Кажете нещо ефектно за много болезнен цикъл

  • 2 116
  • 17
 Cry
Виж целия пост
# 1
Най-добре е да се консултираш с гинеколог. На мен лично много ми помага Аулин - на сашета, но с него не трябва да се прекалява, защото все пак е доста силно болкоуспояващо.
Дано ти мине скоро.
Виж целия пост
# 2
На мен ми действа само Аулин или Немизил на прахчета, както и течен аналгин. Обаче не е желателно да се приемат често, защото се получава зависимост и като следствие - не действат. Използвам ги в крайни случаи, когато болката е много силна и ми създава дискомфорт. Също така пия повече вит.С.
Някои казват, че им помага хомеопатията, но не съм се интересувала.
Виж целия пост
# 3
Консултирай се с гинеколога си.
Виж целия пост
# 4
За ефектно незнам,но за ефективно-Solpadein на мен ми помагаше:))))
Виж целия пост
# 5
За ефектно незнам,но за ефективно-Solpadein на мен ми помагаше:))))

Направо цялото ми тяло изтръпва и мога да легна върху пирони!  Laughing

Моя приятелка ходеше на масажист, тъй като нейната болка беше в областта на кръста. Имаше ефект само докато ходеше редовно.  Peace
Виж целия пост
# 6
femicur  n
 на билкова основа тои е точно за това
Виж целия пост
# 7
И аз пиех Solpadein и ми помагаше. Когато бях тинейджърка майка ми вареше чай от джоджен  Crazy Откакто съм родила обаче, нямам болки  Peace
Виж целия пост
# 8
ЦИКЛОНОРМ(билкови табл.на д-р М.Тошков)-нормализира менстр. цикъл.Ограничава спазмите и болките.Премахва предменструалния синдром.Способства за правилното функциониране на женската полова с-ма. Peace
Виж целия пост
# 9
При мен само Аулинът има ефект, но гледам да не прекалявам...
Виж целия пост
# 10
На мен единственото,което ми е помагало с мигновен резултат е Buskopan или Buskopan+,но не знам дали ги внасят тук.Като бях на почивка в Гърция минах през една аптека и уж на шега си взех,направо не повярвах колко са ефикасни.Накупих си няколко блистера и тук ме спасяваха,а друго не ми е действало така.
Виж целия пост
# 11
течен аналгин-винаги ми помага Peace
Виж целия пост
# 12
аулин или нимезил и затопляне на корема - не прекалено, защото може да стане кръвоизлив и горе-долу закрепям - да не съм в безсъзнание, но ако ще те успокоя - каквото и да пия, организма ми е толкова привикнал на всички лекарства, че почти няма ефект - 4 дни не знам къде съм от болки Cry
Виж целия пост
# 13
гимнастика  Peace
другото е спонсориране на фармацията Peace

преди по 3 дена бях на легло, припадала съм Rolling Eyes
пилатес и йога ми помогнаха Peace
сега не пия болкоуспокояващи Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Нимезил - две прахчета през първия ден.
Иначе умирам просто  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия