Кога ще приема дечица новата градина и ясла до Кауфланд Варна?

  • 1 027
  • 6
Извинявайте,че пиша тук но ми е много спешно да разбера-звънях в Общината-никой не вдига телефона и реших,че може би тук някой ще ми даде така нужният отговор Peace
Виж целия пост
# 1
mili maiki ve4e ima hora koito 4akat pred gradinata v koiato 6te se podavat dokumentite.  gradinata se namira vav vajrajdane bl.53 i se kajva ,,krilatko 44,,.na zadnia vhod 6te se priemat dokumentite imate 6ansove ako 6te sred parvite znam samo tova az sam edna ot vas.do skoro dano sam vi pomognala.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,мили мами.Подтвърждавам инфото,че се прави списък на задния вход на ЦДГ 44 "Крилатко".Побързайте...Успех на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 3
mi6ka_083, страхотно измислено да започнеш списъка пред градината още от 27. Че и пускаш инфо тук, за да идат хората да се запишат и ти да си първа.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 4
здравейте момичета,
Искам да запитам, знае ли някой дали и за 1-ва група, когато ще се подават на 1.04 документите, пак ще е в "Крилатко" или вече ще е отворена градината на Кауфланд?? Ако някой има инфо, ще се радвам да сподели.
И да ви питам, сега които чакате- за ясла и градина общ списък ли има или отделно сте го направили.
Ох, и за 1.04 пак ще падне една бобра..... Cry
Виж целия пост
# 5
Ако има мами на деца 2007, които са подали докумети за новото ОДЗ, моля да ми пишат на лични. Peace
Виж целия пост
# 6
Ние сме от набор 2007 и кандидатсвахме за ОДЗ до Кауфланд.
Мога ли да помогна с нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия