Прием в детски градини в Пловдив

  • 47 626
  • 792
# 45
Zorri,това,което казваш звучи обнадеждаващо!И ние ще се редим пред Мир и Чучулига!Преди малко звънях и в двете градини-в Мир записването е на 6ти януари,молбата я дават от там,плюс акт за раждане-копие.А в Чучулига ми казаха,че записването започва след 11 януари.Явно не се приемат документи само 1 ден,както в Мир и повечето други градини.
Чудя се от колко ли часа да заемем позиции...казваш вие сте били от 5.30....Аз съм чувала приятелки от други квартали от 12.00-1.00 през нощта отивали...Това ми звучи абсурдно...ми то направо ще се вкочаним! ShockedАко има други мами с информация за тези две градини как е било миналата година,да кажат...
Виж целия пост
# 46
Zorri,това,което казваш звучи обнадеждаващо!И ние ще се редим пред Мир и Чучулига!Преди малко звънях и в двете градини-в Мир записването е на 6ти януари,молбата я дават от там,плюс акт за раждане-копие.А в Чучулига ми казаха,че записването започва след 11 януари.Явно не се приемат документи само 1 ден,както в Мир и повечето други градини.
Във всички градини се приемат молби по всяко време - след "старта"  Laughing
Само дето в повечето местата се запълват още в първия ден.. ако не и в първите часове..
Това не означава, че не можеш да си подадеш молбата и след седмица.. Но познай какъв е шанса да ви огрее в такъв случай..
Виж целия пост
# 47
Не мога да разбера защо децата на кадровите войници трябва да са с предимство. Това е дискриминация по професия Crossing Arms
Защото има и такива военнослужещи, които нямат на разположение баби и дядовци, а и двамата работят на смени, а пък да не говорим, че се прибират посред нощ, или излизат в ранни зори. И тези двамата не искат също и да си сменят професията, защото им харесва работата. Ама на хората, които не са запознати, им се струва много лесно от страни. Аз смятам, че липсата на детски надбавки за всички деца, е дискриминация спрямо децата! А, да, и ние не сме толкова много.
Виж целия пост
# 48
Сега звъннах в Дъга-много нелюбезно ми заявиха че имало информация на вратата но все пак на 4.01 с Молба и копие от акта.Във Весела Молба+копие от акта.

Някой може ли да ми пише какво горе долу да пише в молбата  Praynig или ако има да ми прати направо файл.
Виж целия пост
# 49
Не мога да разбера защо децата на кадровите войници трябва да са с предимство. Това е дискриминация по професия Crossing Arms
Защото има и такива военнослужещи, които нямат на разположение баби и дядовци, а и двамата работят на смени, а пък да не говорим, че се прибират посред нощ, или излизат в ранни зори. И тези двамата не искат също и да си сменят професията, защото им харесва работата. Ама на хората, които не са запознати, им се струва много лесно от страни. Аз смятам, че липсата на детски надбавки за всички деца, е дискриминация спрямо децата! А, да, и ние не сме толкова много.
Напълно съм запозната с "работата" на военнослужещите.  А нали се сещаш, че не само вие работите на смяна и нямате кой да ви помага
Dunaika, MEGI, явно ще се редим по едни и същи опашки, нищо, че шанса ни клони към 0
В градините, които посетих тактично ми се обясни, че дори и да съм първа на опашката тези с предимство ще ме изместят(или тези с големите връзки и пачки)
Да не говорим, че в " Славей" борбата ще е за едно място
Виж целия пост
# 50
Не мога да разбера защо децата на кадровите войници трябва да са с предимство. Това е дискриминация по професия Crossing Arms
Защото има и такива военнослужещи, които нямат на разположение баби и дядовци, а и двамата работят на смени, а пък да не говорим, че се прибират посред нощ, или излизат в ранни зори. И тези двамата не искат също и да си сменят професията, защото им харесва работата. Ама на хората, които не са запознати, им се струва много лесно от страни. Аз смятам, че липсата на детски надбавки за всички деца, е дискриминация спрямо децата! А, да, и ние не сме толкова много.
Напълно съм запозната с "работата" на военнослужещите.  А нали се сещаш, че не само вие работите на смяна и нямате кой да ви помага
Dunaika, MEGI, явно ще се редим по едни и същи опашки, нищо, че шанса ни клони към 0
В градините, които посетих тактично ми се обясни, че дори и да съм първа на опашката тези с предимство ще ме изместят(или тези с големите връзки и пачки)
Да не говорим, че в " Славей" борбата ще е за едно място
Не, ти си нямаш и най-малка представа просто, аман от разбирачи, не се тревожи, всеки чака, и ние също чакаме по опашки, но не чакаме държавата да вземе пари от по-богатите и да ги даде на нашите деца.
Виж целия пост
# 51
Представа си имам голяма, заобиколена съм от достатъчно военни. Тук не е мястото да доказваш колко ви е натоварена и отговорна професията, ако искаш се регистрирай и си отвори цяла темичка Mr. Green С това аз приключвам
Виж целия пост
# 52
Представа си имам голяма, заобиколена съм от достатъчно военни. Тук не е мястото да доказваш колко ви е натоварена и отговорна професията, ако искаш се регистрирай и си отвори цяла темичка Mr. Green С това аз приключвам
Но ти самата не си явно, да не говорим, че зависи и от какви, така че едно е да наблюдаваш, съвсем друго-да участваш. Пък и на теб не ти е мястото тук да казваш кой е дискриминиран по професия, така че и аз приключвам  bouquet  Stop
Виж целия пост
# 53
http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=2&ct=62&id=19087
Председателят на комисията по образование в пловдивския Общински съвет е на същото мнение Grinning, а моето мнение мога да си го изразявам както, когато и където си искам
Виж целия пост
# 54
Сега звъннах в Дъга-много нелюбезно ми заявиха че имало информация на вратата но все пак на 4.01 с Молба и копие от акта.Във Весела Молба+копие от акта.

Някой може ли да ми пише какво горе долу да пише в молбата  Praynig или ако има да ми прати направо файл.

Има информация на вратата на Дъга,но не пише какъв тип е молбата.
Ще питам една приятелка,чието дете ходи там на градина,какво е писала в молбата и ще споделя.

И все пак,какви други градини има в район Северен? Не съм наясно,понеже от няколко години живея в Пловдив и тепърва се сблъсквам с този проблем.
Виж целия пост
# 55
http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=2&ct=62&id=19087
Председателят на комисията по образование в пловдивския Общински съвет е на същото мнение Grinning, а моето мнение мога да си го изразявам както, когато и където си искам
Да, виждам, че пък аз съм на едно мнение с него по въпроса за териториалното разпределение на децата-живея пред една от елитните детски градини, а не успявам да си вредя детето в нея, заради някакви "спонсори" и хора от селата, дето на всяка цена искат да си докарат детето точно в тази детска градина.  Не смятам, че трябва да обиколя целия град, за да си заведа детето на ДГ, като тя е пред вратата ми и ако искаш да знаеш аз, за разлика от теб, нямам право на протест - право, което ти като гражданин поне имаш, така че май аз съм дискриминираната, а не ти  newsm78. Даже и сега не се оплаквам, а не мога да разбера на теб какъв ти е проблема.
Виж целия пост
# 56
dunaika и ние сме отскоро в квартала и Дъга ни е най близко.Други наблизо са Весела(сега ходим в яслата до нея) и Бреза.Космонавт но тя е малко по далече.
Виж целия пост
# 57
Проблемът ми скъпа е, че живея точно срещу Славей и от тези с предимството директорката ми заяви да си търся друга ДГ, а отговорът  на другите директорки е същия. На едно мнение сме по въпроса с адресната регистрация.
В "Дъга" молбата мисля , че е по образец.
dunaika, зависи къде точно живееш, но "Пролет", " Марица", "Славей", също са в район Север. Ето ги всички http://detskigradini.start.bg/article.php?aid=9920
Виж целия пост
# 58
Проблемът ми скъпа е, че живея точно срещу Славей и от тези с предимството директорката ми заяви да си търся друга ДГ, а отговорът  на другите директорки е същия. На едно мнение сме по въпроса с адресната регистрация.
И ние така Simple Smile
И си имахме подобен разговор с директорката от сорта "Моите групи са пълни. Ако измислите нещо, за да намерите място за детето може да обсъдим."  Shocked
Затуй изобщо не се трогнах да подавам молба там..
Виж целия пост
# 59
duhi, твоя хубавец къде го записа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия