ВАШАТА роля ?

  • 5 583
  • 130
# 30
Иска ми се да съм Мисис Смит  Wink (Мистър и Мисис Смит) - пасвам перфекто за изпълнението на ролята. Само дето на външен вид мноооого трудно ще го докарам  Embarassed
Виж целия пост
# 31

Биографичен?
Виж целия пост
# 32
Героинята на Глен Клоуз от "Опасни връзки" се очертава твърде желана роля  Grinning
Конкуренцията ще е голяма,  отпада от моя избор  Wink

Аз мисля, че прекрасно бих се въплатила в ролята на Албена от "Неочаквана ваканция".
Импонира силно на  детския ми нрав , бих се запознала и с онези чудесни български актьри от онова време  Peace
Иначе най-голямо предизвикателство би ми било да заместя Мила Йовович като Орлеанската дева ...
/леко налудничава съм, може и да склонят поне за пробни снимки, ако не друго / Mr. Green

Хайде мислете има толкова много свободни и все още не дотам-добре изиграни роли  Laughing
Виж целия пост
# 33
Том Хейгън от Кръстникът.
Виж целия пост
# 34

Футуристичен.
Виж целия пост
# 35
Има две , които ме привличат -  Никита и Тринити от Матрицата. Борци по принуда и безумно влюбени.
Виж целия пост
# 36
И още една, не заради мъжката роля  Wink
Лара Крофт  bowuu
С такъв кеф бих играла тази роля  Heart Eyes
Виж целия пост
# 37
Джоди Фостър /обожавам я тази жена!/ в "Контакт". Мишел Пфайфър в "Текила на разсъмване". Simple Smile
Виж целия пост
# 38
А може ли да играя мъжка роля?
Тогава ще съм Подлия Роби bowuu
Виж целия пост
# 39
Може бре  Grinning .... и анимационни герои се приемат дори  Wink.
И в тази връзка бързам да си заплюя една второстенна мъжка -
на отвеяния тип партниращ на Джони Деп в "Аризонски мечти"
/ братовчед май му беше /
Много ме кефи като типаж   Hug
Виж целия пост
# 40
Според мен никоя жена не би искала да играе, която и да е роля, играна вече от Анджелина Джоли.
Виж целия пост
# 41
Аз ще взема ролята на Гарфийлд, благодаря.
Виж целия пост
# 42
Според мен никоя жена не би искала да играе, която и да е роля, играна вече от Анджелина Джоли.

Aз изброих точно две изказвания ,които опровергават горното  :

И още една, не заради мъжката роля  Wink
Лара Крофт  bowuu
С такъв кеф бих играла тази роля  Heart Eyes

Иска ми се да съм Мисис Смит  Wink (Мистър и Мисис Смит) - пасвам перфекто за изпълнението на ролята. Само дето на външен вид мноооого трудно ще го докарам  Embarassed

 Whistling
Виж целия пост
# 43
Според мен никоя жена не би искала да играе, която и да е роля, играна вече от Анджелина Джоли.

Мда, по скоро биха искали да се превъплътят в Анжелина Джоли и да заемат мястото и до Брат Пит.  Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Наистина ли някой иска да бъде сравняван с Анджелина Джоли?!  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия