Мирише му устата

  • 9 442
  • 24
Здравейте,
чували ли сте за такава закономерност,когато на детето му предстои да се разболее да му мирише устата?
Преди 3 седмици беше болен от някаква настинка,имаше хрема и суха кашлица която премина в течна с хрип.Но се оправихме без антибиотици,вече и хрема няма.Но днес като го гушнах ми замириса устата му на лошо Confused Дали няма пак да се разболее....
Пък ако е от яденето...той днес сутринта пи АМ и по-късно яде банан....

Какво мислите,има ли такава закономерност с лошя дъх...
Виж целия пост
# 1
При моето дете е задължително, след лош дъх в устата, следва настинка.В повечето случаи, зачервено гърло.
Виж целия пост
# 2
Лоша работа Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 3
И при моите така за съжаление  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Наистина е така - при моите и двете настинката или възпаленото гърло задължително са предшествани от лош дъх. Отидете на лекар, за да види какво е.
Виж целия пост
# 5
При моят син това говори за предстояща гнойна ангина!
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета Sad
Виж целия пост
# 7
За сега два пъти ми се е случвало - лош дъх и последваща ангина.
Виж целия пост
# 8
А как да претотвратя такова нещо?
Какво да му дам според вас?
Виж целия пост
# 9
Пишеш,че сте имали настинка с кашлица.....Идете на лекар,нека да му вземат секрет да проверят за бактерии....
Виж целия пост
# 10
а каква е връзката между лошият дъх и предстоящата настинка? Thinking
Виж целия пост
# 11
 Лошият  дъх в устата при дъщеря ми специално е признак за възпалено гърло.
Виж целия пост
# 12
А как да претотвратя такова нещо?
Какво да му дам според вас?

Според мен предишната настинка или вирусно заболяване не е било доизлекувано и при първа възможност се е проявило пак. Виждам, че детенцето е на 1 годинка и 4 месеца. Спокойно можеш да му дадеш 1 доза осцилококцинум, докато отидете на лекар - той може да се прилага и при новородени, освен това е хомеопатично средство.
Виж целия пост
# 13
Езика обложен ли е?

Съвсем възможно е гърлото още да не е доизлекувано. Не се плаши, не означава че ПАк ще се разболее. Увеличи витамин Ц- то, дай нещо хомеопатично като Инфлуцид или осцилококциум, давай чай лака.

Виж целия пост
# 14
Това ,което аз знам е,че лошия дъх в устата е признак на разстроен стомах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия