СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 423
  • 265
# 75
Честит празник, момичета bg
Виж целия пост
# 76
Честит празник, момичета bg

Много съм емоционална, точно това не вярвах, че ще усетя като емоция!


сори за спама
Виж целия пост
# 77
Честит празник, макар и на патерица вече   bouquet

Говорила съм с Влади, утре трябва да ни пуснат сайта.

Говорих и с Пепи, взех данните от миналогодишната фактура.
Танче, на теб ли да ти ги дам или утре да мина да я платя, обещах на Влади че ще го направим утре  Peace
Виж целия пост
# 78
Момичета, обади ми се мацката от Бондюел.Няма много време.Трябва да помислим за тема в бъдещия им подфорум- нба тема Здравеословно хранене.Ние избираме какъв вид да бъде и за каква възр. група да се отнася.Имаме пълна свобода.Изискването е да не е суха Crazy, и да предполага дискусии.Очаквам предложения от ваша страна.После ще пиша какво аз иимам предвид Wink
Също така трябв да помислим кой би могъл да участ Stop в предавания по същата тема.Става дума за предаванията на Ути Бъчваров.Знам че медийните изяви не са най-силната ни свтрана, но  тази по-свободна форма се надявам да предразпожи някои от вас и да преглътнат притесненията Wink Мисля че не трябва да пропускаме тази възможност , защото е добра основа за бъдеща съвместна работа!
Вие сте Hug
( за тези, които са припуснали инфото,имаме мейл в пощата  с подоробности:peace:)
МОмичета, цитирам се, защото никой нищо не каза по въпроса Rolling Eyes Уж в началото бяхме въодушевени от идеята за съвместни проекти..... Rolling Eyes
Моля ви, помислите и дайте някакви идея, защото не мога да взимам самосиндикални решения по такива въпроси Peace Другата седмица ще имаме среща  и ако няма какво да предложим, по-добре да не се срещаме въобще и да се откажем... Confused

Момичета, Бондюел , много ви моля, поели сме ангажимент. Никой нищо не е казал по въпроса, има го инфото по напред.
Саня, ти ок ли си за гост от наша страна? Сигурно ще се готвят някакви детски манджички.
Трябва да помислим за другите гости, които ще са през седмицата.
Но това което не търпи отлагане е темата във форума.
Виж целия пост
# 79
Момичета, обадиха ми се от БНР, програма „Христо Ботев”.
Искат да правят предаване в сряда между 9 и 10ч по демографските въпроси, ще включат и човек от МТСП по телефона да коментира мерките в тази насока.

Има ли някоя от вас, която може да иде, сградата се намира на бул.”Драган Цанков”.
Моля ви ако някой може да иде да ми звънне


По демографските ? е добре да участват майки от СНБМ, к са родили и отглеждат повече от едно дете т.е. формАта, касаещ СНБМ - 2




Саня, какво имаш предвид? Да участват майки с повече от 1 дете ли? Защо?
Виж целия пост
# 80
[ ( за тези, които са припуснали инфото,имаме мейл в пощата  с подоробности:peace:)
 Саня, ти ок ли си за гост от наша страна? Сигурно ще се готвят някакви детски манджички.
Трябва да помислим за другите гости, които ще са през седмицата.
Но това което не търпи отлагане е темата във форума.

Няма проблем за мен и детенце като гости.
Оставам с мнение, че тук  Е реклама


и на продуктите....


и на Предаването...

Виж целия пост
# 81
Момичета, обадиха ми се от БНР, програма „Христо Ботев”.
Искат да правят предаване в сряда между 9 и 10ч по демографските въпроси, ще включат и човек от МТСП по телефона да коментира мерките в тази насока.

Има ли някоя от вас, която може да иде, сградата се намира на бул.”Драган Цанков”.
Моля ви ако някой може да иде да ми звънне


По демографските ? е добре да участват майки от СНБМ, к са родили и отглеждат повече от едно дете т.е. формАта, касаещ СНБМ - 2




Саня, какво имаш предвид? Да участват майки с повече от 1 дете ли? Защо?


Проблемът, к евентуално би се обсъждал в ефир е демографски.
И не съм съгласна СНБМ да "иде".

Всички, к сме родили засега само 1 дете - със сигурност не сме подходящи - това не решава кризата в БГ, по проблема.
Виж целия пост
# 82
Хриси, моля те плати ф-рата ти. Макс е болен и няма да мога.
Виж целия пост
# 83
Момичета, нямам време да пиша, съвсем накратко:
от БНР искат, ако никой не може да иде на място, ако може да се включим по телефона. По-специално им се ще някоя майка, която дълго е отлагала раждането, един вид да поясни поради какви причини е взела такова решение.
Ако никой не може искат аз да се включа в по общ план.

Моля ви за отговор до към 16ч Praynig
Виж целия пост
# 84
 Здравейте дами,
 минавам да напомня, че до 25.09 до 16ч. трябва да кажем ще участваме ли във форума за училищното образование.
 Понеже скенерът не е у нас ще препиша програмата и я пращам на пощата да я прегледате и особено Надето към която персонално е поканата.  Peace
Виж целия пост
# 85
Момичета, обадиха ми се от БНР, програма „Христо Ботев”.
Искат да правят предаване в сряда между 9 и 10ч по демографските въпроси, ще включат и човек от МТСП по телефона да коментира мерките в тази насока.

Има ли някоя от вас, която може да иде, сградата се намира на бул.”Драган Цанков”.
Моля ви ако някой може да иде да ми звънне


По демографските ? е добре да участват майки от СНБМ, к са родили и отглеждат повече от едно дете т.е. формАта, касаещ СНБМ - 2




Саня, какво имаш предвид? Да участват майки с повече от 1 дете ли? Защо?


Проблемът, к евентуално би се обсъждал в ефир е демографски.
И не съм съгласна СНБМ да "иде".

Всички, к сме родили засега само 1 дете - със сигурност не сме подходящи - това не решава кризата в БГ, по проблема.
Саня, една от основните ни цели е да взимаме отношение по демографските проблеми.
Виж целия пост
# 86
Здравейте дами,
 минавам да напомня, че до 25.09 до 16ч. трябва да кажем ще участваме ли във форума за училищното образование.
 Понеже скенерът не е у нас ще препиша програмата и я пращам на пощата да я прегледате и особено Надето към която персонално е поканата.  Peace
Раде, от кого е организиран форума?

Наде, ще можеш ли да идеш, други желаещи има ли?
Виж целия пост
# 87
Забравих да кажа, че съм платила за сайта, би трябвало утре да го пуснат.
Пуснала съм и писмото за издръжките.
Виж целия пост
# 88
Много е неприятна история със сайта ни, Ани ми разказа през уикенда!  ooooh!

Днес следобяд ще са готови Свидетелствата. Цената излезе около 20 лв на парче + 14/15 лв за ксерокопие на Рецептурника. Ще снимам, за да ги видите всички, мисля че се получи много добре.  Simple Smile Саня, ще можем ли да се срещнем, за да ти дам Свидетелсвата + Благодарствените писма?  Hug
Виж целия пост
# 89
Момичета, надявам се че повечето от вас си спомнят идеята за онлайн заетост на майките. По темата вече има развитие - с помощтта на Часът на мама и Бтв. Проектът е готов, ще започнем кампания за набиране на средства (вече има желаещи спонсори) - парите, които са нужни, не са много. Скоро започва и разработването на сайта, и като цяло се очаква да стартира някъде през януари. Казах, че проектът има нашата пълна подкрепа, така че ще се включим в кампанията, която организират Бтв и ЧМ (надявам се, не само като име  Simple Smile ). Другата седмица ще ходя на среща с Александра (авторката на проекта), режисьорът на ЧМ и ПРът на БТВ.
Мислех да предложа темата за обсъждане на срещата, на се сетих, че ще обсъждаме само организационни въпроси. Ако някой иска повече информация, мога да му пратя проекта.
Цялата инициатива, според мен, е страхотна и ще пожъне голям успех. Което е още един стимул за нас да участваме, ще се чуе и нашето име и ще създадем чудесни контакти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия