Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 457
  • 1 028
# 1 005
Аз се сдобих с карта и съм много щастлива Party . Има в кв. Света Троица, магазинчето в новата кооперация срещу 345 Peace . Дават срещу покупка на Памперс, независимо каква.
Аз имам два въпроса (тъпи и може би задавани, ама Embarassed ...): трябва ли да се престарая с орязването на мечетата? И има ли проблем, като две-три от мечетата са смачкани и "разпънати" от по- грубото отваряне на пакета Rolling Eyes ?
А как разпознавате турските мечета (моите, които имам са абсолютно еднакви, с изкл. на едни на син, а не зелен фон)?


   Дааа, и аз оттам, само че без да купувам нищо на Памперс.  newsm78 Собственичката е много мила, има Еви бейби и от турските Хъджис. Наскоро го открих това магазинче как не съм го виждала досега...  Thinking
Виж целия пост
# 1 006
Здравейте,постарах се да прочета цялата тема от 68 стр /не че всеки ден не я чета,но за да си запиша на кратко най общо/ и да я обобщя и направих нова темичка  Peace Че тази стана доста дълга и може скоро да я заключат,нали на 20стр. а ние отидохме....... ooooh! Joy
Дано този път не ни я изтрият  Hug,че до сега се мъчех с нея  Crazy
Ето я Тук  Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 1 007
[Здравейте,

"Кеар Дайрект" са натоварени с изпращането на играчките и картите. "Проктър и Гембъл" измислят правилата на играта и в кои магазини ще се дават карти. В "Кеар Дайрект" нямат информация в кои магазини ще се раздават, тъй като те не разпространяват тези карти. Ако се интересувате от кой магазин може да си намерите карта се обадете на телефона на Проктър. В "Кеар Дайрект" се обаждам само когато искам да разбера дали са получили писмото ми, дали е изпратена играчката ми, оня ден се обадих за карта, дават информация за правилата на играта. Ако ви интересува това е страницата на Памперс за играта. На мен ми казаха , че карти се раздават в бебешките и детските магазини в страната.

http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_reg.asp

Виж целия пост
# 1 008
ТОВА Е САЙТА НА ИГРАТА... Peace  bouquet

http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_reg.asp
Виж целия пост
# 1 009
Здравейте,постарах се да прочета цялата тема от 68 стр /не че всеки ден не я чета,но за да си запиша на кратко най общо/ и да я обобщя и направих нова темичка  Peace Че тази стана доста дълга и може скоро да я заключат,нали на 20стр. а ние отидохме....... ooooh! Joy
Дано този път не ни я изтрият  Hug,че до сега се мъчех с нея  Crazy
Ето я Тук  Heart Eyes Peace


има нова тема
Виж целия пост
# 1 010
здравейте защо вместо да обикаляте
магазините не звъннете на тел.02/4899491
и ще ви изпратят защо уолкърите вече свършиха
докато откриете къде дават карти и другите
играчки може да свършат
Виж целия пост
# 1 011
спешно търся карта на памперс моля ако някой има излишна да ми пише  bouquet
Виж целия пост
# 1 012
По телефона вече неможе ли да се поръчват карти? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 013
Момичета,имам карти.
АКо някоя има нужда да свирка.
Не искам мечки,вече пратих за играчка.
Виж целия пост
# 1 014
Момичета,имам карти.
АКо някоя има нужда да свирка.
Не искам мечки,вече пратих за играчка.
писах ти на лични
Виж целия пост
# 1 015
По телефона вече неможе ли да се поръчват карти? Rolling Eyes

Може. Преди седмица си получих картата по пощата  Peace

Момичета пишете в новата тема вече 6-та поред http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393029.0
Виж целия пост
# 1 016
 Az imam karta i vav momenta sam sabrala vsi4kite me4eta.0ba4e ne razbiram zahto v kartata ima podarak proxodilka ako sabereh 90 me4eta ,a vav internet nese spomenava za tazi proxodilka.OTGOVORETE    Confused newsm78 DANEBI DAE PAK NIAKOIA HEGA.a az lepa li lepa  Laughing
Виж целия пост
# 1 017
Тази тема е много стара, има доста по-нова за тази игра. Но проходилките се изчерпаха още в първите седмици от промоцията, вече не дават от тях. Разрови из форума и намери новата тема, там има повече информация.
Виж целия пост
# 1 018
Ето я последната тема, в която можеш да получиш повече яснота: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393029.0
Виж целия пост
# 1 019
zdraveite razbrah za tezi karti no kak moga da se zdobia s takava
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия