При кого да родя със секцио във Варна,д-р М.Яков или д-р Г.Георгиев?

  • 2 413
  • 6
Здравейте,предстои ми в скоро време раждане и по медицински причини трябва да е секцио.Ходя на ЖК при д-р М.Яков,но тъй като имах проблеми и да се презастраховам,ме следеше и д-р Г.Георгиев от АГ.И от двамата съм много доволна и сега не знам при кого да родя newsm78.Д-р Яков ми предлага ,да отстрани по време на секциото миомния ми възел,но съм чувала,че това не се прави по принцип.Освен това в МД няма неонатология и ако не дай боже,нещо се усложни,те прехвърлят в АГ-то,а аз каквато съм "късметлийка"-все на мен ще се случи и най неочакваното ooooh!.Много съм объркана,помогнете ми моля ви Praynig!
Виж целия пост
# 1
Освен това в МД няма неонатология и ако не дай боже,нещо се усложни,те прехвърлят в АГ-то.....
Ами това според мен е достатъчно като причина да пропуснеш МД и д-р Яков като неделима част от МД. Не искам да се разпенвам Mr. Green и да изреждам и други причини, заради които не бих припарила повече в МД.
Виж целия пост
# 2
Аз пък съм раждала в АГ , освен това въпросния Георгиев ме прие с извънматочна и вътрешен кръвоизлив, които грешно диагностицира като апендисит и си подви опашката. Слава богу, след час точно в Майчин дом ме спасиха, вече с половин литър кръв в корема заради Георгиев.
Яков е факир в ражданията и операциите. Кувьози имат 5 и миналата година само 3 бебета са пратени в неонантологията в АГ. Аз ще раждам там с кеф, за разлика от миналото ми раждане в АГ.


Ето тука и малко статистики за  двете клиники  http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=216602&comments=1
Виж целия пост
# 3
Сестра ми ражда при д-р Яков в МД. По спешност изпратиха детето след раждането в АГ, където дефакто го спасиха. Не даваха голяма надежда.
За това препоръчвам точно АГ и д-р Георгиев е добър избор.
Виж целия пост
# 4
Родих на 6.08. със секцио в АГ Болница на 7 ВИП етаж при доктор Танев и доктор Силвия Иванова. Избрах АГ-то заради доктор Танев - той е страхотен и като професионалист и като човек! В хода на моето раждане имаше усложнения и се радвам, че бях в ръцете на специалисти, които са се погрижили да съхранят живота ми! Ако имах възможност пак да родя, пак бих отишла там! Целия екип е страхотен, не само лекарите! В майчин дом през май роди моя близка приятелка. Доволна е от доктор Максим Яков! Всичко е въпрос на личен избор и късмет!
Пожелавам ти успех и дано всичко мине нормално! Hug
Виж целия пост
# 5
Раждала съм и при двамата. Като лекари и двамата са много добри. Но ако трябва да съпоставям нещата изцяло бих заложила на Д-р Г. Георгиев, но все пак ти си решаваш, още повече, че имаш и гинекологичен проблем. А това обсъждала ли си го с Георгиев? Той на какво мнение? Ако имаш някакви въпроси, пиши ми лични.

P.S. Забравих да спомена, че и двата пъти бях секцио. Първия път по спешност при Д-р М. Яков, втория път планово при Г. Георгиев.
Виж целия пост
# 6
 eli_mama ,моля те,разкажи,защо не искаш да "припарваш"повече в МД,ако не искаш тук, пиши на лични,всяка информация ще ми бъде много полезна Hug!
Благодаря на всички,които се отзоваха на темата,но ,моля,пишете още мнения!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия