някакво странно течение от гърдите и симптоми ....?!?

  • 3 947
  • 21
здравейте мами! нещо странно става с мен.
С мъжа ми продължаваме с опитите за бебе и този месец нещо става още преди дата за М която е днес имах какви ли не симптоми: виене на свят до толкова че губя равновесие, сънливост като никога и куп други остана ли те са сходни с ПМС .
НО нещо странно получих преди седмица -две  от зърната ми протече по капки бяло много гъсто може ли да е мляко ?!?  Embarassed #Crazy  newsm78 newsm78 newsm78        силно сенадявам този месец да се радвам на 2 чертички  EFP newsm51
Виж целия пост
# 1
Здравей,дано си бременна,ще стискаме палчета,а за секрета от гърдите–пускала ли си пролактин?Най добре да се консултираш с лекар!
Виж целия пост
# 2
Секрета от гърдите няма как да е признак на предстояща бременност. Най-вероятно е свързан с висок Пролактин. Не е страшно, иди на лекар, изследвай хормона  и ... слушай доктора.
Дано се сбъдне скоро желанието ти да видиш двете чертички! Успех!
Виж целия пост
# 3
Най-вероятно е свързан с висок Пролактин. Не е страшно, иди на лекар, изследвай хормона  и ... слушай доктора.
Дано се сбъдне скоро желанието ти да видиш двете чертички! Успех!
За виенето на свят не знам. Направи си пълна кръвна картина... или пък ти пада кръвното?
Виж целия пост
# 4
направи си тест.А за секрета няма начин да е мляко то идва след като родиш а понякога  2-3 дни след това Peace консултирай се с лекар .Успех!!!
Виж целия пост
# 5
Имате ли друго дете?
Виж целия пост
# 6
направи си тест.А за секрета няма начин да е мляко то идва след като родиш а понякога  2-3 дни след това Peace консултирай се с лекар .Успех!!!
Всъщност коластра започва да се отделя още по време на бременността.
Тук, обаче, става въпрос за друго. И аз да подкрепя Рожбето - раждала ли си преди? Пролактин изследвала ли си newsm78
Виж целия пост
# 7
не съм раждала преди.
но пак да ви кажа корема ми с всеки ден расте качих 10 килограм за последние 4-5 месеца незнам но днес като отидах при личния лекар за консултация по случая  той сподели че може би е цветна бременност.
много странно защото аз си правя тестове но незнам ако съм бременна защо не е отчело
Виж целия пост
# 8
а и да добавя че тези бели капки и от двете гърди може би са коластра но как ако не съм бременна, а може би съм ?
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
как се на мен се случва какъв карък съм незнам
ами ако не е бременност какво ли е да не би да е рак но пак друго ме тревожи моята баба имаше рак на гърдата с разсеейки и от това и почина на 54 години не иска и на мен да се случи аз съм малка още на 19 съм
Виж целия пост
# 9
Сега вече не знам какво да кажа. А кръвен тест? Дори да е цветна бременност, не си ли забелязала някаква промяна в самия цикъл?
Не мисли за лоши неща, ами отивай на доктор, за да ти назначи нужните изследвания.
Виж целия пост
# 10
не съм правила кръвен тест а да си кажа цикъла ми не е променнен винаги повращам и ме боли адски много  от както се помня съм така незнам  как да различа
Виж целия пост
# 11
Това качване на килограмите изобщо не ми харесва. Освен пролактина, както са те посъветвали момичетата, поискай и TSH (момичетата ще ме поправят ако не се пише така) за щитовидната жлеза.
Виж целия пост
# 12
 немога да чакам до тогава
Виж целия пост
# 13
отиди си направи кръвен.силно се съмнявам да си бременна ,след като имаш отрицателен тест,(не че не се е случвало).сега спираш да се вайкаш, обличаш се и отиваш в най близката лаборатория пускаш си тест и след час ще знаеш със сигурност ,ние не сме врачки и не можем да ти кажем повече от това. Peace
Виж целия пост
# 14
16 часа минава, съмнявам се, че в Съединение ще намериш работеща лаборатория. Ще се наложи да почакаш до понеделник. Късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия