На кои филми плачат мъжете?

  • 2 141
  • 11
Не знам дали е имало такава тема, но ми стана интересно кои филми успяват да разчувстват вашите половинки? Laughing Е, бащи, братя, приятели също може да споменавате. Само се просълзяват или има ред сълзи, ред сополи? Whistling
Да си направим малка статистика. Laughing

По-късно и аз ще се включа.
Виж целия пост
# 1
За първи път видях баща си да плаче на филм за живота на Джордж Гершуин. Следващият, на който го видях да плаче беше за една жена, болна от рак, която имаше няколко деца и нямаше кой да ги гледа. Мисля, че беше "Кой ще гледа децата ми". А другия филм, на който съм виждала мъже да плачат беше "Армагедон". Излезе целия Биомет автобус ревящ Mr. Green
Мисля че плачат на такива тежки филми.
Виж целия пост
# 2
Покрай мен мъжете не са плакала на филми, поне не в мое присъствие, но пък моя мъж се смя адски много на "Титаник"...
Виж целия пост
# 3
Баща ми от възраста плаче на всякакви неща - и хубави и лоши.Мъжът ми няма врема да плаче, как седне, така си заспива.
Виж целия пост
# 4
абе, мъжете около мен не плачат...де да знам newsm78
Виж целия пост
# 5
Единственият мъж ,покрай мен който плаче е моят дЕди..ама то е от вързастта!!Плаче на  hahahaвълнуващите сапунки Shocked
Виж целия пост
# 6
Мой приятел призна (тогава 20 годишен) ,че се бил леко насълзил на "Смело сърце" , колко леко той си знае Wink
Виж целия пост
# 7
Моя мъж веднъж го мернах, че просълзи на "Дъщерите на Маклауд", когато едната от героините почина. Серията беше наистина много тъжна, а на мен ми стана някакси романтично и мило, когато го видях да си търка очите.
Виж целия пост
# 8
Моят мъж се вълнува много от филм,в който е убито или пострадало малко дете.Това го изкарва от равновесие.Направо се гърчи от такава сцена.Аз също де,ама нали за мъжа питате...
Виж целия пост
# 9
Моят мъж се прозълзи на "12".
Виж целия пост
# 10
Последния път и двамата ревахме на онзи съвременен вариант на "Робинзон Крузо" с Том Хенкс.
Виж целия пост
# 11
не пла4е, дразни се като се раз4увствам аз! явно мисли, 4е няма как да ме подкрепи, нали е филм!ама аз съм пък сълзлива!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия