Подарък за момченце на 5 години?

  • 9 871
  • 15
моля ви да ми дадете някакъв савет за подарък,нищоне ми идва на ума.......... Sad
Виж целия пост
# 1
Пъзел , конструктор , някаква занимателна игра като мозайка , пластмасови буквички и цифрички( ако вече това дете проявява интерес към тези неща !) , които се редят на дъска...................
 
Виж целия пост
# 2
тротинетка  Thinking
Виж целия пост
# 3
Кола с дистанционно! За РД на Рая купих страхотен МИНИ КУПЪР, едно към едно с оригинала, има и други марки от тази серия. Вчера взех за приятеля и от ДГ , червено БМВ. Толкова ми харесва, че и аз играя с колата, има доста голям обхват предавателя.

Виж целия пост
# 4
Моето 5 год. момче се забавлява много с трансформънс, развива мисленето и моториката.
Виж целия пост
# 5
 PeaceТрансформънс.
Виж целия пост
# 6
Да се запиша да следя темата, че и на мен ми предстои, а нямам ясна идея все още какво да му купя.
Виж целия пост
# 7
Да се запиша да следя темата, че и на мен ми предстои, а нямам ясна идея все още какво да му купя.

И аз.
Виж целия пост
# 8
Кола с дистанционно или моторна лодка, пак с дистанционно.
Виж целия пост
# 9
Колите с дистанционно май ще става надпревара с таткото, кой първи ще се докопа до колата.  Laughing
Това е скъп подарък, но без никаква образователна цел. Ако някоя от бабите му купи, ОК, но аз не бих.
Някой , ако има линк за хубави конструктори, че тези които съм гледала по магазините и до сега сме купували, никак не съм доволна. Едно, че не отговаря съдържанието на това, което пише (половината части липсват) и второ твърде чупливи и смотани елементи. Моля ако някой е срещал по качествен строител с повече части да ме упъти, от къде го е купил.
Виж целия пост
# 10
И аз съм За Трансформър. Peace
А може конструктор,някоя игра като "Не се сърди човече"(синът ми много се занимава),пъзел...
Виж целия пост
# 11
Трансформъри,динозаври,нарутовци,бентен и костенурки нинджа. Wink
Виж целия пост
# 12
http://www.infinitoy.com/zoob/index.shtml Това е един от най-идейните конструктори, които съм виждала напоследък. На сина ми купих такъв от Бонжур. На него са му интересни енциклопедии, рицари и замъци, всичко за лепене, изрязване, рисуване, моделиране.
Виж целия пост
# 13
Трансформъри,динозаври,нарутовци,бентен и костенурки нинджа. Wink

 Peace    и всеподобни герои (Спайдърмен, Батман и т.н)
Виж целия пост
# 14
Водите го в магазина да си избере. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия