Алекс, всички вдъхваме ти сили, всеки твой грам прави ни щастливи - ДЕКЕМВРИ

  • 17 008
  • 292
# 60
много сладки покупки сте направили!и на мен така ми се иска да пазарувам,ама още чакам таткото да си дойде и хукваме по магазините.искам да попитам мамите от Варна къде смятат да раждат?Весел ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 61
Bambi25, и мен ме тресе розовата вълна  Mr. Green за това взех и някоя жълта дрешка. А вчера на едни наши познати им се роди момче (а те до последно знаеха че ще е момиче) та нашия татко вика: "Да не се окаже и при нас някое момче с педерастки дрехи  Laughing"

На изложението в Универсиада много ми се ходеше, но разбрах, че няма да продават а ще имат само мостри и ще дават контакти - от къде какво може да си намериш.

Днес ходих на Пиротска да разгледам и много ми харесаха нещата в магазин Беборан и бяха на прилични цени. Имаха спални комплекти с олекотена завивка и обиколници за 36лв. (аз ги гледах до сега между 80 и 240лв. зависи от фирмата). Ако продължите по пътя на трамвая след като пресечете Ботев от дясно има магазин за бельо и пижами, та там има сутиени за кърмачки за 13-14лв.

Аз също съм се записала на лекциите другата седмица, а довечера ще ходя на йога за бременни. Сигурно ще изглеждам като   261uu Не съм ходила до сега и ми е много любопитно, а най-много от всичко искам да се науча да дишам правилно, за да родя по-лесно.

Виж целия пост
# 62
Забравих да ви кажа, че в Халите видях прах за пране Сано (имало принципно и течен прах), имаше и на Персил Сензитив за бебета, но на някои им е по-силен и се обриват.
Виж целия пост
# 63
Здравейте мамчета!!

Да си дам отчета, бях на ЖК вече сме в 45 дневен болничен и относно мен всичко е перфект, килограми, кръвно, утре трябва да дам кръв и урина.... Бебката също е в перфектна форма, расте като гъбка, вече сме в 35 г.с. и от тук натам сме всяка седмина на консултация. Единственият проблем ни остава седалищното предлежание.... чучила си е на дупето и това си е, вероятно ще планираме секцио към 20.11, е разбира се ако се обърна до тогава ще се пробваме на естествено раждане, но вероятността била вече доста малка. Общи линии показателите са и за седмица напред, сиреч едричка е куклата на мама.

За сега това. Списъкът за болницата е в общи линии, всичко необходимо за престой в болница, предимно, имайки предвид лични вещи, тоалет и прочее -  нощница, чехли, тоалетни принадлежности, тоалетна хартия или всичко, което прецени човек че му е нужно..... за бебочко памперси, хавлийка и сапунче.
Виж целия пост
# 64
здравейте.ето прибрах се от лекции направо капнах и сега си помивам.

yoyoana  много хубава темичка мога ли да те помоля само да ме сложиш и мен при плановото секцио за 08.12 при термин 13.12 дано изчака до тогава така ми се иска да е стрелче.

на Алекс и нейните родители стискам палци и се моля от тук нататък все по добри новини и по коледа да е вкъщи да се радва на първия си подарък от дядо коледа.  newsm51

Виж целия пост
# 65
Здравейте момичета, може ли и мен да ме включите в страхотната група на мами декемврийки.
 preggo   Макар, че сега ви пиша чета ви от самото начало, прегръщам ви и пожелавам на всички най- хубавите и здрави бебета newsm30
 След дълга борба за дете, заченах в инвитро център. Чакаме момче   stork-boy  и термина ми е на 17.12.
Виж целия пост
# 66
Yvet добре дошла и леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 67
Добре дошла Yvet!  bouquet
Леко бременеене и сладко здраво бебче през декември!
За отчета , днес бях на ФМ при Мазнейкова. Като никой път, прегледа беше по-изчерпателен от друг път. Освен меренето , пуска ми и 3-4D и ми даде няколко снимки. Бебо е 1500гр в 30г.с. и вместо на Нова Година, май ще бъде на Коледа! Здраве да е ! аз съм се настроила за нормално раждане и с нетърпение чакам лекцията на 30-ти в ЦУМ...Там сме!
Само да попитам мамите, които са си взели легло с люлка и скрин, дали може да се направи да бъде на 2 нива? Много ми се вижда дълбоко и не знам как ще взимам бебчо от там...
Виж целия пост
# 68
Yvet добре дошла     bouquet  Радвам се ,че си успяла в борбата за бебче.
liliiv честито ти датичка.
bambi25 стахотни покупки си направила.И аз повечето работи съм си избрала в розово и дано няма изненади накрая че и боядисахме в розово,килима купих розовичак  Grinning Абе каквото дойде здраве да е  Wink
искам да попитам мамите от Варна къде смятат да раждат?
Йоанка ,Бамби,Харем,miIV и аз ще раждаме в Майчин дом, Мимина и Вени в АГ ,
zuerich ти какво реши ,или още се двуомиш?
По този повод може да напишем на първа старничка срещу всяко име болницата в която ще раждаме.За да не се питаме постоянно  Wink
Виж целия пост
# 69
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ!
Аз вече се "престраших" и заедно с тати направихме първите покупки за бебчо- сладки бебешки дрешки, толкова са мънички.....
  Но като се прибрах, и почнах да им се радвам забелязах, че всички са с едни такива твърди етикетчета...Които са зашити отзад на вратлето и ще дразнят.Ако ги отрежа също остава и дразни.... newsm78 Някой има ли идея какво може да се направи??//
   Приятна вечер
Виж целия пост
# 70
Привет дами и татко Simple Smile
Много сили и късмет пожелавам на Алекс и кураж на нейните родители Simple Smile

Аз вчера не намерих подходяща нощница и продължавам търсенето. Днес се разходих в парка с 2 малки принцески на по един месец. Едната мама каза, че в Токуда нощниците били супер удобни, можело и по 5 пъти на ден да ти я сменят, ако искаш. Каза че тя не си е носила и ме посъветва да не нося. Аз все пак ще си взема една - да си имам и за вкъщи Wink

До магазина на Triumph  на Оборище и днес не стигнах, но утре ще отида и ще докладвам Simple Smile
Вчера си взех болничния и днес го оставих в работата, че ни ги искат до 25-то число на месеца.

За омекотителя на Сано - аз взех белия и честно ви казвам, толкова силно мирише, че се побърках... Ако си взимате - само не от белия, такава силан миризма мен ме дразни, за бебето не знам Simple Smile Праха го имам също, но още не съм прала с него, ще го тествам на нашите дрехи първо - както направих с омекотителя - и ще преценя Wink  Най-много ме привлече антибактериалния ефект, но има и други бебешки добавки за пране с антибактериален ефект (на бамбино мио, чико) може и от тях да взема.

За аптеки Ремедиум - ние сме им големи фенове, все там пазаруваме лекарства и козметика. Преди 2 седмици пазарувахме за мама и бебе и си тръгнахме с 3 огромни торби Simple Smile По мои наблюдения тези в центъра са по-добре заредени от тази в Гео Милев, макар тя да ми е много близо, обикновено ходя в централните, на Шишман е най-голямата. Имаха залъгалки на NUBY - аз взех една тяхна и една на NUK, четох доста за ортоперичните биби, тези ми се видяха ОК като за началото.
От там взех и бебешката козметика на Себамед, мисля с нея да започна от самото начало, ако има проблем - ще минем на зехтин, но се надявам да няма. Имат и продуктите на Веледа, взех тяхно масло за масаж и кремче за подсичане по препоръка на ползвали мами, а отделно имат и чая за кърмачки, който също много ми препоръчват - и с него съм се обзавела Simple Smile

Аз мисля да дойда на лекцията другата седмица във вторник.

Добре долшла на Ивет Simple Smile

За етикетите на дрешките - аз специално гледах да не взимам такива, че мен много ме боцкат и никога не мога да ги отрежа напълно... Евентуално помисли дали става да отрежеш етикета, а върху тази част, която остава в шева, да пришиеш малко парченце мек плат или трико. Не мога да разбера защо ги слагат такива твърди и бодливи на бебешки дрешки...
Виж целия пост
# 71
Pozdravi na vsi4ki i ot men.
Dobre do6la IVET.
Mnogo se radvam na vsiaka dobra novina za Alex. Tia e na6iiat geroi. Vsi4ki sme s vas milo semeistvo. Nadiavam se za koleda vsi4ki da ste u doma i da praznuvate.
Виж целия пост
# 72
Здравейте,момичета!Скоро не съм писала,но ви чета! Wink Вчера бях на лекар и бебо е 1700 гр и си е съвсем добре!  Grinning Доктора ме "зарадва",че имам аномалия на плацентата,но не ми се навлиза в подробности преди да съм чула поне още едно мнение...само ще спомена ,че доста се спекох! Sad 
Хубава вечер ви желая! Hug
Виж целия пост
# 73
Здравейте и от мен след дългата разходка  Hug

Времето беше чудесно, та цял ден бях навън. Но май повече по заведения отколкото по магазините  Embarassed

Днес се сдобих само с четка за шишета и беберони на Авент (нещо много грамадна ми изглежда  newsm78 ), ножичка за нокти и един мнооого сладък термобокс. Не знам дали ще ми трябва, но е много сладък, пък и в списъка на сп. 9 месеца го пише ...

Утре мисля да отида до този магазин с бебешките спални комплекти, за който каза Елмина. А и тъкмо ще потърся нощници за болницата, ако намеря нещо интересно ще докладвам.

Диди, на отворените врати на Токуда утре може да се засечете с djudjana (Оля), тъкмо да се запознаете на живо, ще си допаднете. Тя е с тъмна коса, слабичка е, само корема е доста голям Simple Smile
Не намерих такъв мини комплект на Мустела, но утре пак ще ходя за разни козметики, така че ще се оглеждам

Лека вечер на всички
Виж целия пост
# 74
Ехо мами,

Добре дошла на Ивет. Много късмет!!!

Имате поздрави от бебе Алекс. Да чукам на дърво добре се е държала днес и бавно и славно напредва детето.

Там днес е родено момиченце с термин 28.12! Още едно Декемврийче. Да е жива и здрава. Близначетата се държат и те. Днес имаше 6 малки принцески. Какво нещо е природата.

Прегръщам ви  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия