Кървене при биопсия от шийка на матката.

  • 3 896
  • 1
Майка ми днес е била на  преглед при гинеколог, правени й са колпоскопия и биопсия.
Колпоскопията е минала добре, но по време на вземане на биопсия получава обилен кръвоизлив който лекарите в клиниката не успяват да овладеят и я изпращат в гинекологична болница за тампонада. Сега е хоспитализирана до овладяване на кръвотечението.Преди две седмици й е правена цитонамазка с резултат рар 2ра група. Оттам са я насочили за тези изследвания. Биопсията ще е готова наи-рано след 10 дена. Чудя се от какво може да е това кървене. На 52 години, има миома на матката от може би 5-6 год(а може и повече). Дали е възможно да е от миомата? Тя още не е в менопауза но цикълът и е много нередовен(веднъж на три месеца или нещо пдобно). По време на изследването не е била в цикъл. Моля може ли някои специалист да даде мнение? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз мисля ,че след като майка ти е в болница , можеш спокойно да отидеш и да питаш лекуващите лекари, те най-компитентно ще ти кажат на какво се дължи кървенето, ние тук можем само да гадаем.

Желая скорошно оздровяване на майка ти. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия