Как

  • 6 016
  • 121
Здравейте мили мами!
Един въпрос от бебеправещи  Embarassed  Embarassed  Embarassed
миене или не-миене след секс.
Коментирана е тази тема, но споделете как успявате да не се събудите изцапани до ушите на сутринта. Колкото повече време минава толкова повече се убеждавам, че е по-добре да не се мия, но все още не мога да се престраша да го направя. Вече си мисля че един тампон ще свърши работа, но ..............  Blush
Благодаря на всички отзовали се, страшно ми е неудобно, но просто няма кого друг да попитам
Виж целия пост
# 1
Поне 1 час да не се миеш.
Виж целия пост
# 2
Изчакваш половин - един час и се миеш, няма смисъл от повече.
Виж целия пост
# 3
Месеца в които бебеправихме никога не сьм се мила веднага,а понякога чак сутринта.
Виж целия пост
# 4
Никакво миене....за да има бебе! Peace
Успех!
Виж целия пост
# 5
Винаги съм се мила Thinking
Виж целия пост
# 6
Абе не съм наясно с тия неща - ама верно ли не трябва да се миеш бе........
Аз как забременях с миене...
Според мен не можеш да отмиеш  fertilization fertilization fertilization
Виж целия пост
# 7

Аз също.
Виж целия пост
# 8
Забременях след миене и двата пъти  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
И аз винаги съм се мила и бебчо стана още от първия месец опити, за което съм много щастлива. Дано и за напред всичко да е наред.
Виж целия пост
# 10
На мен не ми е минавало през ум, че миенето може да има някакво значение. Просто изчаквах 10-15 минутки, а не ставах веднага.

Пожелавам успех и не го мисли толкова, че като зациклиш е много гадно. От опит го казвам  bouquet.
Виж целия пост
# 11
Достатъчно е да изчакаш половин час и след това да се измиеш. Успех с бебеправенето!
Виж целия пост
# 12
Забременях след миене и двата пъти  Mr. Green
И аз! Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Винаги сам се мила и то веднага (много ме дразни) и както виждаш сам бременна с второто.
Виж целия пост
# 14
И аз винаги съм се мила пък забременях. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия