трябва ли да кажа на всички че сам бременна

  • 14 207
  • 88
Здравейте,
преди няколко дни разбрах че сам бременна и днес казах на сестра ми а тя ми каза че не трябва да крия защото после детето трудно преговаряло.Знаете ли това дали е вярно или са пак някакви суеверия?
Благодаря Ви много.
Виж целия пост
# 1
За пръв път го чувам това. Предполагам е суеверие. Аз лично не съм бързала да тръбя наляво и надясно че съм бременна. Оставих хората сами да разберат.
Виж целия пост
# 2
Поредната глупост. По-добре си кажи на когото ти прецениш и най-вече на шефовете си(ако работиш), за си имат едно на ум.
Виж целия пост
# 3
Аз не съм суеверна,но не избързах с раздуването,похвалихме се някъде към края на 2 месец! bowuu
Виж целия пост
# 4
Честито!   bouquet
 Съвета ми е изобщо да не вярваш в такива глупави суеверия, защото специално за бременноста народа е измислил много. Кажи на близките си когато сама прецениш, че е удобен момента...то всъщност не вярвам да има неудобен момент за такава хубава новина!!!
Виж целия пост
# 5
Аууу, да. Разбира се, че е вярно, звучи много логично  Joy
Виж целия пост
# 6
И мен не ме бива в преговарянето,сигурно майка ми рано се е похвалила Thinking
Виж целия пост
# 7
 
И мен не ме бива в преговарянето,сигурно майка ми рано се е похвалила Thinking
Аз никога няма да забравя наказанието си за една четворка по литература Crossing Arms
....а то- причината била в майка ми Crossing Arms ooooh!

...а пък на свекърва ми майката явно е криела до деня, в който я е родила Crazy
Виж целия пост
# 8
Поредната щуротия. Mr. Green На близките се похвалих веднага, другите научиха щом започна да ми проличава.
Виж целия пост
# 9
Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Честито!   bouquet
 Съвета ми е изобщо да не вярваш в такива глупави суеверия, защото специално за бременноста народа е измислил много. Кажи на близките си когато сама прецениш, че е удобен момента...то всъщност не вярвам да има неудобен момент за такава хубава новина!!!
PeaceНа същото мнение съм.
Виж целия пост
# 11
Човек сам решава дали да кажи или не. Аз лично бях толкова превъзбудена, че час след като видях положителния тест, вече бях разгласила новината. Други жени пък от суеверие не казват до края на третия месец.
Ти сама трябва да прецениш дали искаш да споделиш тази радост със света на мига, или да поизчакаш малко. Но, каквото и да направиш, няма нито да навредиш, нито да улесниш живота на детето си.
Виж целия пост
# 12
  Не, не трябва, забременяването въобще не е обвързано със задължителна процедура на оповестяване.
Виж целия пост
# 13
Миличка, докато родиш ще чуеш един милон суеверия , ако се съобразяваш с всичките ще луднеш... На кой и кога да кажеш решавате само ти и таткото
Късмет и лека бременност
Виж целия пост
# 14
Радвай се не го крий!!!Няма по хубава новина от това!  bouquetЧЕСТИТО!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия