Въпросче към съфорумството, работещо в офис

  • 2 163
  • 40
Ъмм, таковата.. просто ми е интересно. Hug
Виж целия пост
# 1
Гласувах с първа опция. Принципно изобщо не обичам да ми звънят на работа, освен по особено спешни проблеми. От друга страна синът ми смята за спешно позволението да пусне домашния компютър.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Няма как да чекна 2 отговора, затова пояснявам:
Има случаи, когато излизам от стаята, но има и такива,
когато вдигам без да излизам от стаята.
Зависи  Wink
Виж целия пост
# 3
Предпочитам да изляза, но понякога оставам- според зависи.
Виж целия пост
# 4
Отговорих с втора опция, но не си мислете, че съм безочливо мързелива! Просто по щастливо стечение на обстоятелствата моите най-добри приятели са ми колеги и мога да си позволя , ако имам лични разговори , да ги провеждам пред тях. Още повече, че ако  евентуално изляза от стаята, това ще се приеме като криене на тайни и ще бъда брутално разпитана с кого , за какво и прочие съм разговаряла Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Понякога излизам, но в повечето случаи си оставам в стаята.
В анкетата няма опция като за мен.
Виж целия пост
# 6
Аз работя в офис с шеф - майка ми Grinning
И въпреки това, понеже не обичам личните ми разговори да са други, освен лични, обичайно или говоря тихо и бързо, или отивам в другата стая Simple Smile
Също и като говоря с майки, понеже няма отношение към работата ми и не трябва да ме слуша майка ми или колеги/клиенти, излизам в другата стая.
Виж целия пост
# 7
И аз съм с два отговора.
Когато се обади Милуото, разговора обикновено е кратък и си го провеждам в стаята с тих глас.
Ако има някаква драма с останалата рода и приятелки - излизам и си говоря на спокойствие.
Виж целия пост
# 8
В една стая съм само с още една колежка. Обикновенно използвам първата опция, за да не й преча - лично мен ме дразни като пиша нещо и съм съсредоточена някой да ми бърбори на главата. Колежката е доста гласовита.  Laughing Опцията за повикванията само по спешност я ползвам, но миуото някакси има други разбирания за спешност. Драматично преживява издирването на точно определени чорапи - последно напр. черни, но със миниатюрно бяло ромбче. Невъзможността да ги открие, направо е извънредно положение и той звъни неистово до отстраняване на проблема - демек откриването им.
Алекс  (той е малък - на 3 год., но вече знае) ме избира на бързо набиране от домашния телефон, за да ме пита къде съм, идвам ли си и какво ще му донеса.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Мен именно една доста гласовита колежка ме провокира да пусна анкетата.
Тя все нещо за уреждане има и такава воля дава на на гласа, емоциите и разговорите си, че ако трябва да излиза всеки път, сигурно ще изкара цялата зима със хрема. Просто се чудя наистина,като така или иначе явно не си намира работа в офиса, що не вземе да чати, щото освен че натоварва другите аудио и като цяло атмосферата става твърде психо, ако не вземе да поизлезе да се поразходи за 2, 3, 4 часа.
Аз гласувах с първа опция именно защото съм гръмогласна и аз. Ако знам, че така или иначе даден разговор няма да мога да го проведа спокойно и без да се обяснявам, ще излезна вън или ако трябва в кенефа ще се завра...предпочитам така, отколото всички колеги да ме слушат как се дърля със милото за някви глупости, които никой освен мен не го интересуват.
Виж целия пост
# 10
Обикновено излизам от стаята, защото мразя колегите ми да ме зяпат в устата, за да не изпуснат някоя моя дума, а пък и не искам да знаят много-много лични неща.
Виж целия пост
# 11
Аз гласувах по опция 1, но и това не е гаранция. Имаме колежка,която през стената чува дори какво ми говорят на мен отсреща по мобилния или служебния.Ние сме по двама човека в стая, но се намираме в съседни стаи. Май е най-добре да се говори в тоалетната или в стаята за пушене.
Виж целия пост
# 12
Излизам на балкона, за да съчетая полезното с приятното демек разговора с цигарата  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Случва се изключително рядко, но ако се случи излизам. Никой не е длъжен да ми слуша историите. Пък и работата ни е на телефон и ще преча на колежките.
Виж целия пост
# 14
Първа опция.
Излизам на тераската в случаите когато вдигна. Не че пак не се чува, но от възпитание  Rolling Eyes и когато някой води в стаята личен разговор пак излизам.
Често ми се случва да кажа "Не мога да говоря, ще ти се обадя по-късно." Не обичам да се чуват и моите разговори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия