и още как Sad
Виж целия пост
# 122
hoshishi, относно крема за бюст на Avon, определено няма ефект. По-добър е от този на Leocrema, който ползвах веднъж за месец, но сигурно трябва да има нещо по-добро от този на Avon. Аз го ползвам повече от година, за поддържане е добър, но за стягане не ми е повлиял.
Виж целия пост
# 123
Аз искам да попитам възможно ли е да увисне и кожата на лицето, напр. клепачите?

Според мен е напълно възможно...   Crazy
Виж целия пост
# 124
А предпазни мерки?
Виж целия пост
# 125

Мазане с подходящ крем и масажни движения, съпроводени потупване и заглаждане.
Това според моята козметичка, според която всичко това трябвало да се почне от 25 годишна възраст, за да нямало после олеле-малеле.   Crazy
Виж целия пост
# 126
Yogurina, на клепачите крем не се слага!
Изключенията са за много суха кожа (и то само сутрин) или когато крема цели предпазване от слънцето.
Вечерно време крем на клепачите води до ранното им увисване, е, има и изключения, но повечето от нас не са такива - за жалост!
Виж целия пост
# 127
Yogurina, на клепачите крем не се слага!
Изключенията са за много суха кожа (и то само сутрин) или когато крема цели предпазване от слънцето.
Вечерно време крем на клепачите води до ранното им увисване, е, има и изключения, но повечето от нас не са такива - за жалост!


Хм, не знаех, добре че ми каза.
Аз още не се мажа с кремове, все още се смятам млада за това /26 год./, но козметичката ми едва не ме анатемоса за което.
Ще трябва да свикна с мисълта, че остарявам явно.  hahaha
Виж целия пост
# 128
Записвам се да ви следя.  Wink
Виж целия пост
# 129
Запис и от мен! Довечере ще ви прочета, сега отивам да работя Simple Smile.
Виж целия пост
# 130
Днес си купих крема за стягане на корем на LIERAC. Никак не е евтин, но вече съм готова на всичко за да избегна пластиката. Някой ползвал ли го е? Дали поне малко ще помогне да съм нормална за гледане съблечена, а не страшилище от което мъжете стават импотентни Cry
Виж целия пост
# 131
Е, Веси, не вярвам да си чак толкова зле!  Hug Дано кремчето ти подейства добре!

Аз се отчитам, че започвам абдочока. Купих си и един масажиращ колан за стягане на корема.  Peace Отделно започвам да се маза със стягащите кремчета на Диадермин за гърди и за тяло, както и с антицелулитния на гарние. Дано да имам време за цялата тая програма всеки ден  Joy . Да видим...
Искам до лятото да смъкна още около 10-13кг и най-вече да се стегна, защото вече свалих 13кг и забелязвам, че кожата ми се поотпуснала. Когато обличам прилепнали, ластични дънки съм доста по-слаба. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 132
 Hug
Виж целия пост
# 133
Контрастните душове са много полезни, включително за тонизиране и стягане на кожата!
Виж целия пост
# 134
За тонизиране на кожата съм съгласна за контрасните душове, особено за лятото е страхотно. Обаче за стягане не са ми помогнали въпреки всекидневните изтезания и сега - зимата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия