ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 439
  • 494
# 75
Моля пратете ми адрес на лични на който му е удобно да вземе колетче с нещата за Базара .Ще се напъна да ги пратя тази седмица  Peace

Ето мостри -картички и късметчета Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307747
Виж целия пост
# 76
светле,много са ти хубави картичките,и късметчетата са много оригинални,а пък свещниците....натрави повече от тях,много са нежни!!!!изпращам ти адреса си на лични!
аз искам да ви се отлача....снощи сложих на терасата да боядисвам последните 100 ангелчета и ги е навалял дъжда и те са се размекнали,деформирали,набъбнали и разпаднали....много ми е мъчно за тях....как мислите да започвам ли нови???
Виж целия пост
# 77
И аз снощи пратих адреса си  Flutter Успешен и творчески ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 78
Радвам се,че ви харесват.Свещничетата са от едни готови комплекти(на KEV) ,за съжаление изчерпани вече .
Тази седмица като се наканя ще пратя и пиша на лични на кого Wink
Успешен ден  Hug
Виж целия пост
# 79
Здравейте, момичета! До сега не съм ви писала, само чета, но красивите неща за коледните базари, които сте направили, ме провокираха да изразя възхищението си. Направо сте страхотни! Аз не бих могла нито да се сетя, нито да направя нещо толкова хубаво и заредено с коледно настроение. Мисля, че ще се продадат, независимо от цената - прочетох, че се притеснявате да не са много скъпи. Не знам как сте ги оценили, но давайте смело, все пак, по празниците хората са по-склонни да дават пари, пък и каузата е благотворителна. Мисля, че последното е това, на което трябва да се акцентира и да се вижда от далеко от тези, които минават покрай базара - може би някакъв голям транспарант с надпис и изброяване на целите, за които се събират средства. Но всъщност вие сигурно сте отиграли въпроса, няма нужда да давам акъл. Успех и хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 80
gabin    bouquet Благодарим за хубавите думи! Ще се радваме да дойдеш на 20 или 21 декември в МОЛ-а в Търново , да ни се обадиш и да се запознаеме! Ще си личим от далече и по трансперанта, и по външният вид и по ....най-хубавата стока в МОЛ-а  Mr. Green
Акценти за това , което правим ще има, защото медиите са наши верни партньори при подобни акции!
Аз днес ще шия сурвакарски торбички и ще започна няколко шишета с декупаж  Party
Виж целия пост
# 81
ПИтанка-имам в Търново едно съвсем ново яке (пухенка) за момиче ръст към 165 см. Ако ви върши работа,майка може да го вземе на работа (поликлиниката) и някой да мине в работно време да го прибере.Поздрави Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Винаги ще влезе в употреба! Къде да намеря майка ти, ако искаш ми пиши на лични,мога да мина, и без това имам ходене до Метро!
Виж целия пост
# 83
писах на ЛС  Peace
Виж целия пост
# 84
Имам предложение  Mr. Green

Ако някой се оправя добре с фотошоп, да направи общ аватар, с който да рекламираме коледния базар в Търново и Горна Оряховица . Нещо шаренко, да привлича погледа. Все пак пишем в различни теми и подфоруми на бг-мама  Grinning
Виж целия пост
# 85
Ще има банер...скоро
Виж целия пост
# 86
Добре, Дидка, ще чакам да кажеш от какво има нужда майката.
Ако Тари е здрав и намеря кой да го гледа, ще се цаня и аз за продавачка на базара  Grinning. Мъчих се да "измайсторя" коледни нещица ама с тез две "десни " ръце много нескопосани стават  Embarassed
Виж целия пост
# 87
Днес май няма да има среща при толкова болни,фиеста -болни,бозгунова-болни  Thinking нека  да го оставим за
 петък в Мама-мия от 17.30ч
 Аз съм си в нас днес така, че който може да дойде, пека тиква в момента   chef и ще вадя шевната машина!
Но за петъка е хубаво да свирим сбор, че ще дойдат и новите момичета там!
Виж целия пост
# 88
Надявам се да дойда и аз/ако не излезе нещо непредвидено/.На търновската среща бях в София,та поне сега да се класирам,за да съм в час.
   А болните бързо да оздравяват!  Hug
Виж целия пост
# 89
обади ми се верчето и тя ще дойде,така че да няма неразбрали ,нечули и недовидели утре,петък,17.30 мама мия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия