Коя българска марка детски дрехи харесвате?

  • 23 094
  • 70
Коя българска марка детски дрехи харесвате най-много?Искам да заредя склада ни на едро освен с турска, да взема и една българска марка и затова ми е много важна Вашата помощ.За дечица и за бебенца?
Виж целия пост
# 1
Сали и Жорал,също и Протест!
Виж целия пост
# 2
bg-baby  Peace
Страхотни и като дизайн, и като качество.
От повечето други български дрешки за съжаление съм разочарована, но bg-baby просто нямат забележки!
Виж целия пост
# 3
"Кимекс"  Peace
Виж целия пост
# 4
bg.baby и кимекс са без забележка и като качество, и като дизайн
Виж целия пост
# 5
За бельо-Венера.За блузи и дънки-Руди,за дънки и на Протест също.От Кимекс съм доволна като качество,но нещо им се разминават номерата-ако взема комплект блузата я носим,а паталона след 1-2 г,когато блузата вече е умаляла и затова спрях да взимам техни енща или  купувам само единично.
Виж целия пост
# 6
И аз гласувам за Венера за пижамки, бельо и тениски. Peace
Виж целия пост
# 7
За бельо и пижамки -Венера и Вис Виталис, дрешки-Кимекс и Светли
Виж целия пост
# 8
bg-baby  Peace
Страхотни и като дизайн, и като качество.
От повечето други български дрешки за съжаление съм разочарована, но bg-baby просто нямат забележки!
Peace  Номер едно са bg.baby.И като визия и като качество нямат аналог от българските производители.За дънкови дрехи - Сторекс, за бельо - Захи.И на трите фирми нещата са на световно равнище. Защо не видиш на Бебемания-та?Миналата година имаха участие, сигурно и тази година ще има доста производители.
Виж целия пост
# 9
Bg baby са единствените,които ми харесват като дизайн,когато ги открих останах много приятно изненадана,че са български.А за бельото-Венера! Peace
Виж целия пост
# 10
За пижами и бельо Вис Виталис и Венера-качествени са.
Виж целия пост
# 11
На мен от бебешките много ми харесват Захи. Първите няколко месеца я обличах само с такива.
Виж целия пост
# 12
И аз гласувам за Венера за пижамки, бельо и тениски. Peace

И аз съм страшно доволна от тяхните стоки.
Виж целия пост
# 13
още един глас и от мен за Кимекс!
Виж целия пост
# 14
Сали, от Кимекс не съм доволна, защото долниците са 2 размера по-големи от горниците
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия