Пари,пари,пари.....

  • 2 534
  • 17
              Здравейте, мили дами-сладки мами! Heart Eyes
   Изпаднала съм в голямо затруднение и ви моля за помощ! Cry Дали случайно на някой му се намират идеи под ръка относно въпроса:
"КАК ДА ИЗКАРАМЕ ПАРИ ПО ВРЕМЕ НА МАЙЧИНСТВОТО?" Money
Предварително голямо БЛАГОДАРЯ за вниманието и......надявам се за "спасителния пояс"!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ох, аз ако знаех...  Confused
Но, като се огледам наоколо, освен да ти предложа да станеш една гледачка ли...  newsm78 Гледай на каквото си щеш, клиентки дал Господ.  Mr. Green
Баламите никога няма да свършат...  Whistling
Виж целия пост
# 2
Да гледаш още едно дете  newsm78
Виж целия пост
# 3
Да гледаш още едно дете  newsm78

Ама четете де! Не да гледа деца, а да гледа на ... боб/кафе/ръка/вестник и т.н.
Инвестицията ще е малка - карнавален костюм, стъклено кълбо и няколко ръчно изработени бутафорни предмета.
Виж целия пост
# 4
О, и няколко почерпки на шепа приятелки, които да пускат теми за нея във форума.  Mr. Green
Както и да го погледнеш, далаверата е огромна!  bowuu
Виж целия пост
# 5
Момичета, благодаря за оптимистичните бъзици, наистина ме разсмяхте от сърце Laughing.......но.........аз съм СЪВСЕМ СЕРИОЗНА!!! Може би не ми личи..... Rolling Eyes
Това с гледането на още едно детенце(чуждо) не е зла идея.....Някой да е минал през това?
Виж целия пост
# 6
Прерови гугъла за обяви за надомна работа Peace
Какво рабтиш иначе?Какво можеш?
Виж целия пост
# 7
По професия съм актриса, специалност "Куклен театър" bowuu. Но да речем, че мога всичко  Rolling Eyes Ако се запаля по нещо, ще го изуча, ако не го мога Grinning
Виж целия пост
# 8
 Ако можеш да бродираш или плетеш,пиши ми на лични,имам малка информацийка...Нали си в София?

Виж целия пост
# 9
За аниматор на детски празници мислила ли си?  newsm78
Виж целия пост
# 10
Ако си учител например можеш да даваш частни уроци.Ако можеш да шиеш, защо не си вземеш нещо за надомна работа.Сигурно има фирми, които да предлагат надомна работа-направа на мартенички, гривни, ей такива джунджурийки.Късмет в начинанието, каквото и да е то. Peace
Виж целия пост
# 11
По професия съм актриса, специалност "Куклен театър" bowuu. Но да речем, че мога всичко  Rolling Eyes Ако се запаля по нещо, ще го изуча, ако не го мога Grinning

Радвам се, че не си се обидила от нашите закачки.    bouquet
Но кака Сийка става за гледачка - виж как е предложила най-подходящото за една актриса, още преди да е разбрала каква ти е специалността.
Виж целия пост
# 12
На каква възраст е детенцето?
Виж целия пост
# 13
Имам момченце Теди на 1 годинка и 3 месеца  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Нормална възраст за детска ясла. Така ще можеш да си осигуриш повече свободно време , за да намериш подходяща работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия