Ако попаднете на собствената си дъщеря в сайт за запознанства...

  • 3 621
  • 41
 Как,мъже,ще се почувствате,ако най-невинничко си разглеждате профили на мадами в сайт за запознанства и изведнъж от монитора ви се ухили собствената ви 15-годишна щерка-застанала в предизвикателна поза и с "дрехи",за които нямате спомен да сте и купували?Ще се ядосате,ще си глътнете химикалката/например/ от изненада,ще я похвалите наум?
Виж целия пост
# 1
Нямам дъщеря и не съм мъж.
Но ако хипотетично имам и я видя изтипосана по бельо в сайт за запознанства,не би ми станало приятно.
Но...май повечето 15-годишни го правят.Поне моите познанства с такива девойки,които са добри деца и добри ученички и въпреки това снимките им по skype или в сайтове за запоснанства са разголени.
Може би това е днешната мода  Wink

Какво прави женен мъж на около 40-45 год най-невинничко в сайт за запознанства на тийнейджъри?
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Le Soleil link=topic=352381.msg9377317#msg9377317 date=1227961321

Какво прави женен мъж на около 40-45 год [b
най-невинничко[/b] в сайт за запознанства на тийнейджъри?
  Имах предвид онези сайтове,в които уж е забранено да се регистрираш,ако си под 18 г...
Виж целия пост
# 3
Ще пратя копие на личната карта до сайта анонимно/ако няма копие- акта за раждане/. Те сами ще и махнат профила за да нямат проблеми.
Виж целия пост
# 4
Ще пратя копие на личната карта до сайта анонимно/ако няма копие- акта за раждане/. Те сами ще и махнат профила за да нямат проблеми.

Страхотна идея Wink Simple Smile По въпроса - не би ми станало приятно, разбира се. Ще се опитам да я разбера и се надявам да успея.
Виж целия пост
# 5
Ще пратя копие на личната карта до сайта анонимно/ако няма копие- акта за раждане/. Те сами ще и махнат профила за да нямат проблеми.
  Ама няма нужда,моля ви се-въпросната хипотетична дъщеря не е крила годините си,посочила е,че е само на 15 и профила въпреки това си стои...За справка-повечето сайтове от този род...
Виж целия пост
# 6
Сигурно няма да се въздържа да й пиша от измислен профил. Току виж разбера какво я вълнува, какво мисли за мен, за любовта....итн. Един вид наново ще се запозная с нея и може би със себе си като родител.
Виж целия пост
# 7
Сходно с горният пост ще постъпя.
Слава Богу, нямам дъщери.
Виж целия пост
# 8
Олимпия,сякаш си ми прочела мислите...
Наскоро попаднах на такива сайтове за запознанства...Просто не ме е интересувало,но любопитството ми надделя...Като видях момичета на по 15-16-17,изтипосани както казваш...наистина се замислих...Как ще реагирам,ако след години(да ми е жива и здрава)я видя мойта хубустница на такова място,по този начин...?Не знам.Би ми станало неприятно,странно,заради различната светлина,в която я виждам...Но,предполагам,ще го приема...Не знам,наистина...
Виж целия пост
# 9
Случи ми се преди год. Тогава дъщерята беше на 15. Ядоса ме само това, че се беше представила с имената си, точен адрес и тел. Иначе всички съученикки имаха снимки в Сладур.
Регистрирах се от работата като момче Александър, писахме си  известно време и я поканих на среща. Не пожела да дойде, прекрати контактите. Мои колега и се обажда по тел. да я покани пак отказа. Обясних и, че аз съм била Алекс и да махне адреса и личните имена. Известно време всички деца се снимат в сайтове, после им минава мерака. 
От друга страна моя колежка се ожени за момче от сайт, разбират, живеят добре. Навсякъде има и лоши и добри хора.
Виж целия пост
# 10
със сигуност няма да реагирам бурно и първосигнално.
Виж целия пост
# 11
Аз имам син на 12 години, който е регистриран в подобен тийн сайт. На снимките не е по бельо, той е металист и си е с дрехите, които носи ежедневно. Няма нищо лошо, че контактува със себеподобни в сайта. Пише си и с момчета и с момичета, като основното, което се обсъжда са любимите метал състави. Прави ми впечетление обаче, че от време на време се намира по някоя 15 -16 годишна девойка, която в прав текст предлага "искаш ли да го направиш с мен"  Rolling Eyes, или "ще спинкаме ли заедно в твоето легло".
Моето дете е момче, ако беше момиче не знам как бих реагирала.
Виж целия пост
# 12
сина ми е на 13 г и половина
незнам да има регистрация в подобен сайт :thinking

ми,с момчетата като че ли е по-лесно Thinking

може би ,ако разбера ще постъпя и аз като Aisha
добър начин да контролираш поне малко нещата,които се случват с детето ти в" опасната" възраст
Виж целия пост
# 13
Сигурно няма да се въздържа да й пиша от измислен профил. Току виж разбера какво я вълнува, какво мисли за мен, за любовта....итн. Един вид наново ще се запозная с нея и може би със себе си като родител.

Нещо подобно направи Линет в сериала "Отчаяни съпруги"

Може би и аз бих постъпила така. Но със сигурност ще ми спре сърцето ако видя дъщеря си на подобно място, по описаният от авторката начин.... Confused

П.С. За сега нямам дъщеря  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Непрекъснато ми пишат и звънят разни родители. Махам профилите на малките кифли, но те се регистрират пак. Няма оправия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия