vizda li se na videozon razkritie?

  • 691
  • 5
zdravejte!vyprosa mi e na videozon ako ima6 razkritie dali se vizda?i sy6to taka i ako ima6 otlepvane na placenta?pitam za6toto sega sum v 7 mesec a ot mesec moze i pove4e imam kontrakcii i se pritesnqvam dali nqmam nqkoj ot tezi 2 problema?
Виж целия пост
# 1
Само отлепване на плацентата би могло да се види. Разкритие се проверява по друг начин.
Виж целия пост
# 2
Спокойно. Аз от 6 месец съм с контракции, а вече го докарахме до 9-я  Laughing( 36 г.с.). Нямам отлепване или разкритие, но имам гаднички контракции. Спокойствие и почивка му е майката! Лека бременеене!
Виж целия пост
# 3
Ами жалко,че трябва да го кажа,но не се вижда разкритието....трябва гинеколог да ти го останови,ако го имаш.....и то само с ръчичка Sad аз за отлепянето да може на видеозон.
Виж целия пост
# 4
и аз бях с постоянни контракции от 5 месец до края - пих на два пъти Магнерот по предписание на доктора и повече лежане и така изкарах до 9 мес. Ако имаш отлепяне на плацентата мисля, че трябва да имаш кървене. а ти не споменаваш такова нещо така, че спокойно. В повечето случаи контракциите се дължат и на притеснение. И за да си спокойна отиди на лекар. По принцип ми казаха, като бях бременна, че не е нормално да получавам постоянни контракции толкова рано. Макар, че бях така и нищо друго не ми имаше, всичко се разви много добре и сега си имам едно непослушно бебче. Така, че спокойно бременеене и ще видиш , че не е нищо тревожно.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Разкритето не може да се види, но може да се измери дължината на шийката.Скъсяването на шийката на матката предхожда разкритието.Ако те страх от мануален преглед, с който да се провери дали имаш разкритие не пречи да те видят на видеозон дали всичко е наред.Ако контракциите са само стягане на корема без болки, не се притеснявай  това са подготвителните контракци.
А при отлепване на плацентата трябва да кървиш за това не ги мисли тия неща.Ако нещото те притеснява отиди на доктор.
Пожелавам ли леко доизносване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия