Хилите ли се на глас пред монитора си?

  • 3 944
  • 111
 или аз нещо..  Няколко потребителя са ме карали да рева гръмогласно четейки бисерите им. Чудех се дали и на вас ви се е случвало. Ако искате може и да споделите имената на виновниците.
Виж целия пост
# 1
Преди малко се хилих,4етейки темата за Муньовците. Laughing
Виж целия пост
# 2
Най-редовно.
Виж целия пост
# 3
хилила съм се,и още как Crazy
за памперси съм се замисляла ,дори
Виж целия пост
# 4
Естествено,че се хилим. Аз и сега се хиля на остроумието на авторката  Минзухарова .
Всички сте смешни  smile3533
Виж целия пост
# 5
Постоянно. Всъщност подозирам, че предпазливото отношение на колегите ми към мен напоследък се дължи на тяхното убеждение, че съм с леки психически отклонения, поради периодичното ми избухване в див смях, докато си работя кротко. Това, което ме успокоява е, че работя в колектив, който е толерантен към странностите на другите.
Виж целия пост
# 6
Редовно. Полседно преди 2 секунди..... Joy
Виж целия пост
# 7
да Laughing Laughingнай-редовно
Виж целия пост
# 8
Естествено,че се хилим. Аз и сега се хиля на остроумието на авторката. smile3533

Майна, ти да не си паднА по мене?  newsm53
Виж целия пост
# 9
Постоянно. Всъщност подозирам, че предпазливото отношение на колегите ми към мен напоследък се дължи на тяхното убеждение, че съм с леки психически отклонения, поради периодичното ми избухване в див смях, докато си работя кротко. Това, което ме успокоява е, че работя в колектив, който е толерантен към странностите на другите.
Ахъм Grinning
Работя с мама, която като ме послуша, на втората минута почва прелюбопитно да иска да й кажа на какво се смея; аз понеже не мога от хълцане, й принтирам и й давам и тя да поцвили.
Виж целия пост
# 10
Редовно се смея на глас.Има уникални потребители Laughing
Виж целия пост
# 11
Да! Да, да, да.
Тук се раждат шедьоври!
Виж целия пост
# 12
 Най-редовно цвиля и се превивам от смях четейки тук.Все по- често ми се случва да се хиля и когато пътувам сама в градския транспорт и ми става още по- смешно опитвайки се да спра.
Виж целия пост
# 13
Да, често се случва  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Флор го е казала чудесно, нямам какво повече да добавя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия