Кухни - 17та тема

  • 51 033
  • 306
# 300
radena80,от какво значение е дебелината на огледалото

от голямо - по-дбелото е по-здраво, все пак това е кухня... по принцип гръбчетата за кухня са по-здрави и устойчиви на удар и топлина, и по-лесно се почистват като повърхност...

smurf мивката и съдомиялната така ще са ти адски неудобни за ползване /при мен преди да направя кухнята бяха така, направо се вбесявах  Close/ а в същото време под мивката ще имаш един огромен ъглов шкаф който ще ти е почти неизползваем  newsm78 от снимката не мога да разбера накъде ти е обърнато коритото и под котлоните има ли нещо? че ми прилича на пералня?
Виж целия пост
# 301
благодаря много!
това е проекта, доколкото се справих с програмата
там където е хладилника беше въпросът дали ще се събере миялна , но отпадна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336046&pid=10295663
Ако това до хладилника е комина, то как ще съвържете обсорбатора или бъркам?
Посочи размерите на помещението, за да събереш повече идеи. 
Виж целия пост
# 302
Това ли е мястото? Като начало, трябва да съобразиш мястото на котлоните и абсорбатора ти с комина, както и мивката с изхода за вода.
Виж целия пост
# 303
благодаря на всички за мненията
отговарям наред  Simple Smile

W-под котлона е пералня, в съседство миялна 45 сантиметра,предполагам притесненията са дали може котлон над пералня-ами при сестра ми е над миялната , просто са монтирани 2 плоскости отдолу-видяла съм го и е ок
за шкафовете съм съгласна , но не се справих добре с програмата и не можах да ги смъкна надолу-горния ръб на микрото ще е на нивото на очите някъде
за шкафа над хладилника също съм съгласна , но всеки шкаф ми трябва , дори ако трябва със стол да го достигна

radena80-смяташ че мивка и съдомиялна ще си пречат ли? а защо -предполагам ако събирам съдове в мивката и после трябва в миялната да ги сложа вярно ще е малко неудобно.. това ли имаш предвид?
мивката е с ляв отцедник

jj okocha-технически това е мястото, на практика обаче е съборен ъгъла /още нямам снимки/ и кухната стига до колоната която се вижда от вратата -до тъмната входна врата
тръбата за аспиратора с гъвкава тръба ще е в окачен таван и с дупка точно над аспиратора

размерите са 140 см от стената до комина ,58 см комина, 63 от комина до стена /всъщност крило на плъзгаща врата/
а дълбочина -колкото излезе  Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367910.new#new
Виж целия пост
# 305
Е как не съм ви видяла преди да започна моята кухня Thinking Голямо приключение беше ама резултата си струва според мен bowuu
Къде да я кача, да се похваля пък и някой може да му дойде идея от нея?Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Е как не съм ви видяла преди да започна моята кухня Thinking Голямо приключение беше ама резултата си струва според мен bowuu
Къде да я кача, да се похваля пък и някой може да му дойде идея от нея?Simple Smile

В НОВАТА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367910.new#new
ИЛИ В НЯКОЙ АЛБУМ И ПОКАЖИ ДА ВИДИМ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия