За раждането?

  • 3 106
  • 50
Все се чудя, как ли ще започне раждането при мен! newsm78 Доколкото разбирам е различно при всички.. Та да споделя притеснението си. 1-во, от вчера периодично ме наболява корема ниско долу. Тази сутрин ходих, за да чуят тоновете на бебока, док ми разказа горе-долу, какво да очаквам относно раждането - за тапата, за водите и т.н. Кога да тръгна към болницата и така. На отиване мъжа ми ме закара, но на връщане се прибрах пеша, т.е. доста походих! Всъщност, от известно време насам, мога да изминавам все по-малки разстояния Rolling Eyes Заболява ме корема, кръста... Crazy Сега проблема е, че всеки друг път, след по-голяма разходка и споменатите болки, като си почина малко и всичко отминава - е, сега НЕ! Костите при чатала и корема ме болят доста, едвам стигам до WC!? #Crazy Дали пък, не е дошъл момента  newsm78 Не, че ако е така ще се чудя много, но да попитам все пак  newsm12
Виж целия пост
# 1
сама ще разбереш кога е мамента,болките стават огромни-менструални
аз как разбрах-на терасата си допрях корема в парапета и болката беше неуписуема-на другия ден родих  Grinning
Виж целия пост
# 2
Не е било лошо освен тоновете на бебето да ти направят и един преглед за разкритие.
Контракциите са регулярни и доста болезнени по това може да ги различиш от подготвителните.
Виж целия пост
# 3
Като дойде момента ти сама ще разбереш.Желая ти леко раждане.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Когато очаквах първото си дете преди много години,попитах една вече раждала моя приятелка"Добре де,ако спя и не усетя,че почвам да раждам,какво да правя?"  "Ооо,скъпа,ще усетиш,не се притеснявай"-каза ми тя. Simple Smile Та и ти така,ще разбереш,като се случи.Още малко и чакаме похвала.
Виж целия пост
# 5
Ще разбереш.Болката при контракция е като болката при менструация - боли те корема ниско долу и кръста+стягане на корема.Няма начин да разпознаеш.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви  Hug
Мен ме притеснява това, че едвам ходя в момента #Crazy Случвало ли ви се е подобно нещо?!
Виж целия пост
# 7
Аз в деветия месец едвам се движех,когато дойде момента няма да го сбъркаш както всички за ти казали.
Успех и леко раждане!!!
Виж целия пост
# 8
 Peace
Виж целия пост
# 9
Тазовите кости се разширяват, може би затова те боли като се движиш.
На консултацията казаха ли ти, дали бебето се смъкнало надолу? Обикновенно след смъкването на бебето до седмица има раждане.
Легни, почини си, и ако болката не отшуми, а продължи и се засили, тогава се обади на лекаря си.
Контракциите трябва да са равномерни, засечи часовника на колко често получаваш болки, корема ти стяга ли се като топка. Ако са равномерни и времето между болките започва да се скъсява на 10 мин, бягайте към болницата.
Виж целия пост
# 10
Все се чудя, как ли ще започне раждането при мен! newsm78 Доколкото разбирам е различно при всички.. Та да споделя притеснението си. 1-во, от вчера периодично ме наболява корема ниско долу. Тази сутрин ходих, за да чуят тоновете на бебока, док ми разказа горе-долу, какво да очаквам относно раждането - за тапата, за водите и т.н. Кога да тръгна към болницата и така. На отиване мъжа ми ме закара, но на връщане се прибрах пеша, т.е. доста походих! Всъщност, от известно време насам, мога да изминавам все по-малки разстояния Rolling Eyes Заболява ме корема, кръста... Crazy Сега проблема е, че всеки друг път, след по-голяма разходка и споменатите болки, като си почина малко и всичко отминава - е, сега НЕ! Костите при чатала и корема ме болят доста, едвам стигам до WC!? #Crazy Дали пък, не е дошъл момента  newsm78 Не, че ако е така ще се чудя много, но да попитам все пак  newsm12

Ако толкова те притеснява- разходи се с багажа до родилното- там ще ти дадат точен отговор.
Леко раждане
Виж целия пост
# 11
Аз преди да родя ме боляха  кокалите и така ниско долу, по-скоро ме притискаше, едвам ходех и до тоалетна, ужас беше. При мен започна някъде един месец преди раждането.
Няма начин да не разпознаеш контракциите.
Леко раждане и здраво бебе Peace
Виж целия пост
# 12
Ами, не, не попитах, дали бебето е слязло! Rolling Eyes Прегледа беше само слушане на тоновете. Но, определено е слязло, защото го усещам, корема ми вече е по-ниско а бобока не си мушка крачетата под ребрата ми, както преди. Може би, ако не бях ходила толкова много, сега нямаше да ме боли така  newsm78
 
Виж целия пост
# 13
нищо лошо няма в ходенето...може би обаче принципно си се пообездвижила...
Не знам аз такива болки нямах...
а контракциите ми изобщо не бяха регулярни....но понеже преносвах ходих на запис, та ми казаха да се качвам да раждам....иначе надали бих отишла изобщо в родилното, точно тогава....
иначе болеше ме само кръста. корема не....
Виж целия пост
# 14
Много пъти съм го казвала и пак ще го кажа - НЯМА начин да не разбереш, че раждането започва...   Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия