Бременност и зъболекар

  • 1 646
  • 11
Налага се зъболекарят да ми постави упойка,защото при работата по един зъб много ме боли и не може да изчисти зъба.Дали упойката може да навреди на бебето,вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
 Rolling Eyes консултирай се с гинеколога си и питай какво съдържа упойката Peace
Виж целия пост
# 2
Има упойки, които могат да се прилагат на бременни, за съжаление не знам как се казват. На мен са ми слагали такава през бременността, но зъболекарят всеки път ме питаше в кой месец съм, явно е имало значение.
Виж целия пост
# 3
в 4 месец ми се наложи същото казах на зъболекарката, че съм бременна и тя ми сложи локално на самия зъб упойка  Peace и док каза че няма проблем.
Виж целия пост
# 4
Питай и зъболекаря си.
Те са учили и лекции по въпроса.
Моя е светнат и ми беше казал, че в някои месеци може,
а в други- не. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Питай и зъболекаря си.
Виж целия пост
# 6
Ходих на зъболекар да ми прави плупит 3 дни преди да родя. Сложи ми упойка. Упойката за бременние без адреналин /не съм съвсем сигурна, но почти/. Не съм имала никакъв проблем след това.
Виж целия пост
# 7
Зъболекарят ми каза че няма проблем,тъй като сега влизам в 7 месец,каза че до 8-ми месец имаме време да оправим всичкки зъби
Виж целия пост
# 8
Правих си зъбите от четвъртия до деветия месец.При всички зъби ми слагаха упойка.Десет дни преди да родя правих пулпит-с арсен и упойка.Спокойно се слага упойка след трети месец.Тя е почти без адреналин.Имам здраво и без никакви проблеми бебче.Зъболекарката се притесни за пулпита дали няма да родя докато съм с арсен.Така че не се притеснявай няма никакви проблеми.
Виж целия пост
# 9
Аз съм в края на 4 месец и вчера ходих на зъболекар.Той каза няма проблем да се слага упойка защото е локална.Единственото което ми каза че не е хубаво да се правят зъбите през първите 3 месеца и след 7 месец.
Виж целия пост
# 10
аз в 7мия месец бях на зъболекър Wink
Виж целия пост
# 11
В 8 МЕСЕЦ ИМАХ ПРОБЛЕМ С ЕДИН ЗЪБ И СТРАШНО МЕ БОЛЕШЕ.НЯКОЛКО ЗЪБОЛЕРАКЯ ОТКАЗАХА ДА МЕ ЛЕКУВАТ ПОРАДИ СЪСТОЯНИЕТО МИ И НЕВЪЗМОЖНОСТТА ЗА УПОЙКА. НАМЕРИХ ЕДИН " смелчага" , който много внимателно без упойка ми оправи зъба
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия