Кога съобщихте на работодателя си, че сте бременна?

  • 8 306
  • 168
В кой месец (седмица) бяхте, когато решихте да съобщите на работодателя си, че сте бременна? Аз съм в 7 г. с. и не мога да преценя дали не е още много рано за това. Отделно, че с тези нови промени за майчинството не знам дали има смисъл да преговарям за по - висока сума, върху която да ме осигуряват.
Виж целия пост
# 1
Във втория, но само защото м исе наложи да лежа в болница. Иначе планирах да е около 4-я
Виж целия пост
# 2
Веднага щом това се потвърди от лекар Peace
Но работодателката ми е много близка,и нямаше начин да скрия от нея
Виж целия пост
# 3
При първата бременност само при подозренията ми за бременност си признах, но бяхме в много по близки отношения отколкото чисто делови.  При втората бременност му показах  теста, тогава работодател ми беше мъжа ми  Shocked
Виж целия пост
# 4
Аз му казах около третия месец, точно заради осигуровките. То не че не се знаеше от преди това де, но официално му го казах тогава.
Виж целия пост
# 5
В 5г.с. прокървих и излезнах в болничен, нямаше какво да шикалкавя в болничния пишеше застрашаващ аборт. Върнах се към 5 месец с идеята да работя поне до 7мия, но на 10ден започнаха контракции и така, си изкарах цялата бременност вкъщи в леглото.
Виж целия пост
# 6
В 3-я месец му съобщих  Peace
Виж целия пост
# 7
В 3-я месец му съобщих  Peace

 Peace Възможно най-рано е най-добре , за да те защити закона ако се наложи  Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм съобщавала на работодателя си. Полагат ни се прегледи от специалисти всяка година, та оттам се разбра, че има бременни (информацията кои са беше поверителна, разбира се), та бройката беше достатъчна като инфо за работодателя.
Виж целия пост
# 9
В четвъртия месец.
Виж целия пост
# 10
В 4-я, когато почваше да ми личи. Преди това не исках да се разчува и да съм темата на деня, а когато беше неизбежно да се разбере прецених, че той трябва пръв да научи, кофти номер е да чуе не лично от теб, а от някой друг (всъщност зависи на каква позиция работиш).
Виж целия пост
# 11
Съобщих в деня,в който разбрах,че съм бременна,т.е. теста показа две чертички.
Виж целия пост
# 12
Съобщих в деня,в който разбрах,че съм бременна,т.е. теста показа две чертички.

и аз така Peace
Виж целия пост
# 13
Не съм им казвала, те разбраха преди да им кажа. Но някъде към четвъртия месец разбраха.
Виж целия пост
# 14
Съобщих, веднага щом разбрах. Точно преди да ме наемат. Исках да почнем на чисто  Peace Казах ако искате ме взимайте, това е положението, ма шефката разбрана и даже се зарадва и веднага ме взе на работа.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия