Подарява ли се нещо на детето на прощъпулник

  • 57 452
  • 25
Предстои ми да ходя на прощъпулник на моят племенник но незнам носи ли се нещо за подарък на детето.Моля някоя мама която е по запозната да сподели и какво е подходящо за такъв повод.
Виж целия пост
# 1
Няма традиция да се подарява нещо, но можеш да му вземеш някаква играчка, примерно. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Някаква малка играчка можеш да занесеш на детето Wink.По принцип не е задължително да се подарява нещо на прощъпулник,аз обаче също бих взела Peace.
Виж целия пост
# 3
По принцип нищо не се подарява,но някои от гостите донесоха играчка,за да не идват без нищо.
Виж целия пост
# 4


 Да, носила съм подаръци и на детето ми му дадаха на прещапулника.Не заради някаква традиция, ами за радост на детето Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Някаква малка играчка можеш да занесеш на детето Wink.По принцип не е задължително да се подарява нещо на прощъпулник,аз обаче също бих взела Peace.
И аз така Peace
Виж целия пост
# 6
Чувала съм, че се носи за подарък нещо за крачетата чорапки, обувки....
Виж целия пост
# 7
Чувала съм, че се носи за подарък нещо за крачетата чорапки, обувки....

Това знам и аз!
Виж целия пост
# 8
чорапи,обувки,топка......
Виж целия пост
# 9


 Да, носила съм подаръци и на детето ми му дадаха на прещапулника.Не заради някаква традиция, ами за радост на детето Simple Smile
точно казано
Виж целия пост
# 10
Подаръците са по преценка на нашата кака донесоха само кръстниците.
Виж целия пост
# 11
На нашите деца не сме подарявали нищо. Гостите подариха - кой играчка, кой - дрешка.
Виж целия пост
# 12
Доколкото знам нищо не се подарява, но защо пък не, подаръците са хубаво нещо  Grinning
Виж целия пост
# 13
По принцип не е задължително да се подарва нещо
Виж целия пост
# 14
Аз лично не бих отишла с празни ръце на празник. Иначе по традиция никъде не съм чела да се подарява.
На нашия прощъпулник освен играчки подариха на Ивана гипсова отливка за крачето. Това ми се стори доста идеен подарък за случая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия