Болнични

  • 1 667
  • 21
Имам приятелка,която се нуждае от болнични,тъй като е бременна.Бихте ли споделили вие от къде взимахте болничните си от личния лекар или от аг -то?
Виж целия пост
# 1
първият болничен на мен лично ми го издаде личният лекар за 7 дни след което гинеколожката ми от женската консултация почна да ми ги издава за 30 дни
Виж целия пост
# 2
От лекарката, водеща женската консултация на жената.
Виж целия пост
# 3
Личният лекар има право да издаде болничен до 7 дена. Болничните, които представях всеки месец, докато бях бременна, ми ги издаваха от ЖК.
Виж целия пост
# 4
първият болничен от личната  за 7дни,после се наложи от болницата защото лежах там и бяха от30дни и след това от ЖК.пак по 30дни защото първият ми болничен е пролежан в болница,иначе по закон ти дават по 20 от ЖК.ако не си била в болница
Виж целия пост
# 5
от болницата и после от АГ-то
Виж целия пост
# 6
Първият ми го издаде Личната лекарка за 7 дни,следващите в Жк.
Виж целия пост
# 7
Всички болничними ги издаде АГ специалистът, при когото ходех на ЖК.
Виж целия пост
# 8
първият болничен от личния ми лекар,следващите от АГто Peace
Виж целия пост
# 9
За кой болничен става въпрос? newsm78
Ако иска цялата бременност да си стои в къщи проблема не е само в няколко болнични листа, а има ЛКК - лекарска комисия или в някои случаи ТЕЛК (Когато си бил в болнични в рамките на 1 календарна година повече от 6 месеца).
Виж целия пост
# 10
Остават и около 4 месеца до края на бременността,до сега си е ходила на работа
Виж целия пост
# 11
От женската консултация.
Виж целия пост
# 12
Цитат
Всички болничними ги издаде АГ специалистът, при когото ходех на ЖК.
И при мен така Peace
Виж целия пост
# 13
От лекаря, който и води ЖК. Може да лежиш в отделение 3 денонощия и ти издават болничен. А другия вариант е 7 дена от АГ, след което има право на 30 дена от обща ЛКК. Аз така си изкарах почти цялата бременност  Peace
Виж целия пост
# 14
От АГ,който ми водеше консултациите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия