болки в ставите

  • 9 603
  • 30
привет
аз от както съм родила имам жестоки боли в ставите- при пръстите на краката, възглавничките на краката, китки, рамена, кръст....
ходех на ортопед и ревматолог- казват от хормоните е.
на някой слу4вало ли му се е?
направо сутрин съм като инвалид. ужасно боли..особено стъпалата на краката.
по време на бременността нямах грам проблеми.ка4их едва 8 кила, но сле като родих...
ще се радвам на всяко споделено мнение
Виж целия пост
# 1
И аз бях така след като родих.Всичко ме болеше.Краката ми се схващаха като постоя седнала за известно време.Трудно ставах от болката , коят оизпитвах в глезените.Боляха ме и китките на ръцете и гърба.Не се притеснявай всичко това ще отшуми. Peace
Виж целия пост
# 2
И аз бях така, но нещата отшумяха с времето. Сега от време на време, като ще ми идва започват да ме въртят ставите, но мисля че при мен проблема е от друго. Не се притеснявай, щом са ти казали, че няма за какво да се притесняваш.
Дано бързо да мине.  Peace
Виж целия пост
# 3
не съм имала такива болки Rolling Eyes дано да отшуми бързо Peace
Виж целия пост
# 4
И аз бях така след като родих.Всичко ме болеше.Краката ми се схващаха като постоя седнала за известно време.Трудно ставах от болката , коят оизпитвах в глезените.Боляха ме и китките на ръцете и гърба.Не се притеснявай всичко това ще отшуми. Peace
и аз така
Виж целия пост
# 5
абе на мене за ревматизъм ме пращат да си правя някакви изследвания и се 4удя да ходя ли въобще
Виж целия пост
# 6
Не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 7
И аз съм така след раждането. Мисля, че е нормално и скоро ще отшуми.
Виж целия пост
# 8
Боляха ме колената. Едва се изправях от седнало положение. Отшумя през третия месец.
Виж целия пост
# 9
Започнах да усещам леки болки в ставите 1-2 месеца след раждането. Не съм правила нищо, минаха от само себе си.
Виж целия пост
# 10
Не ми се е случвало
Виж целия пост
# 11
И аз имах подобни оплаквания, но за щастие отшумяха доста бързо.

Но, моя приятелка ги имаше доста по-дълго време. Отшумяха и при нея, но много се измъчи.
Виж целия пост
# 12
абе на мене за ревматизъм ме пращат да си правя някакви изследвания и се 4удя да ходя ли въобще
Отиди няма да  загубиш,поне ще се успокоиш. Peace
Виж целия пост
# 13
Бъни, наистина отиди да си направиш изследване за ревматоидния фактор, но си поискай да ти пуснат и секрети от гърло и нос. Аз бях така - почна се края на бременността, след като родих също до 7-8 месец. Направих си изследвания и се оказа, че имам бактерия, която излекувах с 3 дневно пиене на антибиотик.
Успех!
Виж целия пост
# 14
Точно 2 месеца след като родих получих болки в дясната тазобедрена става, не можех да ходя, толкова болеше. Постепенно мина, но напоследък пак се яви лека болка и ходих пак на ортопед. Каза, че трябва ЯМР. Е, направих и утре ще ходя да го разчита и да каже какво може да се направи. По принцип можело да се касае за преходно състояние след раждането, получавало се при много майки, от извличането на калций, но след време се възстановява. Така каза докторът. Но каза, че при мен може да се наложи да пия лекаства, несъвместими с кърменето. Утре ще разбера, стискайте ми палци да продължа да кърмя и да не се стига до лекарства Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия